VIXX Leo Ken for Scene playbill

170725 مصاحبه مجله Scene play bill با لئو و کن

VIXX Leo Ken for Scene playbill

لئو و کن از ویکس که به عنوان نسل بعدی بازیگران موزیکال جلب توجه کردند ، برای کاور این مجله موزیکال انتخاب شدند.

مین وکالهای ویکس لئو و کن کاراکتر اصلی در کاور داستان شماره آگوست مجله Scene play bill هستند که رشد بزرگشون به عنوان بازیگر موزیکال رو از طریق موزیکال ‘ماتاهاری’ و ‘ هملت’ نشون میدن. این دو تازه کار موزیکال که به عنوان نسل بعدی تازه کارای موزیکال ظهور میکنن ، توجهشونو رو جذابیت زرد کمرنگ توسط نشون دادن جوانی و شورو شوق خالص از طریق این عکسها متمرکز کردن لئو که به عنوان آرماند یکسال بعد از ماتاهاری قبلی برگشت و کن که در هملت نقش یک هملت قهرمانِ جذاب بازی کرد .
این که ‘ بردن همکاری ‘ و ‘ التیام دادن ‘ نامیده میشه تصویر اون دو نفر در بین عموم چشم مردم رو از سبک استایل منحصر بفرد و آزاد ولی روشن برای کاور پر کرد.

در دو صحنه ای که باهم فیلمبرداری کردن ، خوی شاد و شکل بازیگوشانه رو نشون دادن اما در کاتهای فردی ، اونا جذابیت رنگ کمرنگی که برای فردیتشون استفاده شده بود گرفتن.

لئو گفت “وقتی آموزشهای بازیگری رو دریافت میکنم احساس میکنم مثله زمانیکه اولین بار آهنگ مطالعه میکنم . از اونجایی که برای داستان موزیکالها دامنه ای از تخیل و افکار صرف شده به نظر میرسه که راه نزدیک شدن به آهنگ به عنوان یک وکالیست اینکه ابراز احساسات عمیقتر بشن . این خیلی خوبه چون رابطه بین بازیگر موزیکال و خواننده به همدیگه برنده میشن .کمپانی قادر بوده داستان افزایش توانایی و موفقیت حاصل از همکاریش با این بازیگر موزیکال و خواننده را بازگو کند.

کن نقش اصلی موزیکال هملت بود که این ماه منتشر شد و اجراهای واقعی بازی کرد .
کن گفت ” از اونجایی که هم آیدل بودن و هم بازیگر موزیکال انتخاب های خوبی هستند هر دو به ذهن من میان و من باید وضعیت فیزیکی و روحی خودم رو هم در نظر بگیرم . من وقتی رو استیج می ایستم واقعا خوشحالم . هردوی آنها واقعا شفادهنده هستند و من وقتی با اعضا رو استیج هستم احساس اعتماد به نفس و قدرت میکنم . در موزیکال من با همکارارنم صحبت میکنم و انرژی زیادی ازشون میگیرم مخصوصا وقتی ازم تعریف میکنن یا تحسینم میکنم ” و او علاقه اش را به خوانندگی و بازیگر موزیکال بودن ابراز کرد .

لعو در موزیکال ” ماتاهاری ” عشق زیادی از تماشاگران دریافت کرد که باعث شد با نام ” تکرمند ” شناخته بشه نامی که دوباره بعد یکسال بخاطر بازی قوی ای که در نشون دادن احساسات بالغ و شخصیت عمیق داشت به کمال رسید . از یک مرد عاشق تا نشان دادن قدرت هنگام شورش ، لعو به طور کامل آرمند را نشان داد و در هر اجرا تشویق زیادی دریافت کرد . این موزیکال تا ۶ آگوست اجرا خواهد شد .

کن شخصیت اصلیه موزیکال ” هملت ” بود ، موزیکالی که این ماه ها پخش شد و او اجرای فوق العاده ای داشت . او شخصیت مردانه ی ” کنلت ” را به خوبی به پایان رساند و تا آخرین اجرا همواره تشویق تماشاگران را دریافت کرد . قدرت زیاد در خواندن و احساسات زیادی که او در اجرا نشان داد استیج را با جذابیت های متنوعی پر کرد و آخرین اجرای او واقعا تاثیرگذار بود .
بعد از چهارمین مینی آلبوم آنها یعنی ” دو ون کیونگ ” ، ویکس با موفقیت تورهایشان را در سه شهر از ژاپن به پایان رساند . آنها همچنین توری در آسیای جنوب شرقی خواهند داشت و جایگاهشان به عنوان آیدل های جهانی را محکم خواهند کرد .

Download

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.