VIXX Leo Ken for Scene playbill

170725 مصاحبه مجله Scene play bill با لئو و کن

VIXX Leo Ken for Scene playbill

لئو و کن از ویکس که به عنوان نسل بعدی بازیگران موزیکال جلب توجه کردند ، برای کاور این مجله موزیکال انتخاب شدند.

مین وکالهای ویکس لئو و کن کاراکتر اصلی در کاور داستان شماره آگوست مجله Scene play bill هستند که رشد بزرگشون به عنوان بازیگر موزیکال رو از طریق موزیکال ‘ماتاهاری’ و ‘ هملت’ نشون میدن. این دو تازه کار موزیکال که به عنوان نسل بعدی تازه کارای موزیکال ظهور میکنن ، توجهشونو رو جذابیت زرد کمرنگ توسط نشون دادن جوانی و شورو شوق خالص از طریق این عکسها متمرکز کردن لئو که به عنوان آرماند یکسال بعد از ماتاهاری قبلی برگشت و کن که در هملت نقش یک هملت قهرمانِ جذاب بازی کرد .
این که ‘ بردن همکاری ‘ و ‘ التیام دادن ‘ نامیده میشه تصویر اون دو نفر در بین عموم چشم مردم رو از سبک استایل منحصر بفرد و آزاد ولی روشن برای کاور پر کرد.

در دو صحنه ای که باهم فیلمبرداری کردن ، خوی شاد و شکل بازیگوشانه رو نشون دادن اما در کاتهای فردی ، اونا جذابیت رنگ کمرنگی که برای فردیتشون استفاده شده بود گرفتن.

لئو گفت “وقتی آموزشهای بازیگری رو دریافت میکنم احساس میکنم مثله زمانیکه اولین بار آهنگ مطالعه میکنم . از اونجایی که برای داستان موزیکالها دامنه ای از تخیل و افکار صرف شده به نظر میرسه که راه نزدیک شدن به آهنگ به عنوان یک وکالیست اینکه ابراز احساسات عمیقتر بشن . این خیلی خوبه چون رابطه بین بازیگر موزیکال و خواننده به همدیگه برنده میشن .کمپانی قادر بوده داستان افزایش توانایی و موفقیت حاصل از همکاریش با این بازیگر موزیکال و خواننده را بازگو کند.

کن نقش اصلی موزیکال هملت بود که این ماه منتشر شد و اجراهای واقعی بازی کرد .
کن گفت ” از اونجایی که هم آیدل بودن و هم بازیگر موزیکال انتخاب های خوبی هستند هر دو به ذهن من میان و من باید وضعیت فیزیکی و روحی خودم رو هم در نظر بگیرم . من وقتی رو استیج می ایستم واقعا خوشحالم . هردوی آنها واقعا شفادهنده هستند و من وقتی با اعضا رو استیج هستم احساس اعتماد به نفس و قدرت میکنم . در موزیکال من با همکارارنم صحبت میکنم و انرژی زیادی ازشون میگیرم مخصوصا وقتی ازم تعریف میکنن یا تحسینم میکنم ” و او علاقه اش را به خوانندگی و بازیگر موزیکال بودن ابراز کرد .

لعو در موزیکال ” ماتاهاری ” عشق زیادی از تماشاگران دریافت کرد که باعث شد با نام ” تکرمند ” شناخته بشه نامی که دوباره بعد یکسال بخاطر بازی قوی ای که در نشون دادن احساسات بالغ و شخصیت عمیق داشت به کمال رسید . از یک مرد عاشق تا نشان دادن قدرت هنگام شورش ، لعو به طور کامل آرمند را نشان داد و در هر اجرا تشویق زیادی دریافت کرد . این موزیکال تا ۶ آگوست اجرا خواهد شد .

کن شخصیت اصلیه موزیکال ” هملت ” بود ، موزیکالی که این ماه ها پخش شد و او اجرای فوق العاده ای داشت . او شخصیت مردانه ی ” کنلت ” را به خوبی به پایان رساند و تا آخرین اجرا همواره تشویق تماشاگران را دریافت کرد . قدرت زیاد در خواندن و احساسات زیادی که او در اجرا نشان داد استیج را با جذابیت های متنوعی پر کرد و آخرین اجرای او واقعا تاثیرگذار بود .
بعد از چهارمین مینی آلبوم آنها یعنی ” دو ون کیونگ ” ، ویکس با موفقیت تورهایشان را در سه شهر از ژاپن به پایان رساند . آنها همچنین توری در آسیای جنوب شرقی خواهند داشت و جایگاهشان به عنوان آیدل های جهانی را محکم خواهند کرد .

Download

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *