220524 STARLIGHT NIGHT PHOTOBOOK Q&A

220524 پرسش‌ و پاسخ اعضا برای دهمین سالگرد
✨ یه پرسش و پاسخ، با اعضا انجام شده و توی فوتو بوک سالگرد، به چاپ رسیده

Hakyeon

درباره جشن گرفتن دهمین سالگرد دبیوتون چه احساسی داری؟
@.@: از استارلایتها و ویکس، برای اینکه کنارم بودند ممنونم. به لطف شماها من الآن دارم دهمین سالگرد دبیوم رو با خوشحالی و قوت قلب جشن میگیرم.

از اونجایی که ده سال گذشته، چه چیزهایی تغییر کردن و چه چیزهایی تغییر نکردن؟
@.@:رابطه دوستی که با اعضا دارم و میتونم با افتخار دربارش صحبت کنم، چیزیه که در طی زمان، تغییر نکرده. و استارلایتهایی که همیشه در کنار ما هستند. چیزی که یکم تغییر کرده، اینه که ما هر کدوممون آرزوهایی داریم که میخوایم بهشون برسیم پس داریم کارهای متفاوتی انجام میدیم. بهشخصه، قبلا ها وقتی سرم شلوغ میشد، صبرم کم میشد ولی الآن فکر میکنم بر اثر تجربه آدم قوی تر و آرومتری شدم.

چیزی هست که بخوای به خود ده سال پیشت بگی؟
@.@: ممنونم برای اینکه باعث شدی رویاهام به حقیقت بپیوندن. بیا آروم آروم، به خوبی کارمون رو انجام بدیم تا بتونیم (بالهامون) رو به طور گسترده ای باز کنیم.

طی ده سال گذشته، به یادموندنی ترین اجرا/لحظه برای تو چی بوده؟
@.@: تمامی اجراهایی که داشتیم برامون بسیار بامفهوم بودن، اما به یاد موندنی ترین خاطره برای من، آخرین اجرای مشترکم با بقیه ی اعضا قبل از اعزامم به سربازی بود که آهنگ “Walking” رو اجرا کردیم. اون لحظه، احساس کردم انگار دارم از کنار یه جومادئونگ رد میشم.

از اینکه اعضا به عنوان گروه کنار همدیگه جمع شدن، چه حسی داری؟
@.@: ما معمولا باهمدیگه در تماسیم و همدیگه رو ملاقات میکنیم و درباره چیزهای کوچیک و بزرگ باهمدیگه حرف میزنیم اما هنوز هم وقتی میبینم کنار همدیگه جمع شدیم، احساساتی میشم

چیزی هست که بخوای به اعضایی که ده سال در کنارشون کار کردی بگی؟
@.@: فکر میکنم که زمانهایی که ما با خندیدن، گریه کردن و برخورد کردن باهمدیگه، در کنار همدیگه گذروندیم، باعث شدن که متوجه بشم اعضای ما، بسیار با ارزش هستند و من ازشون خیلی ممنونم. این باعث آرامش هست که میدونم ما در کنار همدیگه قدم برداشتیم و در انتظار آینده ای که درکنار همدیگه خواهیم داشت، هستیم. ازشون ممنونم.

ده سال آینده، چه طور خواهید بود؟ هدفی هست که بخواید بهش برسید؟
@.@: فکر کنم بیستمین سالگردمون رو در کنار همدیگه جشن میگیریم. به عنوان یک بازیگر  توانایی های بازیگریم قوی تر شدن و من منتظر روزی خواهم بود که دوباره درکنار همدیگه روی استیج می ایستیم.

چه چیزی میخوای به استارلایتهایی که ده سال گذشته در کنارتون بودند بگی؟
@.@: استارلایتهای من کسایی که همه چیز من هستند و من قدردانشون هستم. من با تمام قلبم در کنار شماها میمونم. ممنون و سپاسگزارم.

✨✨✨

 Taekwoon

درباره جشن گرفتن دهمین سالگرد دبیوتون چه احساسی داری؟
0-0: من طی ده سال گذشته، حتی تا همین امروز، عشق بسیار زیادی دریافت کردم. هنوز هم برام غیرقابل باور و تکان دهنده است که چنین عشقی رو از مردم دریافت میکنم. من عمیقا از طرفدارهامون که بهمون این شانس رو دادن تا دهمین سالگرد دبیومون رو جشن بگیریم، سپاسگزارم.

بزرگترین تفاوت بین امروز ( زمان حال) و زمان دبیوتون چیه؟
0-0: فکر نمیکنم من تفاوت چندانی کرده باشم. فکر میکنم با گذر زمان، افرادی بودن که ویکس، لئو و جونگ تک.وون رو به ترتیب دوست داشتن.

چیزی هست که بخوای به خود ده سال پیشت بگی؟
0-0: ممنونم که هر لحظه به سختی تلاش کردی، لحظاتی وجود خواهند داشت که احساس ناراحتی بکنی یا مریض بشی، ولی وقتی از پسشون بربیای و یکم بیشتر تحمل کنی، روزهای خوب فرا خواهند رسید. میخوام به خودم بگم که خیلی خوب کار کردی.

طی ده سال گذشته، به یادموندنی ترین اجرا/لحظه برای تو چی بوده؟
0-0: اولین بردمون، استیج شوکیس وودوودال و وقتی که یکسال بعد از دبیومون تونستم کنار خواننده هایی که خیلی ستایششون میکنم در Gymnastic Arena روی استیج بایستم. همین طور یادمه که برای اجرا کردن به جاهای مختلف دنیا سفر کردیم.
اما فکر کنم چیزی که بیشتر به خاطرم میارم، وقتی بود که به عنوان نماینده کره در Earth Day Event کشور آمریکا به همراه خواننده های جهانی شرکت کردیم و توی  IOC General Assembly  اجرا داشتیم.

چیزی هست که بخوای به اعضایی که ده سال در کنارشون کار کردی بگی؟
0-0: فکر کنم ما معمولا زیاد باهمدیگه حرف میزدیم و چون خیلی بهمدیگه اهمیت میدادیم، معمولا زمانهایی بود که باهمدیگه دعوامون میشد و آخرش ناراحت و پشیمون میشدیم. دلم میخواد بهتون بگم که از اینکه تونستم به همراه شما از سختی ها عبور کنم، بهشون غلبه کنم، دور تا دور دنیا و کره سفر کنم تا بتونیم اجرا کنیم و همه چیز(همه موفقیتهامون) رو به همراه همدیگه به دست بیاریم چقدر خوشحالم. من واقعا ممنون و قدردان شما هستم و آرزو میکنم همه ما در آینده به بهترین چیزی که منتظرمونه برسیم.

❓از اینکه اعضا به عنوان گروه کنار همدیگه جمع شدن، چه حسی داری؟
0-0: فکر کنم از آخرین باری که تکوونی رو اینجوری خوشحال دیدیم، خیلی میگذره، چون از آخرین باری که اینجوری با بقیه اعضا کنار همدیگه جمع شده بودن خیلی میگذره، حتی خیلی قبلتر از سربازی هاکیون. من به اعضامون که هرکدومشون دارن توی حیطه کاری خودشون به سختی تلاش میکنن خیلی افتخار میکنم و بعد از مدتها که کنار همدیگه جمع شدیم خیلی بهم خوش گذشت.

❓ده سال آینده، چه طور خواهید بود؟ هدفی هست که بخواید بهش برسید؟
0-0: امیدوارمده سال دیگه، بتونیم بیستمین سالگردمون رو کنار همدیگه جشن بگیریم. من منتظر اینم که در مقابل طرفدارهای زیادی، هر کس اجراهای خودش رو روی صحنه ببره که البته فرق چندانی از الآن نخواهد داشت، و همین طور که بزرگتر میشیم، بتونیم کارهای بیشتری با همدیگه انجام بدیم. به عنوان لئو، جونگ تک وون ، کارهای زیادی هستن که میخوام انجامشون بدم و اهداف زیادی هستن که میخوام بهشون برسم. این کارها رو، به آرومی، قدم به قدم انجام میدم. هدفم اینه که آدم خوبی باشم چون میدونم من میوزی هستم که میتونم روی استارلایت میوزهام تاثیر مثبت بذارم یا به طور برعکس (طرفدارهام روی من تاثیر مثبت بذارن).

چه چیزی میخوای به استارلایتهایی که ده سال گذشته در کنارتون بودند بگی؟
0-0: ویکس، گروهی که از هیچی شروع کرد و به جایی رسید که الآن داره دهمین سالگردش رو جشن میگیره. ما تونستیم به خواننده هایی تبدیل بشیم که تونستیم توی Gymnastic Arena به همراه طرفدارهامون، اجرا داشته باشیم. علی رغم اینکه برای ساختن ارزش اسم ویکس تلاشهای بی وقفه اعضا و کمپانی ضروری بود، اما فکر میکنم این چیزها بدون عشق طرفدارهامون ممکن نمیشد. من میخوام تبدیل به آرتیست، خواننده و بازیگری فروتن و فعال برای استارلایت میوزهامون بشم. ده سال زمان زیادی به نظر میرسه، اماباور دارم زمان بیشتری برای باهم بودن، پیش رومون وجود داره. پس امیدوارم شما بتونید همچنان حمایتتون از ما رو نشون بدید و به دیدن اینکه تک وون چه طوری تغییر میکنه ادامه بدید. میخوام بهتون بگم که ما برای زمان طولانی باهمدیگه حرکت میکنیم و همدیگه رو میبینیم. دوستون دارم

✨✨✨

  Jaehwan

درباره جشن گرفتن دهمین سالگرد دبیوتون چه احساسی داری؟
0_0: زمانی که ما، باهمدیگه سپری کردیم بسیار ارزشمند هست و من برای این، بسیار سپاس‌گزارم. بیبی‌های من و اعضامون، امیدوارم خیلی زود بتونیم همدیگه رو ملاقات کنیم. ازتون ممنونم که در افتخارآمیزترین لحظات زندگی‌ام، کنارم بودید. دوستون دارم.

از اونجایی که ده سال گذشته، چه چیزهایی تغییر کردن و چه چیزهایی تغییر نکردن؟
0_0: در مقایسه با دوران دبیو، فکر میکنم هم از لحاظ بیرونی(فیزیکی) و هم درونی، تغییراتی داشتم. عشقم نسبت به بیبی‌هام، بیشتر شده. اشتیاق(علاقه)ام به اعضا هم، بیشتر شده، ولی قلب من (احساسم) حتی بعد از ده سال، ذره‌ای تغییر نکرده. من واقعا دلم برای بیبی‌هام، تنگ شده. من برای همیشه به تشویق و قدردانی از شماها،توی ذهنم ادامه میدم.

چیزی هست که بخوای به خود ده سال پیشت بگی؟
0_0: هیچ ‌وقت افرادی که برات ارزشمند هستند رو، فراموش نکن، کارتو بهتر انجام بده و بیشتر تلاش کن و امیدوارم، تبدیل به یه جه‌هوان خجالتی نشی.

طی ده سال گذشته، به یادموندنی ترین اجرا/لحظه برای تو چی بوده؟
من، همه چیز رو دقیق یادم نمیاد چون خیلی احمقم، اما همه خاطرات و لحظات ارزشمندی که با بیبی‌ها و اعضامون، سپری کردم رو، یادمه. همه چیز رو، از اولین اجرامون، تا دیدن ویدیوهایی که فنها آپلود کرده بودن یا کلیپهایی که (توسط خود جه‌هوان یا روویکس) پست شده بودن رو یادمه‌.
تک تک لحظات، به یادموندنی هستند‌‌.

از اینکه اعضا به عنوان گروه کنار همدیگه جمع شدن، چه حسی داری؟
0_0: اگر بخوام صادقانه بگم، از اونجایی که دلم خیلی براشون تنگ شده بود، واقعا زمان خیلی خوشی باهاشون داشتم، دوست دارم باز هم ببینمشون تا برنامه های دیوونه کننده باهمدیگه داشته باشیم. اعضایی که من، به شدت عاشقشونم، اعضایی که بهشون احترام میذارم، من، حتی در همین لحظه که دارم اینو مینویسم هم، خیلی به شما افتخار میکنم.
خوش اقبالانه ترین اتفاقی که توی عمرم افتاده، اینه که تونستم هیونگ‌ها و دونسنگ‌هامو ملاقات کنم. من، به سخت کار کردن ادامه میدم تا به عضوی تبدیل بشم که شماها، بتونید بهش افتخار کنید و خجالت‌زده نشید. لطفا منتظرش بمونید. دوستون دارم(حالت کیوت‌وار)

چیزی هست که یخوای به اعضایی که ده سال در کنارشون کار کردی بگی؟
0_0: سالم بودن، خیلی مهمه، پس هیونگ‌ها و دونسنگ‌ها، بیاید مریض نشیم و صدمه نبینیم. و بیاید از لحاظ فیزیکی و ذهنی، همیشه سالم بمونیم، دوستون دارم.~~ بیاید بیشتر باهمدیگه وقت بگذرونیم.

ده سال آینده، چه طور خواهید بود؟ هدفی هست که بخواید بهش برسید؟
0_0: نمیخوام تصمیم بگیرم که ده‌سال دیگه، چه جوری به نظر میرسم. هدفم اینه که جه‌هوانی بشم که شماها بهش افتخار کنید و ازش، خجالت‌زده نباشید.
به همگی، چه بیبی‌های من باشن، چه اعضا باشن، و یا چه خانواده یا دوستام باشن، من جه‌هوانی میشم که بیشرین تلاشم رو میکنم، سلامت میمونم و مشکل درست نمیکنم.

چه چیزی میخوای به استارلایتهایی که ده سال گذشته در کنارتون بودند بگی؟
0_0: استارلایتهای خوب، خوشگل و سخت‌کوش ما که توی حرف‌زدن خیلی خوبید، ده سال زمان خیلی طولانی‌ای هست. طی ده سال گذشته، حتی یک لحظه هم نبوده که من  نسبت به احساساتم، صادق نبوده باشم و (به صادق بودنم) ادامه خواهم داد. شما همیشه توی قلب من، رتبه 0 (بلاتر از رتبه 1) رو داشتید.
ممنونم که برای مدت طولانی، کنار ما بودید، بهمون اهمیت دادید، نگرانمون بودید، دوستمون داشتید و باورمون کردید. به جز سپاسگزارتون بودن و بهتون احترام گذاشتن، واقعا از شما بیبی‌هامون ممنونم. شماها به من قدرت دادید و هم، همچنان قدرتمندم.
نمیدونم، در آینده چه‌ روزهای شادی انتظارمون رو میکشن، اما تلاش میکنم جه‌هوانی باشم که شما رو ناامید نمیکنه، و هر روز به سختی کار میکنم.
از ته قلبم دوستون دارم و ازتون، ممنونم

✨✨✨

Wonsik

درباره جشن گرفتن دهمین سالگرد دبیوتون چه احساسی داری؟

•_•: همیشه،وقتی مثل الآن سالگردهامون رو جشن میگیریم، حس میکنم که زمان چقدر زود میگذره. وقتی منتظر فردا میشینم، هر روز زندگی میکنم، اما همین جوری، ده سال گذشته. با اینکه دوست داشتم کارهای بیشتری انجام بدیم، اما خوشحالم که اینجوری دور همدیگه جمع شدیم و باهمدیگه عکس و فیلم گرفتیم.

بزرگترین تفاوت الآن، در مقایسه با ده سال پیش، چیه؟

من قبلا ها، با یه اعتماد به نفس و ایمان مبهم زندگی کردم، اما الآن بیشتر به خودم مطمئنم.

چیزی هست که بخوای به خود ده سال پیشت بگی؟

•_•: حواست به مردم باشه (در مقابل افراد اطرافت، هشیار باش)

طی ده سال گذشته، به یادموندنی ترین اجرا/لحظه برای تو چی بوده؟

من، بیشتر از همه استیج‌هایی از کنسرتهامون رو به خاطر دارم که میتونستیم استـ★ـارلایتها رو ببینیم.

این، «تصویری از استارلایتهاست» که فقط ما میتونیم ببینیم

از اینکه اعضا به عنوان گروه کنار همدیگه جمع شدن، چه حسی داری؟

•_•: اگر میتونستم یه هدیه بهتر براتون آماده کنم، خیـلـی فوق‌العاده میشد، اما زمان خیلی زود گذشت. ما الآن داریم خوش‌میگذرونیم و تمرکز کردیم تا به‌همراه همدیگه، بهتون بهترین هدیه ممکن رو بدیم. همه اعضا، هنوز همون‌جوری هستن، به خصوص جه‌هوان. جه‌هوان، واقعا هنوز هم یه بیبی (مثل یه بچه) است.

چیزی هست که بخوای به اعضایی که ده سال در کنارشون کار کردی بگی؟

طی ده سال گذشته، اتفاقات زیادی برای ما افتاده، ولی خیلی خوشحالم که هممون، همچنان به سلامت درکنار همدیگه هستیم. اینجوری دور همدیگه جمع شدن، حس خیلی خوبی داشت و باعث شد که دوباره به خاطر بیارم که شماها هنوز هم، خانواده ای هستید که من بسیار عاشقشونم. همیشه قدردانتون هستم و دوستون دارم.

ده سال آینده، چه طور خواهید بود؟ هدفی هست که بخواید بهش برسید؟

تا اون موقع، چهل ساله میشم. امیدوارم تا اون موقع، آدم قوی‌ و کسی بشم که بقیه بتونن روش حساب کنن. از لحاظ موسیقیایی، میخوام موسیقی خوب رو به نمایش بذارم و تبدیل به کسی بشم که با انرژی خوب، روی زندگی دیگران از لحاظ فرهنگی و زندگی، تاثیر مثبت میذاره.

و امیدوارم افرادی که دوستشون دارم و خودم، همچنان در کنار همدیگه، خوشحال و سالم باشیم.

چه چیزی میخوای به استارلایتهایی که ده سال گذشته در کنارتون بودند بگی؟

ممنونم که طی ده سال گذشته، بهمون این فرصت رو دادید تا در کنارتون بدرخشیم، و درخشیدید. حتی ستاره هایی که نمیدرخشند هم، توسط ما دیده میشن.

با تشکر از شماست که ما همچنان میتونیم در این دنیا دیده بشیم و بدرخشیم. من همیشه تلاش می‌کنم تا حرفهای خوب بزنم و موسیقی خوب بنوازم و فقط، روتون تاثیر خوب بذارم، ولی با این حال، لحظاتی هستند که همه چیز، اونجوری که میخوام، خوب پیش نمیرن.

اما مثل همیشه، من رشد میکنم، مستحکم‌تر و قوی‌تر میشم.

از ته قلبم، خالصانه دوستون دارم‌. ممنونم

✨✨✨

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *