Interview

تمامی مصاحبات ویکس در این پست قرار میگیرد

The Seoul Story

210723 مصاحبه اختصاصی The Seoul Story با راوی

“❓:درباره ی ROSES بهمون بگو.. چه الهامی در پشت این EP بوده؟
💡: این خیلی راحته، جوری که ملودی ساخته شده. امیدوارم شماها خیلی دوسش داشته باشید

❓:چه چیزی بیشتر از همه، در راه حرفه شغلیت (رپر، اجرا کننده، آهنگ نویس و آهنگساز) باعث الهام بخشی بهت شده؟
💡: هر فصلی متفاوته، اما الهام بهشترین و چیزی که باعث شد من به راهم ادامه بدم، هدفها و آرزوهام بودن.

❓:پروسه ی ساخت آهنگت چه طوریه؟
چه قسمتی از ساختن آهنگها و اجراهای خودت، بیشتر از همه تورو راضی میکنه؟ (احساس رضایت میکنی)
💡: وقتی دارم آهنگ میسازم، یه “رنگ” خاص توی ذهنم دارم که امیدوارم بتونم بسازمش و خیلی درباره اش فکر میکنم.در حین ساختن ROSES، تونستم این موضوع رو رقم بزنم و آلبوم، الآن دیگه آماده است.

❓: کدوم هنرمند غیر کره ای هست که دوست داری باهاش کار کنی، و چـرا؟
💡: خیلی دوست دارم با یه آرتیست مالزیایی کار کنم. من همیشه با آرتیستهای کره ای کار کردم، پس فکر کردم، کار کردن با یه آرتیست خارجی، میتونه جالب باشه

❓: پیامی هست که بخوای به طرفدارهای The Seoul Story خودت بدی؟
💡: خطاب به همه ی طرفدارهای The Seoul Story ، من با آلبوم جدیدم، ROSES برگشتم.
امیدوارم همگیتون از من حمایت کنید و تشویقم کنید.”


210622 مقاله سایت SCM درمورد راوی (به قلم Tamar Herman )

💕رپــر کی پاپ راوی در البوم جدید احساسیش Roses، دلتنگیش برای فـن ها و کار کردن با Boyz II Men

• هر چند که راوی ناراحته که نتونسته برای انتشار Roses برای فن های خودش برنامه اجرا کنه یا با اونها ملاقات کنه، اما این آلبوم باعث میشه که رپــر از نظر موسیقی راضی باشد!
• لیبل هیپ هاپ راوی Groovl1n برای تبلیغ گروه آمریکایی Boyz II Men در کره جنوبی باهاشون همکاری خواهد کرد، که به گفته ی راوی این “باعث افتخار است”
“همه چیز برای راوی آرتیست و تهیه کننده هیپ هاپ کره ای در 2021 کاملا رزی بنظر میرسه!!
در سوم ژوئن، او آلبومشو که شامل هفت ترک بود رو با عنوان Roses منتشر کرد که در آن آهنگ Cardigan با رپر کره ای Wonstein همکاری داشته.
راوی 28 ساله، عنوان آلبومشو توضیح میده:
🔹”هر آهنگی در اون مثل یک گل است، گل های رز تنوع رنگ زیادی دارن و هر کدوم نماد چیزی هستن دقیقا مثل آهنگ های من”
تم احساسی آلبوم نشون میده که راوی میخاد جنبه نرم خودش رو از طریق اهنگ های هیپ هاپ، جـاز و R&B نشون بده
راوی در رابطه با همکاری با رپر Wonstein میگه:
🔹”من واقعا حس میکنم اون با تم حساس این آلبوم مچ هستش، بنابراین اون میتونه بهم کمک کنه تا معنی تک تک آهنگ هارو نشون بدم!
همه آهنگ ها، ملودی ها و آواز ها بر اساس این مضمون ساخته شدن و همکاری هایی که با اونا داشتم به من کمک کرد که اینو بهتر بیان کنم!”
اگرچه دوتا سینگل اول منتشر شده، Cardigan و اولین آهنگ آلبوم یعنی Flower Garden، ِرمانتیک بودند راوی میگه که لیریک مورد علاقه اش، به آکوستیکِ I don’t Deny نزدیک تره
🔹”این افکار اخیر منو به خوبی منعکس میکنه، وقتی این آهنگ رو نوشتم به ترک کردن فکر میکردم اینکه چطور همه میتونن برن”
در پاسخ به این سوال که آیا این فکرش به وقفه فعالیتش برای رفتن به خدمت سربازی در آینده ربط داره یا نه، گفت:
🔹”من کارمو ترک نمیکنم! من هنوز دارم آهنگ مینویسم و همیشه سخت کار میکنم این فقط فکری بود که موقع نوشتن به سرم زد! (موقع نوشتن ترک I Don’t Deny) این آهنگ نظر و دیدگاه منو نسبت به جهان رو نشون میده!”
راوی که یکی از اعضای گروه پسرونه کی پاپ ویکـس است، به دلیل شیوع ویروس کرونا در انتشار Roses مردد بود. او مجبور شد سال گذشته یک تور جهانی رو لغو کنه و احساس میکرد که جای تاسف داره که مجبور هست آهنگ هارو بدون اجرای زنده منتشر کنه. در نهایت او تصمیم گرفت که با Roses جلو بره و آهنگ منتشر کنه تا وقتی دوباره به صحنه برگشت آهنگ های جدید برای اجرا کردن داشته باشه
🔹”من از نظر موسیقی و عناصر هنری راضی هستم، قبلا فکر میکردم که پس از انتشار آلبوم، جا واسه پیشرفت زیاده اما برای این یکی من از نظر موسیقی راضی هستم! اما نا امید کننده س که هنوز هم نمیتونم اجرا کنم و با فن ها ملاقات کنم!😔”
آلبوم Roses چهارمین EP این آرتیست از زمان سولو دبیو اون از سال 2017 است، او در حال حاضر در حال کار کردن روی یک LP کامل هست ( فول آلبوم!)
این همه چیز نیست، کمپانی هیپ هاپ Groovl1n که راوی در سال 2019 تاسیسش کرده، اعلام کرده که با گروه آمریکایی Boyz II Men برای تبلیغشون در کره جنوبی همکاری خواهد کرد.
در آستانه 20 سالگی خود در سال آینده، افسانه های R&B در حال بازسازی انگلیسی آهنگ Love Me Once Again هستند که در 30 ام ژوئن بیرون میاد
راوی در طول صحبت هاش در مورد Roses اصلا به این پیشرفت مهم اشاره نمیکنه در عوض تصمیم داره رو انتشارات اخیر و اهداف کلی خودش تمرکز کنه اما اون نظر خودشو در موردش به اشتراک گذاشت و گفت:
🔹”من در دوران راهنمایی به هیپ هاپ و R&B گوش میدادم، همیشه به آهنگ های Boyz II Men گوش میدادم و در اون زمان آواز بدون موسیقی اون ها منو شوکه کرد و بلافاصله طرفدارشون شدم و از شنیدن و خوندن آهنگ های Boyz II Men لذت میبردم
تهیه کننده Groovl1n، Pote مسئول کار کره ای Boyz II Me است، پیشرفت کار باعث شد تا من مسئول مدیریت اونها باشم، همکاری با Boyz II Me در کره بسیار افتخار آمیز است و امیدوارم که بتونیم به خوبی از اونها حمایت کنیم🥰”
حمایت از آرتیست هایی که با او کار میکنند چیزی نزدیک به قلب راوی است و اون چندین بار در طول تماس ویدیویی ما گفت که چطور میخواد به پیشرفت آرتیست های Groovl1n از جمله خواننده شیدو که در EP همکاری داشت، کمک کنه. فقط آرتیست هاش نیستن که راوی میخاد به رشدشون کمک کنه، اون میخواد روی خودش هم کار کنه. هر چند که اون میگه Roses اولین آلبومی هست که در اون شکی نداره اما همه چنین احساسی ندارن! آهنگ Red Velvet با حضور خواننده جیمی، پس از انتقاد مردم بخاطر اسم بردن از گروه Red Velvet از پلتفرم های دیجیتال حذف شد.

راوی طی بیانیه ای عذرخواهی کردو گفت قصد دارد در آینده بهتر عمل کنه. وقتی از راوی در مورد احساسش در مورد این مسئله سوال شد به راحتی گفت که اون سعی نداره که رضایت همه رو جلب کنه😎😊بلکه برای کسانی آهنگ میسازه که آماده شنیدن هستن!
🔹” فکر نمیکنم که همه موسیقی و سبک آهنگای منو دوست داشته باشن، بنابراین سعی میکنم موسیقی و آلبوم هامو برای کسانی که موسیقی منو دوست دارن بنویسم و منتشر کنم ( بقیه مجبور نیستن گوش کنن😉😊) من همیشه سعی میکنم بهترین کارهارو برای محیط اطرافم انجام بدم، من قصد ندارم که برای کسی که موسیقی منو دوست نداره آهنگ بنویسم!! اما سعی میکنم برای کسانی که میخوان بهش گوش بدن آهنگ بنویسم!


210130 مقاله ی سومپی و مصاحبه با هیوکی

“هیوک ویکس درباره ی بازیگری و موسیقی غافلگیرانه صحبت میکنه + درباره ی شغلی که میخواد ادامه ی زندگیش داشته باشه ، توضیح میده

هیوک ویکس اخیراً در مصاحبه ای درباره ی فیلم جدیدش ‘کروسان’ شرکت کرده
‘کروسان’ یه ملودرام جوانی‌محوره درباره ی شیرینی پزیه که اشتیاق شغلی که عاشقش هست رو داره و یه دانشجوی آزمون خدمات کشوریه که هیچ رویایی نداره. هیوک در نقش هی‌جون بازی میکنه ، دانشجوی بدون مسیری که توی هر کمپانی ای که شروع به کار کرده بدشانسی اورده. به همین خاطر تصمیم گرفته که تو آزمون خدمات کشوری شرکت کنه ، با این حساب که این شغلیه که از رده خارج نمیشه.
هیوک گفت :” هی‌جون یه نوع کاراکتره که تا حالا هیچ‌وقت بازیش نکردم. اون خیلی کم‌رو و خجالتیه و خیلی اعتماد به نفس نداره. حس تازگی میداد که روی شخصیتی مثل این کار کنم. من با این فکر این نقش رو گرفتم که اون ممکنه انگیزه بده به جوون هایی که توی دهه ی 20 و 30 سالگی زندگیشون هستن که کار خاصی نیست که بخوان انجام بدن ولی توی پروسه ی پیدا کردن رویاشون قرار دارن.”
هیوک اضافه کرد :” شخصیت خودم کاملاً مخالف هی‌جونه. من از وقتی بچه بودم میدونستم میخوام چیکار کنم و مستقیم سمت دبیوم رفتم. من هنوز دارم توی مسیری که انتخاب کردم می‌دوم. من از اون تیپای کنش‌گرم پس کاملاً با هی‌جون متفاوتم.”
درباره ی کار کردن با نام بورا گفت :” اون همیشه سرشار از انرژیه پس اون بهمون سر صحنه کمک میکرد. حتی وقتی هوا گرم بود و خسته کننده میشد ، به خاطر اون میتونست بهم خوش بگذره درست مثل کارگردان. چون ما توی یه کمپانی هستیم میتونستیم نظراتمون رو درباره ی بازیگری و چیزایی از اوایل پروژه رد و بدل کنیم.”
در پاسخ سوال اینکه شغل همیشگیش یا شغلی که میخواد تا آخر عمرش داشته باشه چیه ، گفت :” به نظرم توضیح چیزی یا الهام دادن به بقیه شغل همیشگی من باشه. اگه درباره ی موسیقی باشه ، موسیقیه و اگه درباره ی بازیگری باشه ، بازیگریه. نمیتونم چیز خاصی بیشتر از این بگم. شغل اصلی ممکنه بسته به موقعیت عوض شه ولی از یه چشم انداز نتیجه‌گیرانه میخوام به بقیه ی مردم حس تسکین بدم یا تحت تاثیر کاری که میکنم قرارشون بدم. فکر میکنم این شغلیه که دلم میخواد تا آخر عمرم داشته باشم. سوال اینه که چه زمینه هایی رو میتونم به بهترین شکل انجام بدم”
هیوک اضافه کرد که قصد داره توی بازیگری و موسیقی تنوع و غافلگیری داشته باشه :” من هنوز توی زمینه های زیادی کمبود دارم وقتی صحبت از توضیح چیزا و تاثیر گذاشتن روی مردم باشه. مراحل زیادی هست که میخوام ازشون بالا برم پس دارم دونه دونه شروع میکنم. من برای مدت زیادی کار موسیقی کردم و حالا بخشی از زندگی روزانه‌م شده. میخوام توضیح بدم چه کارایی میتونم انجام بدم و مردم رو با چیزی که میتونم تحت تاثیر قرار بدم. نمیخوام هیچ کدومشون رو از دست بدم. من اشتیاق فراوونی توی چیزای زیادی دارم. داشتم به موزیک ویدیوم ‘کاملیا’ نگاه میکردم که فهمیدم حتی لباس‌ها ، داستان و متن موزیک ویدیو میتونه یه پیام برسونه. اگه یه فرصت به دست بیاد ، دوست دارم سعی کنم و این تاثیر و تسکین رو توی چنل یوتیوب شخصی منتشر کنم.”


210119 مصاحبه هیوکی در Naver

💟 نیرو محکره ات برای به چالش کشیدن خودت در شاخه های مختلف چیه؟

🦋: گذشته. فکر میکنم بخاطر مردمی که تو این مسیر کنارم بودن و بهم قدرت دادن، باید از این مسیری که بهش فکر میکنم دور تر برم ،کسایی مثل خانواده ام، اعضای ویکس ، هوادارام و غیره😇
در مقایسه با شخصیتم، هی جون، کسی که ادم ناکامیه، من تو مسیرم خوش شانس تر بودم. در هجده سالگی، تونستم به عنوان عضوی از ویکس، بدون هیچ تجربه ای، دبیو کنم . در طول فعالیت ها، تجربیات زیادی یاد گرفتم. ، به لطف هوادارام تونستم دهه بیست سالگیم رو تحسین برانگیز سپری کنم😁

💟 آیا ویکس برای نهمین سالگردش، برنامه ای برای فعالیت گروهیش داره؟

🦋 من همیشه با هیونگام در مورد فعالیت گروهیمون حرف میزنم. به تازگی وقتی قراردادمون رو دریافت کردیم، درموردش حرف زدیم
به هرحال ، دوره ی وقفه برای سربازی وجود داره اما ما با هرچه کوتاهتر نگه داشتنش، بهش غلبه میکنیم و در اسرع وقت به عنوان ویکس، بهتون خوشامد میگیم پس لطفاً نگران نباشید😍

💟 دربین اعضای ویکس، همه تو شاخه های متنوعی هنرنمایی کردن، کارای همدیگه رو دنبال میکنید؟

🦋 حتی اگر فعالیتای تکی همدیگه رو دنبال نکنیم ولی اتفاقی تماشاش میکنیم، یا صحنه های بامزه و جالب رو میگیریم و اونو باهم به اشتراک میزاریم. مرور و بررسی نظرات بازیمون ، مشکل خودمونه و یعنی” اگه نظرمون رو نپرسی، ما هم چیزی بهت نمیگیم”🤣

💟 درحال حاضر ویکس داره وقفه ی سربازیش رو می‌گذرونه، و برای هیوک که متولد1995 عه، اون هنوز وقت زیادی برای ثبت نام تو ارتش داره.

🦋 وقتی ما فعالیت های گروهی داریم در موردش حرف زدیم و گفتیم که ” بیاین راهی پیدا کنیم که وقفه طولانی ای بخاطر سربازی برای ویکس نداشته باشیم”
برای انجام این کار، ما زمان ثبت نام برای سربازیمون رو تنظیم کردیم.🙂
ما تمام تلاشمون رو برای تنظیم زمان کردیم تا تاثیری رو وقفه سربازیمون ایجاد نشه.

💟 برنامه ات برای سال 2021؟

🦋 چیزی تایید یا تنظیم برای امسال نشده اما من دائما روی موزیک و اجراهام کار میکنم تا بتونم حداقل نشونتون بدم که دارم روی چه چیزی کار میکنم.
سخت تلاش میکنم تا بتونم اگر فرصتی پیش اومد، آماده بشم شماها رو با کارای عالی ملاقات کنم🤓

💟 چیزی هست که بخواید امتحانش کنید؟

🦋 به تازگی ایده های زیادی رو موقع کار روی البومم، برای موزیک ویدئو ام دادم. البته شاید بعدا بخوام تو تولید یک ویدیو، چه برای فیلمبرداریش چه برای ادیتش نقش داشته باشم، و نه به عنوان خواننده یا بازیگر.

💟 اگر به عنوان یه آیدل دبیو نمیکردی، چیکار میکردی؟

🦋فکر میکنم درس خوندنم خوبه، یه بار تو مدرسه اول شدم و به عنوان جایزه، به کمپ رفتم
اگر درس خوندن رو ادامه میدادم، نمیدونستم میخوام چیکاره بشم اما شاید کار پدرم رو ادامه میدادم و آرشیتکت میشدم
من انتخاب خوبی کردم که آیدل بشم و ازین شغل و چیزی که الان هستم خوشحالم🙃


171124

خاطـــرات سفــــر لیـــدری به هنگ کنگ 🎈
[ حتما عکسها رو ببینین ]

سلام به خواننده های ناور استارکست
لیدر ویــکس ، إن ، اینجاست !🍃

من چند روز قبل به هنگ کنگ رفتم با اینکه زمان کوتاهی بود اما خاطرات ویژه ای با منظره شب عالی و همچنین خیابونهای پر از غذا سپری کردم !😋

امروز اینجام تا بهتون این خاطراتو نشون بدم 🙂

حاضرین؟!

1⃣ اولین خاطره “روی استیج”🎙
وقتی متنو مرور کردم ، تمرینی انجام دادم چون باید همه ی برنامرو توی یک زمان کوتاهی توسط خودم انجام میدادم ، واقعا نگران بودم چون فنهای زیادی بودن ! 🌚

من واقعا هیجان زده میشم وقتی میبینم فنها برای دیدن کنسرتمون میان!
شما برای مدت زیادی صبر کردین
فکر میکنم وقتی روی استیجم شادترین آدم هستم چون فنهای هستن که منو دوست دارن و به حرفام گوش میدن!🌸🙌

این زمانی هست که احساساتی میشم
همینطور آهنگایی که فقط برای اونا آماده کرده بودم رو خوندم 🤧

بیشتر رسانه های هنگ کنگی اومده بودن تا باهام مصاحبه کنن من واقعا از وجود این همه روزنامه نگار اونجا سوپرایز شدم 😌💥

همینطور فن ساینی داشتم که تونستم فنهارو از نزدیک ببینم با اینکه زمان کمی بود اما با دقت بهشون گوش میدادم جوری که حتی یک کلمشونم از دست ندادم!❣️

باید زبان چینی بیشتر یاد بگیرم و به هنگ کنگ برگردم ،همه نامه هایی که برام نوشته بودن رو وقتی به خونه رفتم خوندم با خودم گفتم باید بهتر بشم و ارتباطمو با شماها بیشتر کنم💖

خب ، هنوز تموم نشده!
بعد از ایونتها ، من با روزنامه نگارا و رسانه ها مصاحبه داشتم !
سخت کار میکنم ، درسته؟👌
و وقتی برنامه کاریم برای امروز تموم شه به خونه برمیگردم و استراحت میکنم
فقط یه شوخی بود . بیرون میرم تا گردشی داشته باشم 🤣

2⃣ دومین خاطره “تماشا”
واقعا میخواستم اینجارو ببینم هروقت که مصاحبه انجام میدادم میگفتم ، و بالاخره تونستم برای اولین بار اینجا باشم 😍

چون مردم زیادی اونجا بودن تونستم با لذت و به آرومی اونجارو نگاه کنم

وقتی میخواستم برگردم به خونه…ها؟ این چیه؟ وقتی کیفو دیدم با خودم گفتم این بامزس اگر خواهرزادم سوبین داشته باشش
فكر میکنم برای سوبین عالیه! این باید بامزه ترین کیف روی زمین باشه باید بخرمش 👶🌹
بعد از خرید رفتم مکانی که برای دیدن منظره ی شب بهترینه 🌛

3⃣ سومین خاطره “خوشمزه”
واقعا توی اینجا[رستوران] جدی بودم 😄
میخواستم همشونو[غذاها] بخورم 🍗

وقتی منتظر بودم تا غذاها بیاد
با ظرافت چایی میخوردم ☕️
ظرافت خیلی مهمه اما چایی خیلی داغ بود پس باید مراقب باشینXD 😂

از خاطراتم لذت بردین؟☘️
بعد از دیدن و ارتباط با شماها روی استیج ، واقعا نگران بودم که چطوری میتونم سپاسگزاریمو بیان کنم برای همین شخصا عکسهارو انتخاب کردم و خاطراتمو برای شما نوشتم 👐✨

امیدوارم دوسش داشته باشین!♥️

نوشته شده توسط چاهـــاکیون 📝
عکاس چاهـــاکیون و کمپانی جلـــیفیش 📷


201022 مصاحبه جهوانی در شماره ی اکتبر اخبار بند ارتش 


“: به نظرم روتین روزانه ی دوران آموزشیتون با بقیه ی سربازا متفاوته
: به نظرم جوّ اینجا خیلی با بقیه ی جاها متفاوته. بعد از حضور غیاب صبحگاهی ، همه توی اتاق تمرین بند دور هم جمع میشن. زیر نظر رهبر ، ما از هدف ها و ارزش های بدیع ، دفاع میکنیم. اگه اتفاق خوبی بیفته ، کارکنان در ابتدای روز ازمون تعریف میکنن و این به ما انرژی میده. چهارشنبه ها یه جلسه ی هفتگی از آموزش روانی هست که زیر نظر رهبر بند هدایت میشه.

:شما باید نگران باشین که شغلتون وقتی سربازی هستین تحت تاثیر قرار بگیره
: مزیت دیگه ی توی بند سربازی بودن اینه که میتونم ساز بزنم حتی اگه توش تازه‌کار باشم. گرچه شغل اصلی من خوانندگیه ولی فرصت اینو پیدا کردم که حین آماده شدن برای مراسم هایی مثل مراسم هوارانگ آلات موسیقی رو بنوازم. همچنین فکر میکنم این یه مزیت برای منه وقتی به جامعه برمیگردم.

:چیز دیگه ای هم هست که بخواین بگین؟
: به نظرم سلامتی مهم ترین چیزه. امیدوارم همگی سلامت باشن. میخوام به دانشجویان افسری که تمرینات بدنسازی دارن فایتینگ بگم ، بهشون نزدیک شم و احوالشون رو بپرسم.


Yes24

190813 مصاحبه لئو در سایت Yes24

” وقتی لئو کلاهش رو در آورد، یه صورت کمی خسته خودشو نشون داد. اون گفت که داشته روی آخرین اجرای آلبوم سولوی دومش کار میکرده. چند روز قبل از مصاحبه اجراش به عنوان نقش ‘مرگ’ در موزیکال الیزابت رو به پایان رسوند و یه برنامه ی باشکوه با بازیگر موزیکال کای توی ژاپن داشته
همچنین چند روز بعد از مصاحبه به کنسرت کارگردان موزیکال، مونجونگ که در موزیکالهای ‘آخرین بوسه’ و ‘الیزابت’ باهاش همکاری داشته ، پیوسته و همچنین یه کنسرت سولو برگزار کرد. باید خیلی سخت بوده باشه که خسته نشه

◾️همیشه وقتی یه آلبوم منتشر میشه، چیزایی هست شما موزیک و استیج رو اینقدر زیاد دوست دارین؟

(میخنده) دوست دارم! من خوندن رو از پایه اول ابتدایی دوست داشتم. اولین آهنگ پاپی که خوندم ‘خداحافظ’ از جسیکا بود که سال ۱۹۹۹ بیرون اومد. یادم میاد که به کاست و نوارهای نونام گوش میدادم و لیریک ها رو به کره ای مینوشتم و بلند باهاش میخوندم.

◾️پس اینجوری شد که خواننده شدی
اینو بعد از اینکه نتیجه ی تجربه های گذشته رو شفاف دیدم گفتم. لئو با اینکه واقعا نمیدونست موسیقی چیه ، موسیقی موزیسین های معروف رو دوست داشت؛ اون تحت تاثیر یکی توی خانوادش قرار گرفته بود و به آهنگ های خوب گوش میداد. وقتی یه موزیک شو دیده بود واقعا شوکه شده بود.
برای هرکس دیگه ای ممکنه فقط یه خاطره ی خوب باشه ولی برای کسایی که خواننده شدن بسیار پر ارزشه. این پسر که موسیقی رو با خواهرش که اجرای جوایز پایان سال خواننده ویسونگ رو تماشا میکرد شناخت، بعدش گفت : ‘من باید انجامش بدم’
چه روز مهمی توی زندگیش بوده که ذهنشو اینجوری ساخته

ویکس ، یه گروه پسر که شامل لئو هست، وقتی راجع به اجراهای آیدول های کی پاپ حرفی زده میشه، نمیشه نادیده‌شون گرفت. اجراهای ویکس از آغاز تا پایان یه داستان منسجم به هم پیوسته دارن

‘دو وون کیونگ’ که طی مراسم‌های آخرسال موضوع بزرگ بود نسبت به زمان پروموشن های اصلیش اوج تلاش پایدار شش ساله ی ویکس رو نشون میداد. به همین خاطره که لئو وقتی در مورد ویکس حرف میزنه به نظر میاد که در مطمئن ترین و روراست ترین حالتشه.
◾️چی باعث میشه که شما بتونین اعتماد به نفس داشته باشین؟

 این چیزی نبود که یه شبه اتفاق بیفته ،ما اینو از زمان ‘On & On’ انجام میدادیم . ما از اون موقع خیلی چیزا یاد گرفتیم. از ابتدا که اجرای ‘On & On’ تاثیر قوی ای گذاشت و هنوزم جایگاه مهمی در روایت ویکس داره. از وقتی که اون آهنگ رو بیرون دادیم از ابتدا تا انتها روی کانسپتش تمرکز کردیم.

◾️امروز با ملاقات لئو و در همون حال با جونگ تک‌وون خیلی بهمون خوش گذشت.
وقتی صحبت خواننده بودن باشه لئو صداش میزنم.
لئوی ویکس نه، بلکه لئوی خواننده سولو، صورت شگفت زده ی مردی رو داره که درون خودش دنبال یکی دیگه میگرده . به همین خاطرم من کنجکاو شدم که بدونم لئو چه جور ‘لئو’یی رو میخواد

◾️ به نظر میاد که میخواین تصویر قدیمیتون رو عوض کنین.

 همیشه چیزایی بوده که بهشون اشاره شده. یه تصویر خسته و منحط. میخوام از شرش خلاص شم. به نظر میاد که ‘Muse’ قراره آلبومی باشه که من بین کارایی که میتونم خوب انجام بدم چیز جدیدی پیدا میکنم. من هنوز سکشی به نظر میام ولی ژانر موزیک و رقص از چیز متفاوتی مشتق شدن. پلی لیست لئو حالا با چیزای جدیدی پر شده.

◾️وقتی شروع به حرف زدن راجع به موزیکال ها کردیم من ‘جونگ تک‌وون’ صداش زدم. تشخیص هویتش با اسم استیجش و اسم واقعیش تجربه ی خیلی سرگرم کننده ای بود. هر چقدر سرگرم کننده و جالب بود ، موقع مرتب کردن مصاحبه من نگران شدم.به این شخص باید به عنوان عضو یه گروه آیدل توجه بشه یا یه خواننده ی سولو یا یه بازیگر موزیکال؟

◾️شما آدم بی پروایی هستین ولی میدونم که خیلی هم محافظه کار هستین.

من نمیتونم بخوابم مگه اینکه همه چیز مشخص و مرتب بشه. یه موقعیتی هست وقتی از استودیوی کمپانی میرم خونه که بخوابم ، یه چیز دیگه به ذهنم میرسه. اگه یه مموی صدا کار نکنه من برمیگردم کمپانی و دوباره روش کار میکنم. موقع بازیگری هم همینطور اگه نتونم به اندازه ای که میخوام احساس بذارم ، اون روز نمیتونم بی خیالش بشم.

◾️وقتی به این قسمت ضبط رسیدیم فهمیدم که در واقع برای هیچی نگران بودم.لئو و جونگ تک‌وون فقط افرادی هستن که تا وقتی که راضی بشن در حالی که به جلو حرکت میکنن به بهتر شدنشون ادامه میدن. وقتی ازش پرسیدیم که چه جور تصویری میخواد نشون بده بعد از اینکه از وقت تنفس آینده ی زندگیش (سربازی) برمیگرده ، اون یه جواب نسبتاً غیرعادی داد.
‘من در واقع یه آدم معتقد به سرنوشتم. هرچیزی که قراره بشه ، میشه‌’

من با خیلی از آیدل ها مصاحبه کردم ولی این اولین باره که میشنوم یکی همچین جوابی میده . من سعی کردم که با یه جایی توی سرفصل با تقلا پیش برم ولی آخرین کلمه خیلی وقت گیر بود پس عوضش کردم

من ‘اینجا ، سرنوشت لئو’ رو دوست داشتم. با اینکه فکر میکردم که اون کسی نیست که فقط اینجا بمونه پس دوباره عوضش کردم . این ‘چیزی نیست جز سرنوشت لئو’

◾️ یه سری تفاوت بین ویکس و سایر گروه های آیدلی هست.

درسته. به همین خاطره که فکر میکنم برای استیج های ویکس تمرکز مهم ترین چیزه. این روزا از اعضای تیم رقص میشنوم که مردم حرکات رقصی شبیه ویکس میخوان ولی به تجربه میگم که دنبال کردنش سخته.

◾️برای اهداف ظاهری ، در خیلی از موارد شما از آیتم هایی استفاده کردین که دور از تصویر معمول گروه های پسره.

 یه ایستگاه پخش بهمون گفت که نباید از لنزهای رنگی استفاده کنیم چون برنامه رو عوض میکنن
وقتی که همه ی خانواده برای غذا خوردن دور هم جمع میشن. ما حتی برای ‘Hyde’ رژ لب سیاهم زدیم. اگه بخوام صادق باشم زیاده روی کردیم (میخنده)

◾️ ضمن اینکه شما کانسپت استیج های زیادی رو امتحان کردین ، بینشون کدوم مورد علاقتونه؟

 آهنگ Fantasy… اینجوری تموم نمیشه که شش تا مرد به زانو میفتن؟ ما به این یکی افتخار زیادی میکردیم (میخنده)

◾️دو وون کیونگ(شانگری لا) کانسپتی بود که ارزش نمادگرایی رو ثابت کرد.

هاکیئون اولین کسی بود که پیشنهاد داد اون لباسا رو بپوشیم. اون چیزی بود که بقیه ی گروها امتحان نکرده بودن و به نظرم، اومدن ما با اون لباسا چیز غافلگیرکننده ای بود. باعث خوشحالی بود که بقیه ی گروها رو بعد از اون با دوروماکی میدیدن

◾️با در نظر گرفتن خودتون ، تلاش خاصی هست که اعضا شخصاً روی پارت های آروم استیج های ویکس گذاشته باشن؟

جدا از رقص من همیشه با ژست های خودم ظاهر میشم .اگه با یه ژست شخصی نتونم بیام قطعاً نمیرم خونه

◾️ (با توجه به سولوش) در پارت آخر آهنگ یه حرکت رقص هست که در حالی که پاهاتونو دراز کردین دستاتونو جارو وار حرکت میدین. فکر کنم طراحی شده که خیلی سکشی باشه.

 (میخنده) اگه چیز خوبی برای من وجود داشته باشه اون وقت سودمنده که ازش استفاده کنم .(میخنده)

◾️( در مورد ماتاهاری) حدس میزنم استرس داشتین، چون صدای بازیگرایی که با شما توی اتاق تمرین میکردن تمام فضا رو گرفته بود.

اون نمایشنامه جهانی بود و من در مقابل بهترین بازیگرای کره بودم پس فکر کنم خیلی عصبی بودم. مجبور بودم همش با خودم بگم من ویکسم ، من ویکسم!!! (میخنده)

◾️ و نوع راه رفتنتون توی موزیکال ها؟

هنوزم برام سخته که ویدیوی تمرین موزیکالم توی سال 2016 رو ببینم. من هنوزم واقعا کمبودهایی دارم ولی اون موقع بدتر بود. ممنون از بازیگرهای باسابقه ای که تا دم صبح موندن تا مراقب باشن و به اون بچه ی نامنظم یاد بدن. من همچنان دارم به عنوان بازیگر موزیکال جونگ تک‌وون دوباره متولد میشم.

◾️باید اعتماد به نفس گرفته باشین وقتی دیدین که چطور رفته رفته بهتر شدین.

جونگ تک‌وون در ‘آخرین بوسه’ خیلی بهتر از آرماند در ‘ماتاهاری’ بود ، وقتی توی اجرای دوباره ی ماتاهاری شرکت کردم حس کردم که نسبت به ‘آخرین بوسه’ بهتر شدم.

◾️کارکنانی که با ویکس کار کردن بهم گفتن که کار کردن با اِن ، لئو و راوی از همه سخت تره

(میخنده) راوی کمی جنبه ی خونسردی داره ولی من و هاکیئون کاملاً خودسریم.(میخنده)باید عالی باشه. چیزی که بیشتر از همه‌ وست اینه که برای هاکیئون نه تنها توی رق*ص بلکه توی مارکتینگ هم نباید هیچ عیب و نقصی باشه.

◾️گفتین که بین اجراهایی که تا حالا نشون دادین خیلی چیزا هست که ازش پشیمونین ، ولی به نظرم این نیروی محرکه‌تون بوده.

چون من دارم بهتر میشم در مورد گذشته‌م احساس خجالت و پشیمونی میکنم…

◾️فکر میکنین توانایی هاتون چی هستن؟

 بدن خوبی که پدر و مادرم بهم دادن (میخنده) حدس میزنم نمیتونم نادیده‌ش بگیرم. مهم نیست کجا برم من از خودم خجالت نمیکشم. اعتماد به نفس چیزیه که باید تمرین بشه. من یه نابغه نیستم. من فقط یه آدمم که تلاش میکنم. اگه تلاش نکنم خیلی کوچیک میشم، یه آدم بی نهایت خجالت زده میشم . شاید من حتی نتونم کاملا بلند شم!!!!”


Stone Music

190607 آپدیت فیسبوک Stone Music
“لئو- ده سوال ده جواب

سوالاتی درباره‌ی The Flower از ماکس‌وون”

سوال ۱: این آهنگ رو در ۱۰ کلمه توصیف کنید؟
جواب: عشق و جدایی، تولید نسل و بازیابی

سوال ۲: چرا این آهنگ رو برای انتشار پیش از آلبوم اصلی انتخاب کردین؟
جواب: اولا، کار کردن با ماکسیمیلیان معنادار بود. با به هم پیوستن احساساتِ این دو، ترانه‌ی بسیار مهمی به وجود اومد.

سوال ۳: با وجودی که آهنگ نوشته‌ی خودتون هست، کدوم بخش از متن رو بیشتر دوست دارین؟
جواب: در میان تکه‌های ابدیت، روز زیباتر میشه.

سوال ۴: این آهنگ رو با یک گل مقایسه کنید
جواب: گل برونفلزیا. من و مادرم به این نوع گل علاقه داریم.

سوال ۵: لحظه‌ای در زندگی شما که بیشتر از هر چیز شبیه گله؟
جواب: زمانی که روی صحنه ایستادم‌.

سوال ۶: این آهنگ برای شما چه معنایی داره؟
با این آهنگ میخوام پیام خوب شدنِ زخم‌ها و شروع دوباره رو منتقل کنم.

سوال ۷: سه تا کلمه که مفهوم موسیقیِ لئو رو میرسونن؟
جواب: زخم، تجربه، میوز

سوال ۸: آهنگ‌هایی که بیش از همه در لیست پخش‌تون بهش گوش دادین؟
جواب: آهنگ‌های تازه منتشر شده و آهنگ‌هایی که برای کنسرت تمرین میکنم

سوال ۹: رویاهای شما به عنوان لئو و رویاهای شما به عنوان جونگ تکوون؟
جواب: آدمی که راهشو درست میره و با جریان خوب حرکت میکنه.✨

سوال ۱۰: یک جمله برای کسانی که الان دارن به آهنگ گوش میدن؟
جواب: گلبرگ‌ها همیشه میُفتن، اما تو فصل بعد دوباره میشکفند.


190518 آپدیت فیسبوک Stone Music Entertainment❣️

” خودت‌رو بِکِش

 ببخشید… خخخ

جدای آهنگای خودت، آهنگی که اخیراً خیلی گوش کردی چیه؟
Lauv – Never Not

دو روز پیش نهار چی خوردی؟
کاری (یکم تند)

کلمه‌ای که اخیراً از همه بیشتر سرچ کردی؟
The Great Show (اسم برنامه‌ای که اخیراً داره فیلم‌برداریش رو می‌کنه)

اسم مستعار دوران مدرسه چی بوده؟
هانسسانگ… فقط چون اسمم هان سانگ هیوک هستش خخخ

اگه می‌تونستی یه‌ویدیوی قدیمی رو پاک کنی چی رو پاک می‌کردی؟
اون ویدیوی درحال خزیدن مربوط به دوران On&On

آخرین کاری که قبل از خواب انجام می‌دی؟
تنظیم ساعت برای صبح⏰

خوشمزه‌ترین ترکیبِ غذائی که می‌شناسی چیه؟
هرچیزی که با برنج ترکیب شه

یه بخش کوچیکی از آماده‌سازیت برای این آلبوم رو توضیح بده؟
داایون موقع ضبط صداش درحدی کارش خوب بود که از اول صدای خودم رو دوباره ضبط کردم

یه چیزی رو داوطلبانه به طرفدارها اعتراف کن؟
عجب روحیه‌ای امروز دارم چون بدون شارژ کردن گوشیم به خواب رفتم”


190307 آپدیت توییتر StoneMusicEntertainment

” سوال و پاسخ از راوی”


“1: لطفا ‘TUXEDO’ رو در 10 کلمه توضیح بده✋
: امروز روزیه که هدر میره و دور انداخته میشه…

2: سطح رضایتت از RookBook؟
: میخوام بیشتر از 100 امتیاز بهش بدم. افکار و تصورات تو سرم با توجه ‘مد’ خیلی خوب باهم مچ و تنظیم شدن.

3: نقطه ی کشنده از ‘Tuxedo’ که میخوایی به استارلایتا⭐️ بگی؟
: (قسمت) انجامش بده اوه اوه اوه اوه~

4: فقط مثل یه ‘لایه’! سه تا چیزی که راوی به تازگی اونا رو کنار هم قرار میده؟
:کنسرت، پروژه ی بعدی، نگرانیا

5: مهم نیست چقدر عصبانی هستی، چیزی هست که بتونه عصبانیتتو از بین ببره، مثله یه ‘نقطه ی ذوب’؟
: طرفدارهایی که وقتی رو استیجم میبینم و سگ خونگیم ‘بات’… بات دوست دارمㅠㅠ
بیایین مریض نشیم و شاد باشیم❤️

6: تو مسیر شخصیت به چه چیزی احتیاج داری؟
:موسیقی و استایل باحال. و یه نگرش آماده

7: اگه میخواستی ‘دنیای’ خودتو بسازی، سه تا چیزی که میخواستی داشته باشی چیه؟( به جز اعضا، خانواده و طرفدارها)
: غذایی که هیچوقت تموم نشه، سلامتی برای همیشه، بات?

8: دلیل برای نفس کشیدن(زندگی)
: خانوادم، طرفدارا، استیج، آهنگ، هدفهام و رویاهام

9: احساساتت نسبت به سولو مینی آلبومی که به تازگی منتشر شد
: قلبی که میلرزه و هنوزم عصبیم…

10: به کسایی که الان دارن آهنگتو گوش میدن یه چیزی بگو
: به اونایی که گوش میدن، من نمیخوام کارهایی که میسازمو بهتون تحمیل کنم. امیدوارم بتونین آهنگای منو با احساساتتون تفسیر کنین و ارزیابی کنین و امیدوارم دوسشون داشته باشین.❣️”


190115 آپدیتِ فیسبوک Stone Music

” هیوک- ده‌ سوأل ده‌ جواب”

“سوال 1: آهنگ جدیدت رو در ده کلمه توضیح بده؟
• جواب: آهنگیه که تمام ستاره های آسمون شب رو دربرمیگیره✨

سوال 2: ایده ی ‘پسری با یک ستاره’ از کجا اومد؟
• جواب: یک شب سرد زمستونی داشتم به آسمون نگاه میکردم، یهویی دلم خواست یک آهنگ زمستونی گرم با احساسات و افکاری که از تماشای ستاره ها داشتم، بنویسم

سوال 3: ری اکشن اعضای ویکس بعد گوش دادن به آهنگ “پسری با یک ستاره” چی بود؟
• جواب: بین هیونگ ها کسایی بودن که این آهنگو واسه خودشون میخواستن. کسایی هم بودن که گفتن این خیلی ‘هیوکیه’ و مناسب خودمه

سوال 4: به ‘ پسری با یک ستاره’ از 1 تا 10 چند امتیاز میدی؟ با توجه به این که چقدر ازش راضی هستی؟
• جواب: 7 امتیاز. بخاطر این پروژه، من واقعا تم و حس آهنگ رو دوست دارم اما شخصا احساس میکنم هنوز نقاط ضعف زیادی هست

سوال 5: چطور این آهنگ رو با آهنگ های ویکس مقایسه میکنی؟
• جواب: این آهنگ پر مفهومیه، فانتزی یا نمایشی نیست، من میخوام کسایی که بهش گوش میدن احساس آرامش کنن و متاثر بشن❣️

سوال 6: به عنوان کسی که در ویکس بیشترین پتانسیل رو داره چیز جدید هست که دوست داشته باشی به چالش بکشی؟؟
• جواب: از طریق آهنگ سازی و فعالیت های مربوط به موسیقی، من مایلم که با همه شما بیشتر ارتباط برقرار کنم و اگه شانسی داشته باشم امیدوارم همه ی شما این آهنگو تو سالن کنسرت بشنوید

سوال 7: در حال حاضر 3 آهنگ برتر پلی لیست هیوک چی هست؟
• جواب:
Ed Sheeran – Supermarket Flowers
Troye Sivan – Postcard
Paul Kim – 너를 만나

سوال 8: تا امروز چه واقعیتی هست که استارلایت ها در موردش نمیدونن؟
•جواب: چون هوا یکم خوب شده و کمتر سرده و واقعا احساس سرما نمیکنم، فقط از درجه ی یک صندلی گرمکن استفاده میکنم

سوال 9: با استفاده از ده کلمه احساست نسبت به منتشر شدن آهنگ سولو، رو توصیف کن
• جواب: احساس لرزش قلبی که سرانجام شروع شده

سوال 10: لطفا پیامی به کسایی که الان دارن به آهنگ هیوک گوش میدن،بده
• جواب: مراقب باشید در این زمستان سرد سرما نخورید! همراه ” پسری با یک ستاره، امیدوارم سال نو و زمستان گرم و پر برکتی داشته باشید”


181011 آپدیتِ فیسبوکِ Stone Music

“لئو- ده‌ سوأل ده‌ جواب”

“سوال1: آهنگِ‌جدیدت‌رو چطور توصیف می‌کنی؟
جواب: رنگِ‌کلی لئو

سوأل2: انگیزه‌ی آهنگِ‌جدیدت‌رو از کجا گرفتی؟
جواب: تجربه‌ای که از طریق ویکس و موزیکال‌ها کسب کردم

سوأل3: سبکِ‌آهنگی که خواننده‌ی سولو ‘لئو’ دوست‌داره دنبال کنه؟
جواب: آهنگِ گرمی که بتونه آرامش و دلداری بده

سوأل4: آهنگِ‌زندگی لئو؟
جواب: آهنگِ ‘توئی که این‌جائی اما نیستی’

سوأل5: اخیراً کدوم کارهائی که می‌کردی، لئو رو ساختن؟
جواب: موزیکال الیزابت. کنسرتِ سولو

سوأل6: از دبیوت تا حالا، چه جمله‌ای بیش‌تر از همه بهت قدرت داده؟
جواب: به‌ابدیت معتقدیم

سوأل7: بخشی توی متن آهنگِ ‘Touch and Sketch’ که از همه بیش‌تر دوست داری؟
جواب: آروم با نوکِ‌انگشت‌هام لمست می‌کنم، نفست بند میاد

سوأل8: کی احساس کردی که “من خیلی‌خوب می‌خونم”؟
جواب: تموم لحظاتی که طرفدارهام‌رو می‌بینم که بهم اعتماد دارن و حمایتم می‌کنن

سوأل9: فکر می‌کنی خواننده لئو چند درصد راه‌رو اومده؟
جواب: فکر می‌کنم حدود 29 درصد راه‌رو رفتم

سوأل10: حرفت به‌کسائی که الان دارن به آهنگِ‌لئو گوش می‌دن
جواب: بیایین کنارهم طولانی‌مدت راه بریم. طرفدارهای من”


190505 آپدیت سایت CKjpopnews با Javier V.E کارگردان موزیک‌ویدیوی ‘See Through’ رپرمون

“تیم CJ فرصت مصاحبه‌ای با خاویر فیلم‌ساز شرکتِ Nordic Stars Productions شرکتی سوئدی که اغلب با هنرمندهای کره‌ی جنوبی از جمله رپر Khoen کار می‌کنه، داشته

خاویر کارگردان موزیک‌ویدیوی اخیر راوی با همکاری Cold bay به اسم ‘See Through’بوده و توی این فرصت ویژه ازش چندین سوال پرسیدیم

?چطور شد که با آرتیست‌های کره‌ای کار می‌کنین؟

وقتی Young Bros به سوئد اومدن ایونت ویدیویی براشون انجام دادم

قبلاً ایونت ویدیوهای زیادی توی سوئد انجام داده بودم که ازشون خیلی راضی بودن پس ازم خواستن از جشنایی که توی اروپا برنامه‌اش رو داشتن فیلم‌برداری کنم

اما وقتی موزیک‌ویدیوهایی که قبلاً کار کرده بودم‌رو دیدن، ازم پرسیدن که می‌تونم یه موزیک‌ویدیو برای
راوی، هنرمندی که باهاشون توی تور بود انجام بدم یا نه

شما موزیک‌ویدیوی ‘See Through’ رو توی ورشو فیلم‌برداری کردین. چرا این شهر؟

این ویدیو رو وسطِ تور اروپایی راوی انجام دادیم و ورشو شهری بود که اون بیشتر از بقیه قرار بود درش بمونه
به عبارت دیگه، وقتی که توی تور بود اون شهر تنها زمانی بود که می‌تونستیم فیلم بگیریم

موزیک‌ویدیو بیشتر موقع شب فیلم‌برداری شده. دلیلی برای این انتخاب داشتین؟

می‌خواستیم تا حد ممکن کسی توی خیابون نباشه، نمی‌خواستیم سرراه باشیم و توجه زیادی‌رو جلب کنیم

و ساختمون‌های زیادی توی ورشو نورهای زیبایی موقع شب دارن، پس خیلی خوب از آب دراومد

فیلم‌برداری موقع شب سخت‌تر از روشنایی روزه؟

اگه نور زیادی نباشه، سخت‌تره و همین‌طورم هوا سردتره

اولین باری بود که با راوی و Cold bay کار می‌کردی؟

بله، اولین بار بود

راوی آیدولیه که از گروه معروفِ کی‌پاپی هستش. کارکردن با یه‌آیدول سخت‌تر از کارکردن با یه‌هنرمند مستقله؟

نه ابداً، کارکردن باهاش به همون سادگی کار کردن با هنرمندهای دیگه‌ای بود که باهاشون کار کردم. البته فشار کاری بالاتر بود

?وقتی موزیک‌ویدیویی با یه‌هنرمند کی‌پاپی می‌سازی، ویژگی‌ خاصی وجود داره؟

افراد زیادی‌رو می‌شناسم که وقتی حرف ویدیوهای کی‌پاپی می‌شه به پسرا و دخترای خوشگل با لباسای باحال و متفاوت توی محیط‌ها و استادیوهای عالی با زوایای فیلم‌برداری عالی فکر می‌کنن اما کار ما بیشتر یه موزیک‌ویدیوی خیابونی اروپایی بود

اولین باری بود که با Young Bros کار می‌کردین؟ فکر می‌کنین در آینده بازم باهاشون کار کنین؟

برای موزیک‌ویدیو اولین بار بود که باهاشون کار می‌کردم و معرکه بود و خیلی حواسشون بهمون بود و هرچیزی که نیاز داشتیم‌رو فرآهم می‌کردن

البته که امیدوارم که بازم درآینده باهاشون کار کنم

?فیلم‌برداری یه‌موزیک‌ویدیو با همکاری یکی دیگه چطور بود؟ شما و Young Bros برای موزیک‌ویدیوی ‘See Through’ نظر یکسانی داشتین؟

یه‌روز قبل از فیلم‌برداری اطراف شهر رو گشتیم و تموم ایده‌ها و نظراتی که داشتم رو دوست داشتن اونا 100% بهم اعتماد داشتن

 ممنون برای پاسخ دادن به سوالات”


190121 قسمت هایی از مصاحبه ی پر احساس هیوکی با Bf Talk

“برای هیوک، نقطه ی عطفش کنسرت دی دریم 2017 هست. در طول کنسرت، اون خیلی گریه کرد چون احساس کرد که نمیتونه خواسته و انتظارات طرفداران رو برآورده کنه😭💔
حتی زمانی که اون رو صحنه بود هم فکر میکرد که ‘من باید بیشتر و سختتر کار کنم و بهترینمو انجام بدم’🙌
بعد از اون فکر کرد که دیگه نمیخواد همچین موقعیت های متاثری رو به وجود بیاره🙂

اعضای ویکس بطور کامل از خارج از لیگ اون هستن مثل دیوارایی که هرگز نمیتونه ازشون صعود کنه چون اون باور داره که نمیشه استعداد ذاتی رو نادیده گرفت و وقتی خودش رو موقع رقص و خوندن با اونا مقایسه میکنه خیلی احساس فقدان میکنه🔨😭😞
زمان هایی بوده که وقتی هیوک احساس ناراحتی میکرده چون ممکن بود به گروه صدمه بزنه ، برای همین جلوی خودش رو میگرفت😧🤐
و به این ترتیب با اون حس گناه مطمئن شد که برای همه چیز تمرین کنه و درحال حاضر حداقل احساس میکنه که به کسی صدمه نمیزنه💔

اون گفت اگه صادقانه بگم از موقع دبیو تا همین تازگیا هنوزم حس میکنم برای هیونگام یه مانع بودم🙁
ولی اون حس گناه و واقعیت ها و پیش بینی رشد و اعتماد طرفدارها به اون بود که باعث شد هیوک چیزی که امروز هست بشه👌😍

درست همونطور که طرفدارها ویکس رو افتخار خودشون می خونن😌
اعضای ویکس هم می خوان افتخار همدیگه باشن.👌😌
برای رسیدن به این هدف، رضایت شخصی و تکمیل (موسیقی) مهم است.
و بنابراین هیوک آرزو میکنه بتونه تبدیل به یه نویسنده، ترانه ساز و خواننده ی شگفت انگیز بشه که بتونه به اعضا کمک کنه😇💕

خوندن “مموری” در اولین کنسرت لحظه ایه که هیوک هنوز هم نمیتونه فراموشش کنه چون در اون زمان اون پارتای زیادی نداشت🙃
و با وجود اینکه ترسیده بود چون فکر میکرد
شانس زیادی برای نشون دادن مهارت های خوانندگیش نداره، ولی این براش یه موفقیت بزرگ بود🙌
هیوک میگه که قدرت اون سخت کار کردنه (به خصوص در صحنه و کنسرت)، چون معتقده که طرفدارهایی که تو کنسرت شرکت میکنن و شرکت نمیکنن قلبی نورانی دارن💫

بعضیا ممکنه مجبور باشن به مدرسه، یه جلسه و غیره برن😉
برای همین اون معتقده که باید بهترین کارها را انجام بده✌️”


181123 آپدیتِ MBC Entertain با مصاحبه‌ای از رپرمون

“سؤال: از قبل چی واسه‌ی برنامه آماده کردی؟
جواب: تمرین بدنی (دمبل بیش‌تر از 5 کیلوگرم)💪🏻، کوتاه‌کردن موهام💇🏻‍♂️

سؤال: شخصیتت در برنامه (توی پنج کلمه)
جواب: اون بچه‌ای که از پس مشکلات برمیاد😎

سؤال: توی اوقات سخت به چی فکر می‌کنی؟
جواب: خانواده، طرفدارها، خودم😌

جواب: توی چی درمقایسه با بقیه بهترینی؟
سؤال: فکر می‌کنم توی نارنجک انداختم بهترینم🤪💣

سؤال: عضوی که بیشتر از بقیه باهاش جوری؟
جواب: جه مینی هیونگ💗”


IVY club

180416 مصاحبه IVY CLUB با پسرا برای ماه آپریل

اِن

بین تعداد زیادی از لقب هاتون، از کدوم بیشتر خوشتون میاد؟
اِن: لقب هایی که از استیج میاد رو دوست دارم. پسر آزالیا هم دوست دارم

بین اهنگ های ویکس کدومو بیشتر دوست داری؟
من واقعا ” Love Letter” رو دوست دارم. وقتی بهش گوش میدم قلبم تند میزنه

فیلم ترسناکی هست که برای تابستون بیشتر دیده باشی؟
اِن: من کسیم که فیلم ترسناک نمیبینم . نمیتونم چیزهای خوفناک ببینم.

اخیرا براتون اتفاق خوشایندی رخ داده؟
اِن: این حقیقت که اون ها این شانس رو بهم دادن که نقشی تو حمل مشعل المپیک زمستونی بین این همه افراد رو داشته باشم،باعث شد حس کنم خیلی خوش شانسم. به همین دلیل پدرم تونست تمام راه اینچئون تا سئول رو با من بدوعه که باعث شد خیلی خوشحال بشه و مادرم که ویدئو رو دید هم خیلی خوشحال بود. بعد از اون اتفاق، پدرم بهم گفت که فکر میکرد به خاطر گرد و غبار میتونه بیاد یا نه ، ولی خوشبختانه اون اومد چون اگه نمی اومد نمی تونست کنار پسرش با تشویق ها توی خیابان بدوعه. حرف های پدرم قلبمو گرم کرد.

اگه بخوایید خودتون رو تو 10 سال آینده تصور کنید چجوریه؟
اِن: 39 سال. ده سال بعد، اگه “My Little Old Boy” هنوز پخش بشه دوست دارم توش بازی کنم. (میخنده) احتمالا بیشتر از الان سرم شلوغه اما نه فقط این کار، دوست دارم تلاش های بیشتری برای مراقبت از اطرافم داشته باشم و سخت تر کار میکنم تا مدل دبیرستانی بشم. هم اِن ویکس و هم چا هاکیون از چیزی که الان هستن تغییر زیادی نخواهند کرد

راوی
وقتی رپ میخونی فکر میکنی کدوم نکته و جنبه مهم تره؟
راوی: از آهنگی به آهنگ دیگه متفاوته برای بعضی آهنگ ها متن مهمه و براین بعضی آهنگ ها باید تمرکز بیشتری روی تُن بزاری. پس این بستگی دارد.

هنرمند خاصی هست که بخوای باهاش همکاری کنی؟
راوی: جدیدا به آهنگ “ Lemon” از ریحانا گوش دادم و ازش خوشم اومده.

کی حس میکنی خوابگاه پر سر و صدا هست؟
راوی: من جدیدا فقط تو اتاق تمرینم برای همین واقعا نمیدونم. اما وقتی میرم تا لباس عوض کنم و دوش بگیرم، کن همیشه داره سر و صدا میکنه! ککککک?❤

تو فصل تابستون چه غذای مغذی ای دوست داری؟
راوی: سوپ جوجۀ جینسینگ

در مورد بات به ما بگو!:
بات معمولا کیوته و به طرز باور نکردنی کارش روخوب انجام میده. اون انرژی زیادی داره و ناگهان هم به خواب میره و خرناس میکشه…کککک

کن

اگه دوباره متولد بشی دوست داری به عنوان چ چیزی به دنیا بیای؟
کن:اگه دوباره به دنیا بیام، می خوام اتمسفر بزرگتری برای محافظت از زمین باشم?

روشت برای حفظ امنیتت چیه؟
کن: قرار گرفتن تو یک وضعیت خوب روش من برای حفظ امنیتمه چون من یک مردم

معمولا در روز،چنتا سلفی میگیری؟
کن: تقریبا ۲۰ تا

?وقتی خانوادت صدات میکنن، معمولا از چه اسامی ای استفاده میکنن؟
کن: (روش های مختلف بامزه برای گفتن مکنه) پاپیِ ما

هونگ بین

به نظر شما، چ مکانی برای عکس گرفتن خوبه؟
هونگبین: ابعاد وسیع سواحل

چیزی که همیشه تو کیفت هست چیه؟
هونگبین:چسب زخم

راجب اینکه چگونه با این درام جدید رشد کردی توضیح بده:
هونگبین:راجب شخصیتی ک باید بازی میکردم تحقیق زیادی کردم.

ایا عضوی هس که حتی موقع بازی “چیز تصادفی بگو” هم متوجه بشید که چی میگه؟
هونگبین: اگر عضو های ما چیزهای تصادفی بگن،همه سرد و غیر دوستانه برخورد میکنن

هیوک

اخیرا غذای خاصی هست ک دوست داشته باشی؟
هیوک: به تازگی بخاطر آب و هوای خوب، من به kalguksu یا sujebi معتاد شدم

به عنوان یک نماینده از تیم، اگه به بیان نوع موسیقی ای که ویکس میخواد به صورت رنگی انجام بده، چی چیزی رو انتخاب میکنی؟ و دلیل
هیوک: وقتی که به رنگ آبی نگاه می کنید، به آزادی فکر می کنید و درگیر نخواهید شد،درست مثل رنگ آبی، ما می خواییم موزیک رو آزادانه و متنوع کنیم

داخل گروه من برای این شماره یکم، فک میکنی این چیه؟
هیوک:انرژی خوب

تابستون: دریا vs کوه، کدومو انتخاب می کنی؟
هیوک: دریا

جمله ای به کسانی ک ارزوی خوانندگی رو دارن!
هیوک:به جای اینکه فقط مبهم رویای خوانندگی یا مشهور شدن باشید و به سرعت در حال اجرا باشید، باید از نوع موسیقی ای که میخوایید انجام بدید لذت ببرید و خاطرات خوبی بسازید همونطوری که به طرف رویاتون میرید

لئو

معمولا تو روزهای استراحت چ کارهایی رو انجام میدی؟
لئو: من تمرین می کنم و تمرین می کنم و این طبیعیه اما در طول زمان هایی که واقعا در حال استراحت هستم، فقط تو خونه میمونم و کاری نمیکنم

?تو اولین فیلم برداری ivy club گفتی ک “ذهنیت و قلب دبیرستانی هارو آماده کردی” و این موضوع داغیه ک تو برای تابستون اماده کردی؟
لئو: فیلم برداری تابستونه بود اما واقعا سرد بود پس نمیتونستم خیلی اماده باشم بعد از پوشیدن یونیفرم یاد موقعی ک دبیرستانی بودم افتادم پس خیلی زیاد خندیدم و با بقیه صحبت کردیم و عکس های خوبی گرفتیم

?وقتی خسته شدی یا زمان سختی داری، کلماتی که آرومت میکنن چیه؟
لئو:هیچ حرف خاصی وجود نداره. فقط تو طول زمان های سخت، واقعا خودم رو تحمل نمی کنم و فقط اجازه می دم ک رد بشه?

?دوست داری تو تابستون چ مدلی بپوشی؟
لئو:تو تابستون، دوست دارم شلوار جین و تی شرت بپوشم

?پوستت واقعا خوبه، بنابراین اگه فرصت فیلم بردای برای آرایش رو داشته باشی چیکار میکنی؟
لئو: اگه پیشنهادی دریافت کنم … باید به خوبی کار کنم درسته؟


171209 مصاحبه IVY CLUB با پسرا برای ماه دسامبر

کن

احساست برای بازی در موزیکال تایتانیک؟
کن :خیلی افتخار میکنم و خوشحالم . چون اولین باری هست که توی کره نشون داده میشه، سخت کار میکنم تا بازیگری بشم که با خلوص بازی میکنه و میخونه~

چه شخصیتی آرزو میکنی در بین موزیکالا بگیری؟
کن : دوست دارم تلاش کنم تا در موزیکال MOZART به عنوان Mozart و به عنوان هنری جکیل در موزیکال JEKYLL & HYDE بازی کنم

چه اسنکی رو بیشتر توی کیفت داری؟:
کن : Kit Kat

پلی لیستت این روزا چیه؟
کن : آهنگای Charlie Puth و M and M ~! مخصوصا
Suffer، Attention، Say That You Love Me، Jet-Black،3 Letters

غول چشمک ! در روز چندبار چشمک میزنی؟
کن : در یک روز ، حدود بیست بار~؟؟ از چشمک به عنوان حمله هم استفاده میکنم~

هونگبین

غول بازی هونگبین!بین اسلحه ها، دلیلت برای استفاده از کمان چیه؟(هانزو یکی از کاراکترای اُوِرواچ که هونگبین توش استاده از کمان به عنوان اسلحه استفاده میکنه)
هونگبین : جذابیت خاصی درباره استفاده از یک کاراکتر سخت با یک کمان توی بازی ای که تمرکزش رو تفنگ هست وجود داره

علاوه بر داشتن خواسته های زمینی و دنیوی ، برای چه چیز دیگه ای حریص هستی ؟
هونگبین : آهنگها ، فیلمها و بازیهای جدید

برای تولد این دفعه ات ، عروسک کیتی و هدبند گرفتی ، ازش خوب استفاده میکنی ، درسته؟
هونگبین : اونارو خیلیییییییی خوب نگه داشتم

آرزو داری چه شخصیت سریالی رو بگیری؟
هونگبین : دوست پسر یک دختری با قدرتهای خاص

چه کاریو باید تو ٢.١٨ انجام بدی؟
هونگبین : برای سه ماه به طور مداوم ورزش کردن

اِن

هنوز هم شمع درست میکنین؟ اگه بوی مورد علاقه ای دارین، اون چه بوییه؟
اِن:به خاطر برنامه هام، نمیتونم درستشون کنم. هرچند که هر وقت بخوام به کسی هدیه ای بدم، زمانی پیدا میکنم تا بسازمشون. عطری که دوست دارم با توجه به فصل تغییر میکنه ولی از اونجایی که الان داریم به زمستون نزدیک میشیم، رایحه ی چوب رو دوست دارم!

چطوری ژاپنی میخونین؟
اِن:هروقت که کار دارم و ندارم، مطالعه میکنم! این روزا، هروقت که زمان طولانی توی هواپیمام یا اینکه راهم طولانیه، فیلما و سریالای ژاپنی رو بدون زیرنویس تماشا میکنم و تموم تلاشم رو میکنم که کلیت رو درک کنم. هروقت که جایی رو نفهمیدم مینویسمش و توی دیکشنری میگردم. اینطوری میتونم لیسنینگم رو تقویت کنم! و اینکه به خواهرم که توی ژاپن زندگی میکنم به ژاپنی پیام میدم. این خودش یه تمرین خوب برای نوشتنه! تمام تلاشم رو میکنم که از چیزایی که یاد گرفتم استفاده کنم و یادم بمونه تا با طرفدارای ژاپنیم اینطوری حرف بزنم

وقتی که اسم خودتون رو توی اینترنت سرچ میکنین، چه کلماتی رو استفاده میکنین؟
اِن:ویکس، چاهاکیون

اگه بخواین از خودتون تعریف کنین چی میگین؟
اِن:کاری که الان میکنم، افرادی که الان میبینم. فکر میکنم من فردی هستم که خیلی احساسیه و بهترینش رو انجام میده. هرچند این تعریف نیست و میتونه به عنوان یه نکته ی مثبت یا منفی در نظر گرفته بشه. توی کار، من خیلی دقیق و وسواسیم پس کسایی که باهام کار میکنم ممکنه فکر کنن کار باهام سخته، پس همیشه یه قلب متاسف دارم. هر وقت که باهم آشنا بشیم، ممکنه که این اشتیاق برای دیدن همدیگه رو برای یه زمان طولانی پیدا کنیم. پس از طرفی دیگه حتی اگه نتونم به افراد نزدیک بشم، فکر میکنم که مال منه و تموم تلاشم رو میکنم

لئو

به نظر میاد که به یکی از بامزه ترین های ویکس تبدیل شدین، چیز بامزه ای برای ما تهیه کردین؟
لئو:هر چقدرم که بهش فکر میکنم، به نظرم عضو بامزه ی گروه نیستم

توی وی اپ از تجربه ای که با هونگبین داشتین و مو رو به تن سیخ میکنه حرف زدین، چی هستش؟
لئو:راستش من زیاد کابوس میبینم و اون روز با هونگبین که کابوس میدید از یه اتاق استفاده میکردیم که یهو پتو پرید هوا و خورد به تلویزیون

موقع اجراهای ال ار،از راوی بیشتر برای چه چیزی ممنون بودین؟
لئو:موقع اجراها وقتی مریض بودم، اون اول از همه نگران من شد و ازم مراقبت میکرد. با وجود گذشت زمان من هنوزم بهش فکر میکنم و ازش ممنونم

دارین برای موزیکال جدیدتون آماده میشین، به نظرتون موزیکال “آخرین بوسه” چه جوریه؟ قسمتی که باید منتظرش باشیم چیه؟
لئو:زندگی واقعی پسر ملکه الیزابت، شاهزاده رادلف رو به نمایش میذاره! در مورد عشق و چیزهایی که به دست آورده در کنار تضادهایی که هست!

تا الان بین اجراها، اجرایی رو که بیشتر از همه دوست داری چیه؟
لئو:توی اجراهای ویکس اجرای فنتسی رو خیلی دوست داشتم!

راوی

در مورد ساختن اهنگ، بهترین مکان و زمان برای گرفتن الهام چیه؟
راوی: اگه در استودیوی خودم اهنگ بسازم، نتیجه ها بهترینن

توی تقلید صدای افرادی که مردم دیگه نمیتونن اداش رو دربیارن خیلی خوبید، آیا جدیدا تمرین کردید؟
راوی: برج کاغذی هیونگ نیم

در طول معرفی ال آر، چه چیزی بود که تو بابتش از لئو خیلی ممنونی؟
راوی: وقتی که مریض بود، اون بهترین تلاشش رو کرد تا با من به روی صحنه بیاد. برای اون حتما سخت بوده ولی من ازش ممنونم که اون دراین مدت کنار من پشتکار و استقامت داشت

دوست داری چه چیزی رو برای کریسمس به خواهرت بدی؟
راوی: پالتوی بلند، کت، شال

چیز گرمی که برای مبارزه با سرما داری چیه؟
راوی: بیرون نرفتن!

هیوک

?اگه سگی که به عنوان کادو به خواهرت دادی خواهر یا بردار کوچیکتر داشت چه اسمی براش میذاشتی؟
هیوک: برای اسم….من هیچ اختیاری بر روی اون ندارم چون در اخر اون اسمی که خواهرم میخواد میشه ولی فکر میکنم اسمی که شبیه و سخت مثل اسم “One Punch” باشه خوب میشه

?اگه در طول سریالت اتفاقی افتاده، چیزی هست که در حافظه ات باقی مونده باشه؟
هیوک: همه ممکنه راجبش بدونن که بیشترین اتفاق در ایستگاه کیمچیه حاضری در قسمت دوم رخ داد. همچنین، اوایل خیلی با چورونگ سونبه نیم سخت بود اما هرچقدر که باهم فیلم گرفتیم، ما شروع به شوخی کردن باهمدیگه کردیم و راحت تر شدیم. من چیزهایی از کارکنان و نامجو شنیدم اما همونطور که انتظار میرفت…لیدر…..لیدر خواهد موند….اون کمی شیطونه

?برای طرفدارها، تو آهنگی که خودت نوشته بودی رو منتشر کردی در آینده هم، یه اهنگ که خودت نوشتی رو آماده خواهی کرد؟
هیوک: من همیشه زمانی که وقت آزاد دارم آهنگ مینوسم

تجزیه و تحلیل شما با توجه به فیلمتون چه بود؟
هیوک: به همون قدر که چطور این فرصت خوبیه، من از سونبه ها یاد میگیرم، بهترین کارم رو انجام میدم، و از طریق شخصیتم در وب دراما ، یه خاطره ی به یادماندنی برای تماشاچی ها باقی میزارم. لطفا منتظر باشید

چه انیمیشی رو دوست داری پیشنهاد بدی؟
هیوک: این انیمشن خیلی قدیمه اما
” Leaping Through Time”
یه کاریه که خاطره ای به یادموندنی برای من گذاشته


Tvnavi interview

181025 مصاحبه Tvnavi interview با پسرا

❔سؤال: درموردِ آهنگ Reincarnation، عطری که معمولاً استفاده می‌کنین؟

اِن: از اون‌جائی که پاییز نزدیک هستش پس… رایحه‌ی‌ چوبی

لئو: سیکرت

کن: رایحه‌ی شیرین

راوی: رایحه‌ی شیرینی که بوئی شبیه نارگیل داشته باشه

هونگبین: زیاد درموردِ عطر نمی‌دونم…

هیوک: رایحه‌ی یاس

❔سؤال: درموردِ آهنگ Sugar، بیان علاقه‌ای که می‌تونه استارلایت‌هارو ذوق زده کنه؟

اِن: بیایین باهم و خوشحال باشیم

لئو: به‌روشنائی درخشیدن ادامه بدین

کن: بیبی‌هامون

راوی: چون شماها وجود دارین، من می‌تونم بدرخشم

هونگبین: همم… ببخشید اما همچین قدرتی ندارم… بیایین فقط رابطه‌ی نزدیکی داشته باشیم

هیوک: تموم دنیای بیرون از پنجره با شماها پر شده

سؤال: درموردِ آهنگِ Last note لحظه‌ای هست که بخوائین از حافظه‌تون پاک کنین؟

اِن: تک‌تک لحظات با ارزش هستن

لئو: نوچ

کن: لحظه‌ای که بازی می‌کنم

راوی: نه راستش

هونگبین: فکر می‌کنم لحظاتی هستن که خوبه توی خاطرم بمونن

هیوک: هیوکی گرگ که روی صحنه می‌خزید

❔سؤال: درموردِ آهنگِ The rain اگه بتونین یه یه‌تعطیلاتِ طولانی برین، کجا می‌رین و چی‌کار می‌کنین

اِن: وقت واسه‌ی سرگرمی‌هام می‌ذارم و حسابی اوقات خوشی‌رو توی خونه می‌گذرونم

لئو: هرجائی که باشه خوبه

کن: می‌خوام تموم طرفدارها توی کشور و دنیا رو پیدا کنم و برای همه‌شون بستنی بخرم

راوی: سفر

هونگبین: چشمه‌ی آب‌معدنی!!! تا الان نرفتم پس دوست دارم برم

هیوک: می‌خوام به هیمالیا سفر کنم

❔سؤال: درموردِ آهنگ Last note، بدنم ناخودآگاه واکنش نشون می‌ده به…؟

اِن: وقتی‌که هونگبین در اتاقم‌رو می‌زنه و در می‌ره همیشه می‌رم دنبالش و دعواش می‌کنم مهم نیست چی بشه

لئو: وقتی‌که هیوک کن‌رو می‌زنه بدون‌شک می‌خوام دستشون بندازم

کن: وقتی‌که کن بازی می‌کنه، بدون‌شک عصبانی می‌شم

راوی: وقتی‌که کن عصبانی می‌شه صددردصد خندم می‌گیره

هونگبین: وقتی‌که هیوک غذا می‌خوره بدون‌شک برمی‌گردم می‌گم “یه‌گازم به من بده”

هیوک: وقتی‌که اِن هیونگ بهم نگاه می‌کنه و میاد پیشم بدون‌شک یه‌جای دیگه دوردورارو نگاه می‌کنم

سؤال: اگه می‌خواستین یکی از اعضاء رو انتخاب کنین که درقالبش دوباره متولد شین، کدوم‌رو انتخاب می‌کردین؟

کن: بدون‌شک خودم… اگه نه راوی. همیشه از جوری‌که با بقیه رپ می‌کنه، خوشم میاد

راوی: کن‌هیونگ، مین‌ووکاله و با این‌وجود به‌رپ چشم داره؟

ان: من هیوک‌رو انتخاب می‌کردم. می‌خوام عین هیوک زندگی کنم که پُر از قدرت و انرژی هستش
همین‌طورم دوست دارم احساس تسلط داشتن به‌بقیه‌ی اعضاء رو تجربه کنم

هیوک: دیگه من کلی قدرت دارم

راوی: من‌هم هیوکی‌رو انتخاب می‌کردم. می‌خوام قدرتِ شروع مسافرت رفتن و یادگرفتن یا چالش چیزهای جدید رو داشته باشم. من کلی وقت صرف فکر کردن می‌کنم مثلاً اینکه انتخاب کنم چی بخورم

هونگبین: امروز یه‌کتاب گرفت که خیلی‌وقت صرف انتخابشم کرده بود

هونگبین: من می‌خوام کن‌هیونگ باشم. موقع شکست‌ها تسلیم نمی‌شه و حتی اگه شکستم بخوره و چیزی باشه که ازش پشیمونه شه، بازم دوست‌داشتنی به‌نظر میاد پس یکم به این مورد حسودیم میشه

کن: چه قشنگ فکر می‌کنی. توی زندگی واقعی من همیشه توی حس و حال خوبم. توی این لحظه‌هم همین‌طور!

هونگبین: هاهاها

لئو: من می‌خوام آدم پولدار عین کن باشم

کن: من قلبِ‌بزرگی دارم دیگه

لئو: همه چیز میزاش خیلی باحاله…

هیوک: این دیگه یکم…می‌خوام عین لئو بشم که توی فوتبال خوبه. من فوتبال بازی کردن‌رو شروع کردم اما عمراً بتونم لئو هیونگ‌رو شکست بدم


181212 آپدیت MP weekly با مصاحبه‌ای از رپر خوشتیپمون

طی مصاحبه، راوی خبر داد که اخیراً درگیر موسیقی و کار و همچنین ورزش بوده و با کن هم‌گروهیش مدال طلای بولینگ‌ مردان‌رو توی ایساک بُرده

امسال از اواخر اُکتبر تا اوایل نوامبر راوی به ده شهر اروپائی از جمله استانبول، مادرید ، وینا ، آمستردام ، بروکسل ، کلن ، بوخارست ، ورشو ، لندن  و پاریس  رفته و بدون وقفه تور اروپائی‌ای برگزار کرده

طی مصاحبه، گفت که اولش نگران کننده‌ترین چیز وضعیتِ اجراها بوده
اون ادامه داد، “کنسرت‌های زیادی پشت سرهم بودن و همشون باید فقط با صدا و نیروی جسمی من پُر می‌شدن
خیلی نگران این بخشش بودم
نگران بودم اما راستش، اونقدر که فکر می‌کردم خسته کننده نبود، اما قهوه نخوردن سخت‌ترین چیز واسم بود!

توی اکثر تورهای طولانی، طرفدارها دیگه اشتیاقشون‌رو از دست می‌دن
اما هربار که واسه‌ی اجراء می‌رفتم جائی، همه همراهم می‌خوندن و اشتیاقشون عین همیشه بود✨”

راوی همچنین وقتی واسه‌ی گردش پیدا کرده، “با این‌که وقت زیادی نبود اما همین که یه زمانی گیر میاوردم می‌رفتم گردش
یکی از دلایلش اینه که می‌خوام تا می‌تونم غذاهای مختلف‌رو امتحان کنم، و همین‌طورم می‌خوام جاهای معروف‌رو ببینم

قبل از این‌که از پاریس بریم روسیه، دو روز وقت خالی داشتیم که با کارکن‌ها به گردش رفتیم و خوش گذشت”

صمیمت بین اعضاء گروه ویکس معروف هستش، از راوی پرسیده شد چون به‌ندرت میاد هنگ‌کنگ، واسه‌ی اعضاء هدیه‌ای خریده یا نه و اون به‌طرز غیرمنتظره‌ای گفت، “نمی‌خوام واسه‌ی اعضاء هدیه‌ای بخرم چون بهم هدیه‌ نمی‌دیم? و من‌هم این‌جور اخلاقی ندارم که زیاد هدیه بگیرم و فکر می‌کنم از به یاد کسی بودن از پول خرج کردن مهم‌تره”

وقتی‌که از راوی پرسیده شد چه‌طور احساسات هم‌رو می‌فهمین اون گفت، “به‌جای این‌که مستقیماً عین قبلاً بروزش بدیم، حالا چون رابطه‌ی دوستی عمیقی بینمون شکل گرفته برای درک کردن هم نیاز به کلمات نداریم

اخیرا، وقتی‌که می‌خوائیم درموردِ موضوعات مهم صحبت کنیم، می‌تونم اهمیت و درک مخفی شده توی کلمات‌رو احساس کنم
و اینطوریه که احساسات هم‌رو به راحتی درک می‌کنی حتی اگه بینمون بحثیم باشه اما از اون‌جائی که روی هم شناخت داریم می‌دونیم که بازم هوای هم‌رو داریم✨

شش عضو ویکس سال‌های سال باهم زندگی کردن و حالا عملاً یه‌خانواده شدن

توی صنعت کی‌پاپ کره‌ی جنوبی رقابت زیادی وجود داره و ورود بهش راحت نیست
فعالیت سولو رویای خواننده‌های هرگروهی هستش که راوی پارسال به این هدفش رسید، که بدون‌شک به‌خاطر تلاش‌ها و استعدادشه

راوی به‌عنوان بااستعدادترین فرد توی ویکس شناخته می‌شه
طبق لیست آیدول‌ها با بیشترین حق کپی‌رایت، راوی با 103 آهنگ توی جایگاه پنجم هستش و خیلی‌خوب عمل کرده
اون در این باره می‌گه، “دوساله که به‌عنوان خواننده‌ی سولو شروع به کار کردم
واسه‌ی هر قطعه‌ی آهنگ خیلی سخت کار کردم، که با نگاه کردن به گذشته خیلی آهنگ‌هائی رو منتشر کردم
اما هنوزم واسه‌ی کارهای آینده مشتاقم و کارهای زیادی هستش که می‌خوام بکنم

نمی‌دونم آلبوم سولوی بعدی کی ممکنه باشه، اما دارم خیلی سخت روش کار می‌کنم و فرصت اجراء توی اروپا رو داشتم و همین کافیه که خیلی احساس خوشحالی کنم”


181102 آپدیتِ سایتِ Koreastardaily با رپرمون

اخیراً، راوی عضو گروه پسرونه‌ی ویکس
برای شرکت توی مراسم افتتاحیه‌ی “پارکِ برفی کریسمس”❄️🎄توی مرکز خرید Apm به هنگ‌کنگ اومده🎅😉

درمواجه با طرفدارهای هنگ‌کنگ که با لایت‌استیک و بنر واسه‌ی حمایت اومده بودن، راوی گفت که خیلی وقته به هنگ‌کنگ نیومده و از این بابت خوشحاله😍❣️

به‌عنوان مهمون مراسم افتتاحیه، سه آهنگِ “Adorable”، “Nirvana”و “Ravi Da Loca” رو توی اون روز خوند و حتی گفت که امیدواره توی هنگ‌کنگ هرچه زودتر یه‌کنسرت برگزار کنه🤤💓

راوی اواسطِ نوامبر اولین کنسرتِ اروپائی خودش‌رو به اتمام رسونده و گفت که متأثرکننده‌ترین چیز توی اون زمان این بوده که دیده طرفدارها از کشورهای مختلف و زبون‌های مختلف به کره‌ای همراهش آهنگ می‌خونن🎵🌏✌🏻

وقتی‌که ازش پرسیدن بیشتر از همه دوست داره چی‌کار کنه گفتش، “دوست دارم به همه‌ی مغازه‌های دیم سام (دلمه‌ی چینی)🥟 فروشی توی هنگ‌کنگ برم و تک‌تکشون‌رو امتحان کنم و از هرکدوم یه ذره بخورم😋😜مخصوصاً تارت تخم‌مرغ هنگ‌کنگی و آبگوشت سیب‌زمینی🍲”

از انتشار اولین سینگل ریمیکسش “R.EBIRTH” توی سال 2016 تا انتشار اولین مینی‌آلبوم سولوی خودش “R.EAL1ZE” توی سال 2017، به علاوه‌ی همکاری اخیرش با خواننده‌ی اصلی هایلایت، یانگ یوسوب توی آهنگ “Adorable” راوی تقریباً ساخت تموم آهنگ‌هارو خودش انجام داده و حتی تهیه‌کنندگی آلبوم سولوش‌هم با خودش بوده که همین باعث شده به یه‌آهنگساز حرفه‌ای تری تبدیل شه😎🤘🏻

قبلاً، عده‌ای از نتیزن‌ها لیستی از آهنگسازهای کره‌ای با بیشترین حق کپی‌رایت رو درست کرده بودن که توی این رده‌بندی، راوی توی جایگاه سوم بوده🤯😱

اما همچین آدمی که آهنگ‌هاش این‌طوری دزدیده می‌شن، توی کریسمس‌هم استراحت نمی‌کنه و بازم آهنگ می‌نویسه🤐🤧
راوی برنامه‌ی کریسمسش‌رو با طرفدارها درمیون گذاشته و گفته، “اگه وقت داشته باشم، توی یه‌اتاق دنج با شراب قرمز، آهنگ می‌نویسم🍷🎶”

اون همچنین اعلام کرده که توی سال آینده کارهای موسیقی، برنامه‌های تلویزیونی و خیلی چیزهای دیگه‌رو درنظر داره🤓

پیش‌تر، راوی توی برنامه‌های وریتی‌ای از جمله، “Visiting Tutor” و “Wednsday Food Talk” و همچنین ” Real Men 300″ شرکت کرده و جنبه‌های مختلفی از خودش‌رو نشون داده🤗
بنابراین، طرفدارها منتظرن راوی‌رو سال آینده توی برنامه‌های تلویزیونی‌هم ببینن🤩📺

چون اولین باری هستش که راوی توی مراسمی درهنگ‌کنگ تنهائی شرکت کرده، همگی راجع‌به واکنش اعضاء ویکس کنجکاو بودن🧐🙄

راوی گفته که اعضاء خیلی سرشون شلوغه درحدی که گاهاً مطمئن نیستیم اون یکی عضو داره چی‌کار می‌کنه😥
نمونه‌اش موقعی که راوی می‌رفته که از سئول راهی هنگ‌کنگ شه🇨🇳😍

راوی گفت که کن‌رو اون لحظه دیده و کن ظاهراً تازه از خارج برگشته بوده، پس همچین گفت و گویی باهم داشتن:

راوی: هی کن، داری از کجا میای؟🤔

کن: دارم از ژاپن برمی‌گردم، تو الان داری کجا می‌ری؟🤨

راوی: دارم می‌رم هنگ کنگ😂

بعد از برنامه‌ی افتتاحیه گزارشگرمون مصاحبه‌ای با راوی ترتیب داده که دراین‌جا آورده شده😌

❔: برنامه‌ای واسه‌ی آلبوم جدید دارین؟ اگه آره، کی منتشر می‌شه🤤

همیشه برنامه‌هائی واسه‌ی آلبوم دومی بوده. درحقیقت، دائماً دارم آهنگ می‌نویسم و آهنگ‌های زیادی تا این‌جا نوشتم😎💜

اما این‌که کی آلبوم‌رو منتشر می‌کنم، چیزی نیست که من تصیمیمش‌رو بگیریم یا کمپانی ترتیبش‌رو بده🙃🙂

کانسپت مجموعه‌ی دوم؟ اگه آدم واقعاً بتونه دوسری بسازه، پس کانسپش رازه🤭🤫

❔: اخیراً یانگ یوسوب عضو هایلایت توی آهنگِ “Adorable” همکاری داشتین و واکنش‌ها خیلی خوب بوده😊
برنامه‌ای واسه‌ی همکاری با خواننده‌های دیگه‌ای دارین؟😃

به‌علاوه‌ی یانگ یوسوب، با خواننده‌های زیادی قبلاً کار کردم و به‌واسطه‌ی این همکاری‌ها هربار چیزهای جدیدی یاد گرفتم
درحقیقت، به‌جز خواننده‌های کره‌ای دوست دارم با خواننده‌های خارجی مثل jj lin یا gem کار کنم😲💞

تجربه‌ای جدیدی می‌شه و باید جالب باشه😊

سؤال: برنامه‌ای واسه‌ی برگذاری یه‌کنسرتِ سولو دارین؟🔥

راوی: وقتی‌که پای یه‌آلبوم جدید درمیونه، تمرکز رو روی خوندن می‌ذارم😁
توی کره‌ی جنوبی، بعد از یه‌آلبوم جدید کنسرت ممکنه برگزار شه✨😉

❔: با شرکت کردن توی برنامه‌ی ‘Masked King’ طرفدارها رو خیلی غافلگیر کردین و واکنششون‌هم خیلی خوب بود😍❤️

برنامه‌ دارین دوباره به این سبک بخونین؟

واقعاً دلم می‌خواد با سبک‌های مختلف موسیقی خودم‌رو به چالش بکشم😏
آهنگی که الان دارم می‌نویسم اصلاً رپ نیست،پس اگه فرصت شه واسه‌ی همه دوباره ووکال می‌خونم🤩

❔: توی سال 2019 چه‌جور برنامه‌های کاری‌ای دارین؟😊

نگران اینم هستم که چه‌طور برنامه‌ی کاری سال جدید رو بریزم😶

هنوز تصمیم نگرفتم چه جنبه‌ای رو باید گسترش بدم. دوست دارم با چالش‌های جدیدی درآینده مواجه شم😪
گرچه، چه توی موسیقی چه توی زمینه‌های دیگه، امیدوارم جنبه‌های جدید و خوبی رو نشونتون بدم😁

❔: برنامه‌ای برای بازیگری دارین؟

خیلی بهش فکر نکردم، درحال حاضر تمرکزم‌رو روی موسیقی گذاشتم🎵😋
اخیراً توی چندتا برنامه‌ی وریتی شرکت کردم، و یه چالش جدید واسم بوده، پس به‌این خاطر هنوز به بازیگری فکر نکردم😪

❔: درآخر می‌خوائین به طرفدارهای هنگ‌کنگ چی بگین؟

طرفدارهای هنگ‌کنگ مدت زیادی منتظرم بودن😊
امروز همه خیلی خوشحال به‌نظر میومدن، و من‌هم احساس خوبی داشتم😃
واقعاً امیدوارم که درآینده فرصت‌های بیشتری واسه‌ی دیدن طرفدارهای
هنگ‌کنگی پیش بیاد🌠


181025 مصاحبه Tvnavi interview با پسرا

❔سؤال: درموردِ آهنگ Reincarnation، عطری که معمولاً استفاده می‌کنین؟

اِن: از اون‌جائی که پاییز نزدیک هستش پس… رایحه‌ی‌ چوبی🍁

لئو: سیکرت😉💖

کن: رایحه‌ی شیرین🍬💓

راوی: رایحه‌ی شیرینی که بوئی شبیه نارگیل داشته باشه😋

هونگبین: زیاد درموردِ عطر نمی‌دونم…

هیوک: رایحه‌ی یاس🌸

❔سؤال: درموردِ آهنگ Sugar، بیان علاقه‌ای که می‌تونه استارلایت‌هارو ذوق زده کنه؟

اِن: بیایین باهم و خوشحال باشیم🤗

لئو: به‌روشنائی درخشیدن ادامه بدین🌠

کن: بیبی‌هامون😍

راوی: چون شماها وجود دارین، من می‌تونم بدرخشم✨

هونگبین: همم… ببخشید اما همچین قدرتی ندارم… بیایین فقط رابطه‌ی نزدیکی داشته باشیم😁

هیوک: تموم دنیای بیرون از پنجره با شماها پر شده😚

سؤال: درموردِ آهنگِ Last note لحظه‌ای هست که بخوائین از حافظه‌تون پاک کنین؟🤔

اِن: تک‌تک لحظات با ارزش هستن😉

لئو: نوچ🤗

کن: لحظه‌ای که بازی می‌کنم 🎮

راوی: نه راستش😏

هونگبین: فکر می‌کنم لحظاتی هستن که خوبه توی خاطرم بمونن😃

هیوک: هیوکی گرگ که روی صحنه می‌خزید🐺😂

❔سؤال: درموردِ آهنگِ The rain اگه بتونین یه یه‌تعطیلاتِ طولانی برین، کجا می‌رین و چی‌کار می‌کنین؟

اِن: وقت واسه‌ی سرگرمی‌هام می‌ذارم و حسابی اوقات خوشی‌رو توی خونه می‌گذرونم😜

لئو: هرجائی که باشه خوبه😆

کن: می‌خوام تموم طرفدارها توی کشور و دنیا رو پیدا کنم و برای همه‌شون بستنی بخرم🍦😋

راوی: سفر✈️

هونگبین: چشمه‌ی آب‌معدنی!!! تا الان نرفتم پس دوست دارم برم💦🏝

هیوک: می‌خوام به هیمالیا سفر کنم🏔

❔سؤال: درموردِ آهنگ Last note، بدنم ناخودآگاه واکنش نشون می‌ده به…؟

اِن: وقتی‌که هونگبین در اتاقم‌رو می‌زنه و در می‌ره همیشه می‌رم دنبالش و دعواش می‌کنم مهم نیست چی بشه🤣😝

لئو: وقتی‌که هیوک کن‌رو می‌زنه بدون‌شک می‌خوام دستشون بندازم😎

کن: وقتی‌که کن بازی می‌کنه، بدون‌شک عصبانی می‌شم😤

راوی: وقتی‌که کن عصبانی می‌شه صددردصد خندم می‌گیره😝😛

هونگبین: وقتی‌که هیوک غذا می‌خوره بدون‌شک برمی‌گردم می‌گم “یه‌گازم به من بده”😋😉

هیوک: وقتی‌که اِن هیونگ بهم نگاه می‌کنه و میاد پیشم بدون‌شک یه‌جای دیگه دوردورارو نگاه می‌کنم🙄

سؤال: اگه می‌خواستین یکی از اعضاء رو انتخاب کنین که درقالبش دوباره متولد شین، کدوم‌رو انتخاب می‌کردین؟🤔

کن: بدون‌شک خودم… اگه نه راوی. همیشه از جوری‌که با بقیه رپ می‌کنه، خوشم میاد😉

راوی: کن‌هیونگ، مین‌ووکاله و با این‌وجود به‌رپ چشم داره؟😎

ان: من هیوک‌رو انتخاب می‌کردم. می‌خوام عین هیوک زندگی کنم که پُر از قدرت و انرژی هستش😋
همین‌طورم دوست دارم احساس تسلط داشتن به‌بقیه‌ی اعضاء رو تجربه کنم😂😝

هیوک: دیگه من کلی قدرت دارم💪🏻

راوی: من‌هم هیوکی‌رو انتخاب می‌کردم. می‌خوام قدرتِ شروع مسافرت رفتن و یادگرفتن یا چالش چیزهای جدید رو داشته باشم. من کلی وقت صرف فکر کردن می‌کنم مثلاً اینکه انتخاب کنم چی بخورم😶🙄

هونگبین: امروز یه‌کتاب گرفت که خیلی‌وقت صرف انتخابشم کرده بود😜

هونگبین: من می‌خوام کن‌هیونگ باشم. موقع شکست‌ها تسلیم نمی‌شه و حتی اگه شکستم بخوره و چیزی باشه که ازش پشیمونه شه، بازم دوست‌داشتنی به‌نظر میاد پس یکم به این مورد حسودیم میشه😉😆

کن: چه قشنگ فکر می‌کنی. توی زندگی واقعی من همیشه توی حس و حال خوبم. توی این لحظه‌هم همین‌طور!😉

هونگبین: هاهاها😂

لئو: من می‌خوام آدم پولدار عین کن باشم💵

کن: من قلبِ‌بزرگی دارم دیگه🤗

لئو: همه چیز میزاش خیلی باحاله…🤑

هیوک: این دیگه یکم…می‌خوام عین لئو بشم که توی فوتبال خوبه. من فوتبال بازی کردن‌رو شروع کردم اما عمراً بتونم لئو هیونگ‌رو شکست بدم⚽️😆


171123 مصاحبه HK01 با لیدری 

[اهدافِ بازیگری]

[شروع طراحی رقـــص از زمان GR8U ،
رقص های دشوار قــدرتِ من رو ثابت میکنه]

لیدر گروه پسرونه کره ای ویــکس ، إن ، زمانی رو برای مصاحبه با کانال سرگرمی کره ایِ “HK01” وقتی که به هنگ کنگ برای رفتن به مرکز خرید رفته بوده، انجام داد . به محض اینکه إن روزنامه نگارها رو ملاقات میکنه، مؤدبانه به اون ها سلام میکنه

“من إن لیـــدر ویــــکس هستم”

اگرچه إن خودش به تنهایی به هنگ کنگ اومده ، اما همیشه ویکس رو در اولویت قرار داده
اون حتی خودش رو به عنوان إن لیدر ویکس معرفی میکنه

علاوه بر اینکه لئو کن راوی هونگبین و هیوک میدونن که لیدرشون به سخــتی برای ویکس تلاش میکنه و قطعا مسئولیــــت پذیره
إن قطعا یک لیــــدر واج شرایطه

اون هرگز بقیه اعضای ویکس رو فراموش نمیکنه

با توجه به اینکه ویکس به عنوان “کانسپدول” معرفی شده، إن نگرانی زیادی راجب این نداره ، حتی منتظرش هم بوده

إن بسیار خوشحاله که استارلایت ها همیشه منتظر کانسپت های جدید در کامبک های اونها هستن

وقتی راجب کانسپت خود إن ازش پرسیده شد اون گفت که راجبش فکری نکرده ،اون میخواد تا به جای تمرکز روی خــــودش ،کل ویکس رو بهبود ببخشه

إن از زمان آهنگ GR8U در طراحی رقص ها مشارکت داشته ، اون به سادگی پاسخ میده که نقشش باید “اصــــلاح کردن” رو بیشتر از “خلــــق کردن” توصیف کنه

اون همچنین گفته که از طراحی رقص هایی که مناسب هریــــک از اعضای ویکسه لذت میبره پس تعجبی نداره که رقص های اعضای ویکس قدرتِ فردی هرکس رو نشون میده درحالیکه سطحِ بالایی از دشواری رو هم درخودش داره بااینکه إن در طراحی رقص های ویکس شرکت داره، خیلی ساده از قبول “حق کپی رایت” صرف نظر کرده

إن لیدر ویکس اهدافــــ بلندی برای بازیـگـــری داره. او علاقه مند به چالش کشیدن نقش های متفاوتی هست. در حال حاضر إن هنوز درحال یادگیریه و امیدواره تا درکنار دیگر اعضای ویکس ترقی کنه

با توجه به پیشرفت بازیگریش، إن میخواد تا کاراکتری رو بازی کنه که بیننده ها بتونن باهاش هم دردی کنن تا وقتی إن رو میبینند بتونن اون کاراکتر رو بیاد بیارن

علاوه براین ، إن از ویکس دوست داره تا در حیطه های دیگه هم ترقی کنه.
با توجه به بازیگری إن، لیدر ویکس میگه که میخواد کاری کنه مخاطبین باهاش همانندسازی کنند


Fuse Tv

170831 مصاحبه ى فيوز تى وى با پسراى ويكس در كى كان لس آنجلس

ويكس در مورد رازهاى موزيك ويدئوى شانگرى لا ، گروه جديد و برنامه هاى سولوشون حرف ميزنن
اين ٦ نفر اجراى خودشونو با رقص بادبزن در استخر آب در آخرين سينگلشون به نمايش گذاشتن….و همينطور در صحبتاشون به ‘فيوز تى وى’ گفتن كه هنوز هم چيزاى بيشترى براى به نمايش گذاشتن ، توى راه دارن !

و اما مصاحبهفيوز تى وى : بياين اول از همه با تازه ترين كامبكتون يعنى “شانگرى لا” شروع كنيم ! من به شخصه خيلى به خاطر دنستون با بادبزن و همينطور تيكه اى كه درون استخر آب اجرا ميكردين تحت تاثير بودم . مارو به پشت صحنه ى اون ببرين…

هيوك : يه صحنه بود كه بايد روى آب اجراش ميكرديم و به خاطر اينكه دنسمون با بادبزن تلفيق شده بود ، خيلى كارمون كند ميشد ،چرا كه ممكن بود بادبزنا خيس شن ! همينطور اتفاقاى كوچيكيم ميوفتاد مثل وقتى كه اعضا مخصوصا اِن هيونگ به طور پى در پى ليز ميخوردن ! براى همين ما بايد دوباره فيلمبردارى يا اديت ميكرديم [ميخنده]

هونگبين : مهمترين چيز اينه كه تو بايد بادبزنتو محكم بگيرى ، اعضاى ما همه جا بادبزنارو با خودشون ميبردن و وقتى براى تمرين گرم ميكرديم شيوه هاى مختلف دنس با بادبزنو انجام ميداديم . بعد از تمرين تيكه اى كه بادبزنارو باز و بسته ميكنيم ، ما تونستيم دنسمونو به اجرا بذاريم.

همه جا ؟ من دارم تصور ميكنم شماها بادبزناتونو با خودتون ميبرين باشگاه و باهاشون وزنه ميزنين . ميبرينشون به كافى شاپ و…

اِن : [ميخنده] ما نميتونستيم بادبزناى شانگرى لامونو با خودمون اينور و اونور ببريم ، چون نميخواستيم هيچ اسپويلى اتفاق بيوفته ! ولى به هرحال ما توى روزاى گرم براى خنك كردن خودمون بادبزن همراه داشتيم

و همينطور آب هم ميتونسته شما رو خنك كنه ! دنس گروه جى فرند رو در ام وى ” نجواى عشق” ـشون ديدين ؟ جايى كه توى آب اجرا ميكنن

اِن : [به بقيه ى اعضا نگاه ميكنه] ولى ويكس اول بوده ! [اعضاى گروه ميخندن]

حالا بريم سراغ الان ، ويكس ال آر بعد از دوسال دارن برميگردن ، چه چيزى اين كامبكو خاص ميكنه ؟

راوى : تقريبا الان دو سال شده و ما خيلى خوشحاليم كه همه براش هيجانزده ان ، ما واقعا تلاشمونو كرديم كه رنگ متفاوت و پرطراوتى از ويكس رو به تصوير بكشيم ! آلبوماى گذشته ى ما بيشتر روى آهنگ هر عضو توجه داشت تا به رنگ و كار گروهمون . وقتى به داشتن كارهاى فردى ادامه ميداديم ، توان خودمونو روى آلبومى گذاشتيم كه محبوب و به روز ئه و هردوى ما روى تك تك آهنگها كار كرديم و در توليدشون نقش داشتيم 🙂

و اگر بخوايم به آينده ى پيش رو توجه كنيم ، ممكنه ويكس بازم زيرگروه داشته باشه ؟ يا همينطور فعاليتاى سولو ؟

اِن : در حال حاضر ، بيشترمون مشغول فعاليتاى فرديمون در زمينه ى بازيگرى و موزيكاليم ، در كنار ويكس ، ويكس ال آر هم به عنوان قسمتى از گروهمون داره جنبه ى جديدى از ويكس رو در زمينه ى موزيك و كاراكتر نشون ميده . اميدواريم در آينده ، اعضاى ديگه مون هم علايق خودشونو دنبال كنن و در دسته هايى كار كنن كه بتونن بوسيلشون سبك خودشونو به نمايش بذارن . هيوك داره روى كارهاى جديد زيادى كار ميكنه و اميدواره بتونه براى طرفداراش به زودى اجراشون كنه

در آخر ، وقتى ويكس اينجا در لس آنجلسه ميتونيم منتظر چه چيزى از اونا باشيم ؟

اِن : از آخرين بارى كه ما اينجا بوديم خيلى ميگذره. ما طرفداراييو ديديم كه توى فرودگاه منتظرمون بودن و بهمون خوشامد ميگفتن ، پس با خودمون فكر كرديم بايد مهربونى و خوشامدگويياشونو با يه اجراى عالى ، جواب بديم . ما خيلى خوشحاليم كه اين شانسو داشتيم تا با طرفدارامون كه دور از ما زندگى ميكنن صحبت كنيم ، و حقيقت اينه كه اجرا كردن تازه ترين موزيكمون براى اونا ، باعث ميشه هيجانزده شيم . درحاليكه ال آر به اجراهاشون ادامه ميدن ، ويكس هم گام هاى ثابتى رو كه برداشته ادامه ميده . ما دارين آماده ميشيم تا به شماها يه كانسپت تازه و آلبوم جديدى رو نشون بديم و اميدواريم شماها منتظرش بمونين!


songs net interview

170917 مصاحبه ی ماه اکتبر ویکس برای آهنگ های ماهانه

☆ از شما کسی آلت موسیقی می نوازه؟
ان: لئو میتونه پیانو بزنه. هونگبین میتونه گیتار بزنه.
هونگبین: من در طول فن میتینگمون گیتار میزنم اما فکر میکنم نیاز به تمرین بیشتری دارم.
ان: هیوک هم میتونه پیانو بزنه. من خیلی نمیتونم…(با لبخند)

☆راوی و کن چطور؟
راوی: Midi؟ (کلمه ی Midi مخفف Musical Instrument Digital Interface به معنای «رابط دیجیتالی سازهای موسیقی»)، یکی از قالب‌های قدیمی ثبت صدا در کامپیوتره) (با لبخند)
کن: triangle (ساز کوبه ایه مثلثی شکل) (با لبخند)

☆شما عالی این(با لبخند). بنابراین، کاری هست که بخواین تو گروه یا فردی امتحانش کنید؟
ان: ما میخوایم با آهنگ های ویکس، موزیکال انجام بدیم که ویکس اداره اش کنه، ویکس بسازه و ما میخوایم که استیج فقط برای ویکس بسازیم.
ما فکر میکنیم که فنامون برای ما باارزش ترین هستند. اون ها همیشه بعد از اجرامون منتظر میمونن و همیشه هر زمان که آلبوممون بیرون میاد رو حمایت میکنند و ما همیشه بخاطرش خیلی ازشون ممنونیم و ما میخوایم که استیج بهتری براشون بسازیم.

☆منتظرش خواهیم بود. اما برای ضبط و مصاحبه ی امروز، همش درباره ی بعضی چیزا فکر میکنم. شما باید بین خودتون رابطه ی خوبی باهم داشته باشین. آیا با هم دعوا میکنید؟
ان: بله دعوا میکنیم (با لبخند) درباره ی چیزای کوچیک.
راوی: بخاطر لئو (با لبخند)
لئو: (با لبخند)

☆حتی اگر شما چیزایی مثه این رو بگین، راوی و لئو باید دوباره به عنوان یه زیرگروه کامبک داشته باشن.
لئو: دوباره اینکارو نمیکنم (با لبخند).

همگی خندیدند.
ان: اما الان همه ی ما باهم زندگی میکنیم و نسبت به زمانی که با خانواده مون هستیم، زمان بیشتری رو باهم میگذرونیم. هروقتم که دعوا میکنیم، همدیگه رو خیلی خوب میشناسیم.
ما همیشه باهم حتی راجب چیزهای ساده حرف میزنیم. هرزمان که نوع جدیدی از موزیک و استیج بیرون میاد، ما همیشه فکر میکنیم که اگر چیکار کنیم، طرفدارامون خوشحال میشن و ویکس چطور میتونه این رو معنی کنه… ما باهم دربارش فکر میکنیم. ما همیشه فکر میکنیم که چطور مدیریت کنیم که هر روز سخت تلاش کنیم و چیزای جدید رو امتحان کنیم چون طرفدارامون همیشه خیلی ما رو حمایت میکنند.


Scene play bill

170725 مصاحبه مجله Scene play bill با لئو و کن

لئو و کن از ویکس که به عنوان نسل بعدی بازیگران موزیکال جلب توجه کردند ، برای کاور این مجله موزیکال انتخاب شدند.

مین وکالهای ویکس لئو و کن کاراکتر اصلی در کاور داستان شماره آگوست مجله Scene play bill هستند که رشد بزرگشون به عنوان بازیگر موزیکال رو از طریق موزیکال ‘ماتاهاری’ و ‘ هملت’ نشون میدن. این دو تازه کار موزیکال که به عنوان نسل بعدی تازه کارای موزیکال ظهور میکنن ، توجهشونو رو جذابیت زرد کمرنگ توسط نشون دادن جوانی و شورو شوق خالص از طریق این عکسها متمرکز کردن لئو که به عنوان آرماند یکسال بعد از ماتاهاری قبلی برگشت و کن که در هملت نقش یک هملت قهرمانِ جذاب بازی کرد .
این که ‘ بردن همکاری ‘ و ‘ التیام دادن ‘ نامیده میشه تصویر اون دو نفر در بین عموم چشم مردم رو از سبک استایل منحصر بفرد و آزاد ولی روشن برای کاور پر کرد.

در دو صحنه ای که باهم فیلمبرداری کردن ، خوی شاد و شکل بازیگوشانه رو نشون دادن اما در کاتهای فردی ، اونا جذابیت رنگ کمرنگی که برای فردیتشون استفاده شده بود گرفتن.

لئو گفت “وقتی آموزشهای بازیگری رو دریافت میکنم احساس میکنم مثله زمانیکه اولین بار آهنگ مطالعه میکنم . از اونجایی که برای داستان موزیکالها دامنه ای از تخیل و افکار صرف شده به نظر میرسه که راه نزدیک شدن به آهنگ به عنوان یک وکالیست اینکه ابراز احساسات عمیقتر بشن . این خیلی خوبه چون رابطه بین بازیگر موزیکال و خواننده به همدیگه برنده میشن .کمپانی قادر بوده داستان افزایش توانایی و موفقیت حاصل از همکاریش با این بازیگر موزیکال و خواننده را بازگو کند.

کن نقش اصلی موزیکال هملت بود که این ماه منتشر شد و اجراهای واقعی بازی کرد .
کن گفت ” از اونجایی که هم آیدل بودن و هم بازیگر موزیکال انتخاب های خوبی هستند هر دو به ذهن من میان و من باید وضعیت فیزیکی و روحی خودم رو هم در نظر بگیرم . من وقتی رو استیج می ایستم واقعا خوشحالم . هردوی آنها واقعا شفادهنده هستند و من وقتی با اعضا رو استیج هستم احساس اعتماد به نفس و قدرت میکنم . در موزیکال من با همکارارنم صحبت میکنم و انرژی زیادی ازشون میگیرم مخصوصا وقتی ازم تعریف میکنن یا تحسینم میکنم ” و او علاقه اش را به خوانندگی و بازیگر موزیکال بودن ابراز کرد .

لعو در موزیکال ” ماتاهاری ” عشق زیادی از تماشاگران دریافت کرد که باعث شد با نام ” تکرمند ” شناخته بشه نامی که دوباره بعد یکسال بخاطر بازی قوی ای که در نشون دادن احساسات بالغ و شخصیت عمیق داشت به کمال رسید . از یک مرد عاشق تا نشان دادن قدرت هنگام شورش ، لعو به طور کامل آرمند را نشان داد و در هر اجرا تشویق زیادی دریافت کرد . این موزیکال تا ۶ آگوست اجرا خواهد شد .

کن شخصیت اصلیه موزیکال ” هملت ” بود ، موزیکالی که این ماه ها پخش شد و او اجرای فوق العاده ای داشت . او شخصیت مردانه ی ” کنلت ” را به خوبی به پایان رساند و تا آخرین اجرا همواره تشویق تماشاگران را دریافت کرد . قدرت زیاد در خواندن و احساسات زیادی که او در اجرا نشان داد استیج را با جذابیت های متنوعی پر کرد و آخرین اجرای او واقعا تاثیرگذار بود .
بعد از چهارمین مینی آلبوم آنها یعنی ” دو ون کیونگ ” ، ویکس با موفقیت تورهایشان را در سه شهر از ژاپن به پایان رساند . آنها همچنین توری در آسیای جنوب شرقی خواهند داشت و جایگاهشان به عنوان آیدل های جهانی را محکم خواهند کرد .


STAR CAST

170711 مصاحبه استارکست
کن

سوال : دلیلی که موزیکال ‘ هملت ‘ رو انتخاب
کردی؟
-: از زمان دبیو این اجرایی بود که میخواستم روی استیج انجام بدم و میخواستم ابعاد مختلف از خودمو نشون بدم برای مثال بازی احساسی در یک موزیکال به همین خاطر موزیکال هملتو بدون تردید انتخاب کردم

سوال : قسمت مهمی در موزیکال هملت هست که مراقبش باشی؟
-: تغییر وضعیت هملت و تغییرات احساسی و حالتهای در حین خوندن

سوال : اگر بتونی هملت رو در یک عبارت توصیف کنی ؟
-:پسری رقت انگیز … حتی با اینکه لیدره

سوال : شعار معروف هملت در موزیکال هملت چیه ؟
-:در صحنه آخر ( زنده ام … مردم… این سواله…)

سوال: چیزی هست که در حین انجام موزیکال هملت بدست اورده باشی ؟
-:عمق بدست آوردم ، نیرو و بیان با اجرای تغییرات بزرگ در عبارت بدست آوردم

سوال : لطفا چیزی به ‘لئو’ که اونم جزوی از موزیکال هست بگو
-:لئو هیونگ که به من توصیه های زیادی کرد و همیشه تکامل یافتن برای ارائه جنبه بهتری در طی انجام موزیکالها ! من خیلی باید یاد بگیرم ! همیشه فایتینگ !

لعو

سوال : چیزی هست که در حین انجام موزیکال ماتاهاری بدست آورده باشی؟
-: فکر میکنم در حین اجرای زنده بیشترین احساس گرانبها شادی باشه ، هر لحظه روی استیج تونستم احسای شادی داشته باشم

سوال : لطفا چیزی به استارلایتا که همیشه عشق و حمایتشونو ارسال کردن بگو
-:من هرگز فراموش نمیکنم که بخاطر همه ی شماها تونستم روی استیج باشم ، برای برگردون اون همیشه سخت تلاش میکنم . از همتون سپاسگزارم ممنونم. بیاین همو برای مدت طولانی ببینیم.

سوال : لطفا چیزی به ‘کن’ که اونم جزوی از موزیکال هست بگو
-:مریض نشو و فایتینگ! مثله چیزی که الان داری انجام میدی

سوال: احساستون درباره حضور دوباره توی ‘ماتاهاری’ ؟
-:تونستنه اینکه در کلمات(دیالوگ های) باارزشی رو شریک بشم و حتی اجرای مجددش افتخار بزرگیه.با تشکر ازاین، همونطور که انتظار داشتم خیلی خوشحالم با بازیگران و کارکنان عالی ای کار میکنم

سوال :تفاوتی بین این اجرای مجدد با قبلی هست؟
-:کارگردان عوض شده پس شخصیت و احساسات کاراکتر آرمند هم به خوبی عوض شده. اون کمی مردانه تر شده

سوال: اگر بخواین آرمندو در یک عبارت توصیف کنین ؟
-: مردی که تردید نداره

سوال : شعار معروف آرمند در ماتاهاری چیه؟
-: زندگی کنید تازمانی که زندگی رویایی اونجوریه


اگه عشق پسرا باهاشون بهم بزنه چیکار میکنن؟
اِن گریه میکنه (کاملا برازنده ی اِن جوماست)
لئو دوباره شروع میکنه (محاله ، چون لئو خیلی احساساتیه)
کِن میره اهدا میکنه هرچی داره
راوی خودشو میزنه به بیخیالی
هونگی عصبی میشه
هیوکم افکارش در هم میشکنه و کلا داغون میشه


آپدیت STARCAST

N

نام : چا هاکیئون
تولد : 30 / 06 / 1990
نقش در گروه : لیدر – دنــ..ـــسر – وُکال (خواننده)
شعار : به آرامی برو اما قدم به عقب برندار
مشخصات فیزیکی : قد 180CM – وزن 65KG – گروه خونی A
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) : رازه
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : ژاپنی – متوسط رو به بالا
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : خیلی مناسب و معقول (ینی در حد خودش عالی هم هست )
تخصص من در اینه: سرسختی و پایداری خوبی دارم
خصوصیت مثبت : من صادق و با ملاحظه ام
خصوصیت منفی : بیش از اندازه فکر کردن (به نظرش با ملاحظه بودنش یه صفت خوب و یه صفت بده براش)
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : پیام صوتی برای خواهر زاده ها و برادرزادم بفرستم و ازشون پیام بگیرم
علاقه مندی های این روزات ؟  : فشن – عطر – عکس
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : هیچی
بدشانسیت ؟ : هر وقت میرم خارج از کشور بارون میاد
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : عکاسی و خوش نویسی
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : پیراشکی
یکی از اعضای گروه : استقامت (اِن) – آی کیو (اِن) – ای کیو (اِن) – خوش زبان (اِن) –
خوش اشتها (اِن) – ظاهر (اِن) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (اِن) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (اِن) –
کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (اِن) – آیگو (راوی)
لیدرمون خیلی خودشو قبول داره

Leo

نام : جونگ تک وون
تولد : 10 / 11 / 1990
نقش در گروه : مین وُکال (خواننده ی اصلی) – قدیمی ترین عضو
شعار : بیاین شاد باشیم (آره یکی تو شادی یکی مردم بی دفاع غزه )
مشخصات فیزیکی : قد 181CM – وزن 63KG – گروه خونی O
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) : هنوز چک نکردم
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : ژاپنی – کم
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : خیلی خوب نیس (فک کنم بخاطر همین اکانت توییــــ…ـــتر نداره )
تخصص من در اینه: فرار از اِن (انصافا راست میگه )
خصوصیت مثبت : انجام کارایی که  خیلی بهشون علاقه دارم
خصوصیت منفی : علاقه ای به بودن در محیطای اطراف ندارم (من منظورشو نگرفتم )
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : خوندن و کار کردن
علاقه مندی های این روزات ؟  : خوندن و کار کردن (کلا به چیز دیگه ای علاقه نداره )
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : تمرین کردن تا دیر وقت – کار کردن
بدشانسیت ؟ : ندارم
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : میخوام بیشتر از اینی که بلدم پیانو یاد بگیرم
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : قهوه (کافه)
یکی از اعضای گروه : استقامت (یه فلش پایین گذاشته کنارشو گفته ) (کن) – آی کیو (اینجام یه فلش پایین گذاشته) (کن) – ای کیو (کن) – خوش زبان (کن) – خوش اشتها (کن) – ظاهر (کن) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (کن) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (کن) – کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (کن) – آیگو (کن)

Ken

نام : لی جه هوان
تولد : 06 / 04 / 1992
نقش در گروه : کیوتی مین وُکال (خواننده ی اصلی بامزه)
شعار : شعار (اینقد فکر کردی زحمتت نشد ؟؟ )
مشخصات فیزیکی : قد 180CM – وزن 66KG – گروه خونی AB
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) : 210 هزار وون + کارت اعتباری بابام
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : متوسط رو به بالا (نگفته چه زبونی )
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : متوسط رو به پایین
تخصص من در اینه: وُکال کورد (منظورش همین صداهاشون که نازک میکنن و کوردای موسیقی رو بیان میکنن هستش)
خصوصیت مثبت : شوخ طبعی و هنرمند بودن
خصوصیت منفی : وقت نشناسی
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : خوندن و آهنگ گوش دادن
علاقه مندی های این روزات ؟  : استارلایتا
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : فرار از هیوک – خوردن ناخن
بدشانسیت ؟ : ندارم
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : زبانای خارجی و هیپ هاپ
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : Dew (نمیدونم چیه و توی پرانتز گفته شراب سوجو نیست) و
گوشت گریل شده ای که قبلا با هیوک خوردم
یکی از اعضای گروه : استقامت (هونگبین) – آی کیو (اِن) – ای کیو (کن) – خوش زبان (راوی) – خوش اشتها (هیوک) – ظاهر (هونگبین و راوی) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (کن) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (کن) – کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (کن) – آیگو (کن)

Ravi

نام : راوی
تولد : 15 / 02 / 1993
نقش در گروه : رپر – تولیدکننده – پسر کچل ()
شعار : بیا مردممون رو سرافراز کنیم
مشخصات فیزیکی : قد 183CM – وزن 65KG – گروه خونی O
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) : just 0000 account (ببخشید نفهمیدم)
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : اوم … (عجب بچه ی صادقی )
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : زیاد خوب نیست (میگم چشم نخورن پسرامون یه وقت خدایی نکرده )
تخصص من در اینه: گول زدن
خصوصیت مثبت : چیزی که دوست دارم و من فکر میکنم توش خوبم اینه که خیلی تمرین میکنم وقتی حریص میشم
خصوصیت منفی : هیچ علاقه ای به چیزایی که ازشون خوشم نمیاد نشون نمیدم
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : کار کردن و کشف موسیقی (کشف موسیقی یه مرحله قبل ساخت موسیقیه)
علاقه مندی های این روزات ؟  : کار کردن – استارلایتا
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : ترس از هیوک
بدشانسیت ؟ : ندارم
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : انگلیسی
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : گوشت گریل شده ای که قبلا با هیوک خوردم (داستان این گوشته چیه ؟؟؟؟ )
یکی از اعضای گروه : استقامت (راوی) – آی کیو (راوی) – ای کیو (راوی) – خوش زبان (اِن) – خوش اشتها (هیوک) – ظاهر (هونگبین) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (کن) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (کن) – کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (همه ی اعضای ویکس) – آیگو (کن)

Hongbin

نام : لی هونگ بین
تولد : 29 / 09 / 1993
نقش در گروه : آرت ()
شعار : افسوس نخور
مشخصات فیزیکی : قد 181CM – وزن 64KG – گروه خونی B
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) :42 هزار و 100 وون
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : متوسط رو به کم (هرچیزی) (منظورش از هرچیزی انگیسی و ژاپنیه)
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : کم (ای بابا )
تخصص من در اینه: تمیز کاری
خصوصیت مثبت : نمیتونم خوب دروغ بگم (الهی )
خصوصیت منفی : صادقم (این بده ؟؟؟ )
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : تماشای دراما
علاقه مندی های این روزات ؟  : خوانندگی
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : وسط حرف بقیه میپریم (شدیدا موافقم )
بدشانسیت ؟ :اگه تمیز کاری نکنم ، بدشانسی میارم
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : گیتار
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : انگور و گوشت گریل شده ای که قبلا با هیوک خوردم (نه جدا دوست دارم بدونم داستانش چیه ؟؟؟ فقط میدونم هیوک حساب کرده)
یکی از اعضای گروه : استقامت (هونگبین) – آی کیو (هیوک) – ای کیو (کن) – خوش زبان (لئو (مگه لئو حرفم میزنه؟ )) – خوش اشتها (هیوک) – ظاهر (راوی) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (لئو) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (راویکس (همون رباته که در واقع منیجرشونه)) – کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (کن) – آیگو (لئو)

Hyuk

نام : هان سانگ هیوک
تولد : 05 / 07 / 1995
نقش در گروه : مکنائه
شعار : راحت و محدود زندگی کنیم (ینی خودمونه درگیر چیزای بیخود نکنیم توی زندگی)
مشخصات فیزیکی : قد 184CM – وزن 66KG – گروه خونی O (یا خدا چرا اینقد بلنده ؟؟ )
توانایی اقتصادی (چقد پول تو جیبته؟) : 50 هزار وون
توانایی زبان های خارجی (کم/متوسط/زیاد) : انگلیسی – متوسط
توانایی کار با کامپیوتر (کم/متوسط/زیاد) : بالا
تخصص من در اینه: خوردن
خصوصیت مثبت : با اینکه زیاد میخورم ، چاق نمیشم
خصوصیت منفی : تند تند غذا میخورم (همه چیش در مورد خوردنه ، حق میدم پسرا بهش میگن خوش اشتها)
چه کاری هست که این روزا از انجامش لذت میبری ؟ : خوردن اسنک توی نصف شب
علاقه مندی های این روزات ؟  : خواندن و خوانندگی
عادتی که جدیدا پیدا کردی ؟ : دنبال بیکاری ام بیشتر اوقات
بدشانسیت ؟ : اگه دندونامو مسواک نزنم نمیتونم بخوابم (بچه این بدشانسیه؟؟؟؟ )
تخصصی که دوست داری یاد بگیری ؟ : پیانو
چیزی که از خوردنش لذت میبری ؟ : گوشت گریل شده (خوبه نگفت گوشتی که خودم حساب کردم )
یکی از اعضای گروه : استقامت (هونگبین) – آی کیو (هیوک) – ای کیو (راوی) – خوش زبان (هیوک) – خوش اشتها (هیوک) – ظاهر (هونگبین) – کسی که بیشتر بقیه رو میخندونه (هیوک) – کسی که به فنا بیشتر اهمیت میده (کن) – کسی که بیشتر روی صحنه ظاهر میشه (راوی) – آیگو (کن)


170530 آپدیت KBS CoolFM برنامه ی ویژه ی Hongkira

“ویکس،اونا چقدر میدونن”

LEO, RAVI, HONGBIN

1.صورت فلکی(نماد ماه تولد) هونگبین؟
برج میزان

2. دبیرستانی که لئو ازش فارق التحصیل شده؟
بائکسئوک

3.ترسناکترین چیز واسه راوی؟
هیوک

4.بنظر هونگبین،کدوم یکی از اعضا اول از همه ازدواج میکنه؟
لئو

5.چیزی که همیشه لئو به اعضا میگه؟
متاسفم

6.اگه راوی میتونست دوباره متولد بشه،میخواست کدوم عضو باشه؟

7.وقتی هونگبین حسه خوبی داره چیکار میکنه؟
میخنده

8.راز بدن لئو؟
گریه کردن

9.چه چیزی در خط پایینی از ویکس در ظاهر راویه؟

10.آخرین باری که اعضا خجالت کشیدن کی بوده؟
ان در وورد دیسک فستیوال

N, KEN, HYUK

1.اسم منطقه ای که ان به دنیا اومده؟
چانگوون-جونگانگ

2. لقب کن تو دوران دبیرستان؟
جیانگدونگ 7اوکتاو ، جیسونیه

3.چیز باحالی که درباره ی خودت فکر میکنی هیوک؟
وقتایی که سفارش میدم

4.اگه ان دختر بود کدوم یکی از اعضا میخواست باهاش دیت کنه؟
هیچکس

5.آهنگی که کن بزای اودیشن خوند؟
یه آهنگ غمگین، smokie norful
اهنگ 아파 تو ان ای وان

6.هیوک،اگه میتونستی فقط یه نفرو با خودت به یه جزیره ببزی اون کی بود؟
کن هیونگ

7.بیشترین لحظه هایی که ان از اعضا سپاسگذاره؟
همیشه

8.بهترین مطالبی که کن تو دوران دبیرستانش دراون خوب بوده؟
موسیقی،ورزشی

9.چیزی که هیوک نمیتونه توش متوقف بشه؟
اشتیاق و ارزو

10.کدوم اعضا از ان اولین برداشت بد رو داشتن؟
هیچکس


170426 مصاحبه ی سوال و جواب با پسرای ویکس

ان

⚜️محل تولد:
چانگوون،گیونگ سانگنام-دو.

⚜️جایی از محل تولدت که برای رفتن پیشنهاد میکنی:
میدون چمن شهر چانگوون

⚜️توانایی:
از امتحان کردن چیزای جدید نترسین.

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
قهوه ای شکلاتی(این یه رنگ بی انتهاس که با هر رنگ لباس دیگه ای مناسبه)

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
کاپیتان

⚜️زمستان؟
دریای شب

⚜️فصل مورد علاقه؟
زمستان

⚜️غذای مورد علاقه؟
سوکیاکی،مرغ چاشنی زده و گالبی گوشت خوک

⚜️ غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
رول کیک پریمیوم،اموند بال

⚜️غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
تئوکبوکی یا هودک، هرکدوم که بتونی با اسنک بخوری

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
کفش ورزشی،کلاه و تجهیزات جانبی

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
به تازگی انیمشینی به اسم ‘your name is'(ژاپنی) و سریال ‘مادر’

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
صرف نظر از این ژانر،موسیقی همیشه لذت بخشه

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
آهنگ ژاپنی RADWIMPS

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
توله سگ

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
راوی کسی که برای تشویقم در طول موزیکالم اومد.اون خیلی به خاطر فعالیتای اولین سولوش مشغول بود ولی برای اینکه اومدی ازت ممنونم.

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017 چیه؟
کنسرت تو همه ی کشورها.فعالیتایی به عنوان بازیگر چاهاکیوون و یه سفر حرفه ای با خانوادم به ججو!

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆تاریخ تولد ویژه ای با ان
☆اولین سفر ژاپن با پدر مادرم
☆تولد خواهرزادم سوبین!

لئو

⚜️محل تولد:
سئول

⚜️جایی یا چیزی از محل تولدت که برای امتحان کردن پیشنهاد میکنی:
تتئوک بوکی

⚜️توانایی:
احساساتی

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
سیاه

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
مین وکال

⚜️زمستان ؟
ساپورو

⚜️فصل مورد علاقه؟
بهار و پاییز

⚜️غذای مورد علاقه؟
پاستا،تتئوک بوکی،مرغ پخته شده ی تند،گوشت خوک سرخ شده،رامن

⚜️غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
رامن،پاستا و نون

⚜️غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
مرغ پخته شده ی تند، گوشت خوک سرخ شده

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
سنت لورنت

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
내가 있었던 시간. 냉건과 열겅 시이 4월 이야기’….

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
هر آهنگی که بتونم

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
همه آهنگای مورد علاقم

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
سگ

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
بخاطر اینکه برای آماده کردن اجراهای آخر سال به سختی کار کردن

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017 چیه؟
برای ساختن استیجا و آلبومای بهتر به عنوان ویکس،با اینکه هنوز هیچ برنامه ای برای فعالیتای سولو نداریم،من میخوام که جنبه های جدیدی از خودمو نشون بدم.

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆کنسرت کره و ژاپن
☆موزیکال ماتاهاری
☆ویکس کانسپشن

کن

⚜️محل تولد:
سئول

⚜️جایی یا چیزی از محل تولدت که برای امتحان کردن پیشنهاد میکنی:
رستورانی در گوانگجینو – دنیای لاته در جمسیل

⚜️توانایی:
بامزه،بعضی وقتا باحال؟ هه هه میتونم مثل یه جعبه ی گرامافون بخونم

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
فیروزه ای

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
حال ساز،مین وکال

⚜️زمستان هست؟
سرد

⚜️فصل مورد علاقه؟
بهار،تابستون

⚜️غذای مورد علاقه؟
پیتزا،مرغ،تنقلات و غذاهای خونگی

⚜️غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
چیزای زیادی هست…همشونو دوست دارم

⚜️ غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
خورش کیمچی،مرغ تند پخته شده،غذاهای خونگی

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
کفشها،لباس و کیف

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
فیلم گونگجو،پسران فراتر از گل،سیندرلا،خوابگاه شماره 24

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
When I stand under the shade of a roadside tree,breath,happy together,this Christmas,on the street

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
هیچی

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
پاپی

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
خیلی چیزا…همه ی اعضای گروهم دوستون دارم

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017؟
فیلمبرداری یه فیلم،موزیکال بیشتر، تور کنسرت ویکس و فعالیت سولو

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆بیولست
☆دوئت سونگ فستیوال
☆استیج دو نفره با مامانم

راوی

⚜️محل تولد:
جامسیل

⚜️جایی یا چیزی از محل تولدت که برای امتحان کردن پیشنهاد میکنی:
راوی

⚜️توانایی:
میتونم آهنگ بسازم،بدن زیبا و کشیده ای دارم،احساساتیم،برای یه زندگی خوب بسختی کار میکنم،مهربون،باحال،یه صحنه ی عاای برای لباسا و من استارلایتا که بهترینن رو دارم.نگهداشتن چیزاهایی رفتنی…

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
قرمز

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
رپر،تهییه کننده

⚜️زمستان؟
محیط

⚜️فصل مورد علاقه؟
بهار،تابستون،پاییز و زمستون

⚜️غذای مورد علاقه؟
سوکیاکی،شابوو-شابوو

⚜️غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
شیر

⚜️غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
هانوو

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
همه چیز

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
‘دنیای جدید’ و ‘درباره ی زمان’

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
راوی – بمب

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
راوی – بمب

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
بولداگ فرانسوی یا black pug یا shar pei فرانسوی

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
اونا برای فعالیتای سولوی من خیلی حمایتم کردن

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017 چیه؟
ویکس دسانگ،فعالیتایی به عنوان رپر سولو و رفتن به سطح بالایی از تهیه کنندگی

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆فن میتینگ
☆ویکس کانسپشن
☆دامرا (جلی باکس)

170426 مصاحبه ی سوال و جواب با پسرای ویکس🔨😍

هونگبین

⚜️محل تولد:
سئول

⚜️جایی یا چیزی از محل تولدت که برای امتحان کردن پیشنهاد میکنی:
کیمچی Jjigae ی مامانم

⚜️توانایی:
انتخابی نیست من خیلی خوب میخورم

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
آبی دریایی

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
چهره ی.. دیدنی ..امممم..

⚜️زمستان؟
پروانه ی زمستان(پارک هیوشین)

⚜️فصل مورد علاقه؟
بهار و پاییز

⚜️غذای مورد علاقه؟
انگور،هندوانه، گالبی چاشنی دار

⚜️غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
من میخوام همه چی بخورم……

⚜️غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
کیمچی Jjigae ی مامانم

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
تیشرت سفید

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
من همه چی دوست دارم با وجود هر ژانری

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
هر آهنگی وقتایی که احساس خوشحالی میکنی قشنگه

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
آهنگ ‘هدیه’ هیوشین هیونگ

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
سگ و گربه برای اینکه مدت طولانی همراه هم باشن

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
در طول روزای استراحتمون هیوک با من بازی میکنه

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017 چیه؟
با عنوان ویکس جایزه بگیریم!! یه فیلم!! رفتن به ماهیگیری با دوستام.

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆کنسرت
☆موزیک ویدئوی هاناکازه
☆فن میتینگ

هیوک

⚜️محل تولد:
دجون

⚜️جایی یا چیزی از محل تولدت که برای امتحان کردن پیشنهاد میکنی:
سوپ سوسیس خونی،سوپ نودل برش چاقو

⚜️توانایی:
داشتن احساس مسئولیت و من میتونم اینجوری با مردمی که بهم نزدیکن رفتار کنم

⚜️اگه بخوایی خودتو با یه رنگ تطبیق بدی؟
رنگ آسمان

⚜️فکر میکنی نقشت توی گروهت چیه؟
وکال،دنس و میخوام اروم روی قسمت های مختلف دیگه هم تاثیر بذارم

⚜️زمستان ؟
برف

⚜️فصل مورد علاقه؟
زمستان

⚜️غذای مورد علاقه؟
برنج و گپچانگ

⚜️غذای آماده ی ژاپنی مورد علاقه؟
کیتسون یودون

⚜️ غذای کره ای که پیشنهاد میکنی؟
خرچنگ خوابیده شده توی سویا سس

⚜️آیتم فشن موردعلاقه؟
کفشها

⚜️فیلم یا سریال مورد علاقه؟
شروع کردن

⚜️آهنگی که وقتی خوشحالی میخوایی گوش کنی؟
Maron 5 – Sugar

⚜️آهنگی که وقتی ناراحتی میخوایی گوش کنی؟
One of Rock – Wherever you are

⚜️اگه بتونی،چه حیون خونگی رو میخوایی بزرگ کنی؟
یه سگ واقعا بزرگ

⚜️چیزی که به تازگی به خاطرش از اعضا سپاسگذاری؟
در مجموع یکسال اونا باید خسته و احساس سختی زیادی از این طریق داشته باشن

⚜️چیزی که میخوایی خودتو باهاش به چالش بکشی یا به حقیقت بپیونده تو سال 2017؟
دسانگ بگیریم و به استارلایتا هدیش بدیم. همینطورم میخوام تصویر جدیدی از هیوکو نشون بدم.همچنین شخصا میخوام گواهینامه رانندگیمو بگیرم

⚜️3تا از بهترین خاطراتت تو سال 2016
☆فعالیت کامل یکساله با تریلوژی کانسپشن
☆گرفتن جایزه ی بهترین بازیگر تازه کار از طریق شخصیت ‘وونتائه’
☆انتشار آهنگای ‘میلکی وی’ و ‘من تو رو نگه میدارم’ که از سال پیش روشون کار کردم


مصاحبه با لیدری درباره برنامه لیپ استیک پرینس

سوال:آیا نقطه ی جداگانه ای که باعث هیجان و تپش قلب بشه وجود داره؟
از اونجا که من زیاد نمیدونم،کمکای زیادی از دومین نونام گرفتم. نونا به من نصیحت کرد که بیشتر به جزئیات توجه کنم. برای مثال وقتی گریم میکنم روش یکم فوت کنم. همچنین گفت که از کرم دست خوبی استفاده کنم چون خیلی خوب میشه پس من کرم دست بسته بندی کردم.(و خندید).

سوال:از تماشای فصل اول لذت بردی؟
من باید برنامه رو نگاه میکردم. من سه بار قسط پرداخت کردم و دوباره دیدمش. تازه اس،باحاله و جو زیرکانه ای داره.

سوال:آیا تو فکرت کسی رو به عنوان رقیب میدونی؟

نگاه کردن به دویونگ عضو NCT منو به این فکر میندازه که منم میخوام خوب باشم. من تمایل دارم که بیشتر تلاش کنم. اما متاسفم از اینکه دویونگ از برنامه رفت(چون تو فصل دومش نیست).منبا دقت تلاش میکنم که برای بهترین بودن حریص باشم. هنرمندان آرایشگر یا گریمور ها کارهاشون رو یکی یکی انجام میدن. وقتیکه من برای مهمانها آرایش میکنم میخوام مطمئن بشم که راضی هستن. من خیلی به اون کوانگ از “بیتوبی” نزدیکم ولی الان کنجکاوم که آیا یک رقیب(برای من) هست یا نه؟

سوال:ویکس یک نماد کانسپته پس گریم های عالی زیادی داشته.
درسته. در حقیقت،اوایل بهش عادت نداشتم. وقتی همه میگفتن که چیز خوبیه من مخالفش بودم. ولی الان فکر میکنم که این چیزی بود که باعث شد عموم مارو بشناسند پس شانسمون خب بود. ما(ویکس)الان 6 سالمونه و من واقعا در داشتن آرایشهای عالی و پر زرق و برق اعتماد به نفس دارم. به من حس از درون پاک بودن رو میده.

سوال:آیا راهکار خوبی وجود داره؟
مخصوصا وقتی آرایش چشم سنگینی داری،بیشتر مردها با خشونت پاکش میکنن. ولی بعدش چشم خیلی صدمه میبینه. مطمئنا فشار دادن یه پاک کننده ی چشم پاکش میکنه. معلمِ آرایشِ من با گفتن اینکه”خوب تمیزش کردی”من رو تحسین کرد. پس پاک کننده رو بزارید توی یخچال تا خنک بشه،حتما بریزیدش روی گلوله ی پنبه. اینا چیزایی کوچیکی هستن که باید تغییر کنن.

سوال:تو به فصل دوم پیوستی. آیا اجبار یا فشاری بود؟
در زمان های خیلی خیلی قدیم من در چندتا از برنامه هایی که مربوط به زیبایی بودن حضور داشتم. راستش من برای فصل اول لیپ استیک پرینس انتخاب شدم اما متاسفانه بخاطر برنامه کاریم نتونستم انجامش بدم. در کل این برنامه خیلی متفاوته و حس تازگی نسبت به برنامه های دیگه داره.

سوال:فکر میکنی دلیل اینکه انتخاب شدی چیه؟
فکر میکنم بخاطر اخلاق های تک و خاصی که دارم. سبک و استایلم طوری نیست که زیاد برم بیرون من معمولا توی خونه میمونم و شمع درست میکنم. من معمولا به درست کردنِ چیزهای مختلف علاقه دارم

سوال:آیا به زمینه زیبایی علاقه داری؟
صادقانه بخوام بگم من در اصل خیلی بهش علاقه نداشتم. اما وقتی که طرفدارها با کادو های لوازم آرایشی بهداشتی زیادی من رو احاطه کردن (کادوهای زیادی برام فرستادن)علاقه مند شدم. وقتیکه شما چیزه جدیدی رو میبینید میرید و راجع بهش مطالعه میکنید. در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی من تنها چیزی که میدونستم لوسیونِ پوست بود اما واقعا انتهایی نداره(نکات در مورد لوازم آرایشی). حالا که من بهتر راجع بهش میدونم اعضا هم اگر چیزی رو ندونن از من میپرسن

سوال:واکنش اعضای ویکس وقتی شنیدن تو انتخاب شدی چطور بود؟
اعضا گفتن “فکر میکنم به خوبی انجامش میدی” منو تشویق میکردن (-حسود ترین عضو کی بود؟)اخیرا کن به مسئله زیبایی خیلی علاقه مند شده. بخاطر همین فکر میکنم کن در حال حاضر کِن حسود ترینه. من فکر میکنم جه هوان (کِن) هم به خوبی انجامش خواهد داد.

سوال:این اولین بارمه که برای ضبط شرکت میکنم. من واقعا نگران و مضطرب بودم. من راهکارهای زیادی رو از معلمِ آرایشگرم گرفتم اما در واقعیت اون متفاوت بود؟علاوه بر این چون من به مهمانها نزدیکتر بودم(از لحاظ دوستی) من فقط به تکنیک آرایششون نگاه نکردم بلکه ضربانِ قلبشون رو هم خوندم


161127 مصاحبه Star News با ویکس

ویکس:” ما در اجراهای آیندمون با اعتماد به نفس بیشتری که در این سال بدست اوردیم حضور پیدا میکنیم”

“بعد از دیبوتشون در 2012،ویکس هم در کشور و هم خارج از کشور توسط کانسپت های منحصر به فرد و قویشون شناخته شده.امسال،ویکس با نمایش سه تراژدی با عنوان ‘کانسپت 2016’ که هرکدام پر از شخصیت هایی بود حضور پیدا کرد.
ویکس در asia artis awards201 برنده ی جایزه ی سلبریتی شد،که در سالن صلح دانشگاه کیونگ هی سئول برگذار شد، به لطف موفقیت تراژدی سه گانه ‘کانسپت 2016’.

-موفق به دریافت جایزه ی بهترین سلبریتی در asia artist awatds 2016 شدید.

(ان) در واقع این تشکر از استارلایتاس(فن کلاب رسمی ویکس) کسایی که همیشه از ما حمایت میکنن و بهمون عشق میورزن.اونها دلیل آهنگ و اجرای ما هستند.این خیلی خوبه که ما با تصویر خوبی به استارلایتا جواب بدیم.و همینطور از جلیفیش ممنونیم و همه ی اعضا و همه ی کارکنان.

(لئو) من خیلی مفتخرم که تونستیم این جایزه رو بگیریم،و فکر میکنم این به خاطر استارلایتاس.حتی در آینده من سخت تر از الان کار میکنم.

-امسال تراژدی سه گانه ی ‘کانسپت 2016’ عشق و علاقه ی بسیاری دریافت کرد.چه اجرایی خاطره انگیزتر از جوایز آسیای 2016بود؟

(هونگبین) ما چالش جدیدی برای سه تا آلبومامون ‘مفاهیم’ داشتیم و ما از پاسخگویی هر سینگل آلبوممون راضی بودیم.

(هیوک) برای من چیزی که بیشتر خاطره انگیز بود این بود که ویکس با موزیک و کانسپتای متفاوت هر سه آلبوم روی استیج حضور پیدا کرد.

– چه چیزی برای ویکس نقطه ی اصلیه وقتی که اجرای آهنگ جدیدتون روی استیج تموم میکنین؟

(هیوک) آهنگ و اجرا طبیعیه،و همه ی اینا تاکید زیادی بر مفهوم داره،مانند متن شعر و تصویر و لباس،با توجه به اسممون به عنوانه ‘پادشاه مفهوم’.

– الان پنجمین سالی هست که شما دیبوت کردین.اعضا برای همدیگه چجورین؟

(هیوک) برای من ویکس دوست،یک خانواده و یه تیم که میتونم بهش اعتماد کنم.

(راوی) اونا مثل برادر هستن.

– برنده ی جایزه ی بهترین سلبریتی جوایز آسیا به خاطر فناتون ممکن شد.اگه حرفی برا گفتن به فناتون دارید

(کن) خیلی از شما بیبی استارلایتامون،کسایی که باعث شدن ما جایزه ی بهترین سلبریتی رو ببریم سپاسگذاریم. و همیشه میگیم،و میخوام بگم ویکس بدون استارلایتا وجود نداشت.

– اگه هدفی دارین که بخواین قبل از پایان امسال بهش برسین چیه.

(کن) به نظر میرسه که سلامتی عالیترین الویته.امیدوارم برای فنامون و خانوادهاشون~ ویکس و کارمندان سال به خوبی تموم بشه.

(هیوک) امیدوارم که البوم ‘مفهوم ها’ بخوبی بدون هیچ اشتباه بزرگی تموم بشه پس من امسال رو با خاطرات خوبی با فنامون به پایان میرسونم.

(ان) چیز زیادی به پایان امسال نمونده.من میخوام که نقش یک شخصیت قوی رو بازی کنم در این دوره ی باقی مونده و شروع سال جدید.

– میخوایین که فناتون گروه شما رو چجوری به یاد داشته باشن؟

(کن) مثل لئو هیونگ که همیشه میگه من میخوام ما گروهی ثابت ولی در حال تغییر باشیم.من میخوام بهترین باشیم.

(راوی) من میخوام ویکسی که همیشه برای موسیقی و اجرای سخت آمادست به یاد آورده بشه و کسی که به استارلایتا فکر میکنه.

(لئو) آرزو میکنم که خواننده ای باشم که شادی و غم و اندوه استارلایتا رو داشته باشم.

– برنامه ی آینده

(ان) موسیقی و اجراهای زیادی هست که ما به عنوان ویکس بخواییم اونا رو نشون بدیم. من اجراهای آینده رو با اعتماد به نفس بیشتری در این سال انجام میدم به خاطر ‘مفهوم ها’. امیدوارم مردم بیشتری از ویکس انتظار داشته باشن و تشویقش کنن.”


pop box asia

161008 مصاحبه ی پاپ باکس آسیا با پسرا برای تور اروپا

“در 18سپتامبر 6 عضو گروه کره ای ویکس به پاریس اومدن برای برگذاری تور اروپای خودشون. پاپ باکس آسیا به اندازه کافی خوش شانس بود که بتونه زمانی رو برای مطلع شدن از برنامه های آینده ی اونا بدست بیاره.

-پس،تور چجوری بود؟
ان: همه چیز خوب بود،خیلی خوشحال بودیم که میتونیم فنای بین المللیمون رو ببینیم.ما امیدواریم استارلایتا هم مثل ما از اجرا لذت برده باشن.

-ویکس چجوری به یاد اورده میشه؟
هیوک: ما میخواییم ویکس با اجرای روی استیج و عملکرد ما به یاد اورده بشه

-چه چیزی موجب شادی و رضایتمندی شما میشه؟
لئو: بعد از اجرا من از خودم کاملا راضی نیستم چون همیشه فکر میکنم که میتونستم بهتر انجامش بدم.ولی ما وقتی استارلایتامون رو میببنیم احساس شادی و رضایتمندی میکنیم.

-بهترین چیزی که به شما داده شده چیه؟
راوی: ما خیلی مشاوره میگیریم و بابتش سپاسگذاریم،ما خیلی بهتر شدیم ولی همیشه ممنون کار تیمیمون هستیم چونکه باعث میشه که در مورد همه چیز صحبت کنیم و برای کارمون راه حل پیدا کنیم.

-چه چیزی توی لیستتون دارید؟
ان: هونگبین الان درباره اون صحبت کرد ولی اون میخواد که یه اهنگ خاص بسازه مثل آهنگ های ما.تو کنسرت از لحظه ی شروع تا پایان احساس واقعا خوبی بود.

-چه آهنگی حال و هوای شما رو در حال حاضر خوب توصیف میکنه؟
کن: احتمالا اهنگ جاستین تمبرلیک-نمیتونم احساسمو متوقف کنم!(اون یه قطعه رو برامون اجرا کرد که فوق العاده بود)

-چه چیزی درباره ی شما باعث تعجب(سوپرایز شدن) مردم میشه؟
ان:روی استیج ما واقعا با یه هاله ی قوی هستیم،ولی بعد از استیج ما خیلی خوبیم،کیوت و شیرین.

-پروژه ای که در حال حاظر روش کار میکنید چیه؟
کن: هدف پروژه ی ما تهیه ی 3 تا البوم هست که دوتاش منتشر شده و یکی مونده،ما الان در حال آماده شدن برای پروژه نهایی هستیم.

-شما فکر میکنید بعد از 25سال چی میشه؟
هیوک: ما نمیدونیم در آینده چه اتفاقی میوفته،ولی ما دوست داریم مثل الان کارایی که دوست داریم و میدونیم درست هستن رو انجام بدیم،تور داشته باشیم و استارلایتای کوچیکترو ببینیم حتی بعد از 25سال.
ان: ما دوست داریم به پاریس برگردیم و بازم مصاحبه داشته باشیم!

-بزرگترین و عجیب ترین ترس شما چیه؟
لئو: بزرگترین ترس من اینه که ویکس از هم جدا شه،ما هرکاری میکنیم که جلوی این اتفاق رو بگیریم.

-چرا شما معمولا از کانسپت های دارک استفاده میکنین؟
راوی: ما بعضی موقع ها کانسپت کیوت و روشن هم داریم ولی ما فکر میکنیم کانسپت دارک فنتسی یه قالب خوب برای ما هست.

-ما یک نظر سنجی از شما داشتیم و طرفدارا سوالایی پرسیدن و خواستن که شما بهش جواب بدین:

-شما شخصا خودتون فرانسه رو انتخاب کردین برای اجرا،این دومین باریه که شما اینجایین؟
ان:بله،ما این ایده رو به آژانس پیشنهاد دادیم،و اونا هم قبول کردن.ما میخواستیم که برگردیم و دوباره استارلایتای فرانسویمون رو ببینیم.

-بزرگترین دستاوردتون از بعد از دیبوت چی بوده؟
هونگبین: لحظه ای که اولین بردمون برای آهنگ وودو دول توی موزیک بنک بود.از اونجایی که اولین بار بود،واقعا دستاورد بزرگی بود.

-وقتایی که کار نمیکنین چیکار میکنین؟
هیوک: موقعی که وقت آزاد داریم میریم و یکم غذای خوشمزه میخوریم،بازی میکنیم،فیلم نگاه میکنیم، معمولا کارایی که هرکدوممون بخواییم.

-اگه میتونستین زمان رو به یه لحظه ی خاص برگردونین عقب اون چه لحظه ای بود؟
هونگبین: برای من زمان اولین کنسرتمون،نمیتونم وقتی که منتظر بودیم برای کنسرت رو استیج بریم رو فراموش کنم،فن ها جیغ میزدن و پارچه ها رو تکون میدادن…یکی از بهترین حسایی بود که داشتم.

-اولین کلمه ای وقتی به پاریس فکر میکنین به ذهنتون میاد چیه؟
هیوک:عشق.

-فیلم یا برنامه ی تلوزیونی مورد علاقتون چیه؟
هیوک: از وقتی که به پاریس اومدیم،من تازگی نیمه شب در پاریس رو نگاه میکنم.

-ما خیلی از ویکس و تماشاگران متشکریم و اونها رو به بیرون راهنمایی میکنیم.میریم،به محل برگزاری کنسرت و اجرای اون ها رو تماشا میکنیم،این یک شاهکار تماشایی برای دیدن 6مرد که به زمین اومدن و ما صحبت رو اینجا تموم میکنیم تا اجرای خواننده های پرقدرت و رقصندگان روی صحنه را ببینید.”


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *