Korea Time

201228 مقاله سایت Korea Times ❣️

“طرفداران از فیلمبرداری مخفی از راوی و ته یان که روابط رمان*تیکشون رو انکار کردن عصبانی هستند.
طرفداران ستاره های کی پاپ، ته یان و راوی، برای ابراز خشم و عصبانیت خود از ویدئویی که گفته می شود به حریم خصوصی این دو خواننده که ارتباط عاشقانه خود را انکار کرده اند به شبکه های اجتماعی روی آوردن.
خبرنگار یکی از رسانه های کره ای که صبح روز یکشنبه گزارش داد: ته یان و راوی به مدت یک سال با هم قرار گذاشتن، از یک کلیپ 4 دقیقه ای با عنوان ‘ته یان و راوی، دو شب و سه روز فیلم ملاقات خانگی’در کانال یوتیوب خود کمی بعد رونمایی کرد.

این کلیپ چند ساعت بعد از انکار دو خواننده مبنی بر وجود رابطه عاشقانه بین آنها بارگذاری شد! این ویدئو، تصاویر فیلمبرداری مخفیانه از ته یان و راوی در پارکینگ آپارتمان ته یان و خانه راوی در سئول را نشان می دهد.
خبرنگار ادعا کرد این زوج در آخر هفته کریسمس از 25 تا 27 دسامبر با هم بودند.
یکی از طرفداران در یک انجمن اینترنتی اظهار نظر کرد: ‘من این فیلم را به دلیل فیلمبرداری مخفی به یوتیوب گزارش دادم.’
دیگری نوشت: ‘آیا این تعقیب کردن نیست؟ آیا خوانندگان نمی تونن اقدام قانونی کنن؟’

کانگ جین سئوک ، وکیل سرگرمی در شرکت حقوقی Yulwon ، به این خبرگذاری گفته که بعید به نظر می رسد آن خبرنگار با مجازات کیفری روبرو شود!
کانگ گفت: ‘کره قانونی ندارد که کسی را به دلیل مخفیانه گرفتن یک فیلم مجازات کند ، مگر اینکه محتوا از نظر جنسی تحقیرآمیز باشد.
اما این خوانندگان می توانند شکایتی مدنی علیه خبرنگاری که گفته می شود در حریم خصوصی آنها وارد شده است تنظیم کنند.
در این سناریو ، خبرنگار هم می تواند ادعا کند که آزادی بیان باید برای یک روزنامه نگار تضمین شود و مردم حق دارند از این موضوع مطلع شوند!!
پس دادگاه تصمیم می گیرد که آیا خبرنگار بیش از حد پیش رفته است یا خیر ، اما من شخصاً اعتقاد دارم که عمل او غیرقانونی است.او برای گرفتن فیلم به خانه خوانندگان که یک مکان بسیار خصوصی هست رفته’
کانگ افزود که در صورتی که خوانندگان پرونده را به دادگاه بکشند و دادگاه به نفع خوانندگان رای صادر کند، آن خبرنگار می تواند به پرداخت غرامت مجبور شود و مبلغی تا 10 میلیون وون (9100 دلار) جریمه شود ، چون راوی و ته یان افراد مشهوری هستن.

صبح روز یکشنبه ، گزارشگری به نقل از یکی از نزدیکان ته یان و راوی گزارش داد که این دو از طریق یک دوست مشترک با یکدیگر ملاقات کرده اند.
او گفت که راوی، ته یان را روز کریسمس از خانه اش جهت ملاقات به منزل خودش رسانده.
عکس های این دونفر در آپارتمان ته یان نیز منتشر شد اما مقامات SM و کمپانی راوی گروولین، رابطه این دو را انکار کردند و گفتند که آنها همکاران نزدیکی بوده و با هم روی موسیقی کار میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *