Top Star News

آپدیت های تاپ استار نیوز دراین پست قرار میگیره

170411 آپدیت Top Star News


“آیدلایی هستن که بعضی وقتا خوش چهره و بعضی وقتا کیوتن
شخصیتای اصلی جین از بی تی اس، ان از ویکس، نیل از تین تاپ هستن که در نظر فن ها برای سریالایی که بازی کردن و آهنگایی که در سال گذشته اجرا کردن خیلی محبوبن.
کامبک ویکس در ماه می
ان هم اعلام کرده که در ماه می به مناسبت 5مین سالگرد دیبوشون کامبک دارن.”


161214 آپدیت Top Star News


” کسانی که تقریبا داشتن تبدیل به ستاره های ورزشی میشدن ولی الان باید برای دیدن اجراشون بریم.بیاین نگاهی به جکسون گات سون،لئو ویکس و جوتای مدتاوون کسایی که قرار بود ستاره ی ورزشی باشن بندازیم.
لئوی ویکس یکی از ستاره های از دست رفته ی دنیای ورزشه.اون در فوتبال جوانان فعال بوده، اما متاسفانه به خاطر صدمه ای که دید دنیای خوانندگی رو انتخاب کرد.اولین بار به عنوان خواننده ی اصلی ویکس دیبوت شد،و توجه بسیاری رو با استعداد گذشته ی خودش در آیدول فوتسال بدست آورد.”
‘هیچ آهنگ یا فوتبالی نیست که اون نتونه انجامش بده.’


161209 مقاله ی top star news در مورد وب درامای ان و هونگبین


نظرات إن و هونگبین از ویکس راجع به وب درامای «چه خبر با این بچه ها؟»
(خاطره خوبی بود احساس خوشحالی میکنم…)
قست آخر وب درامای «چه خبر با این بچه ها» با هنرمندی إن (چا هاکیئون) و هونگبین ( لی هونگبین) از ویکس روز ۳۰ نوامبر رسما پخش شد و کمپانی سرگرمی جلیفیش هم نظرات چا هاکیئون و لی هونگبین رو در این مورد منتشر کرد.
چا هاکیئون گفته:«من در طول تمام فیلمبرداری احساس خوشحالی میکردم چون با یک کارگردان خوب، افراد خوب و بازیگرای خوبی آشنا شدم و همچنین قادر بودم با هونگبین یک دراما فیلم برداری کنم و در نقش گئوم سان بازی و زندگی کنم و همچنین در نقش گئوم سان خاطرات خوبی رو بسازم.» که عشق و علاقشو نسبت به وب دراما نشون میده.
و همچنین هونگبین هم اشاره کرده که:«این اولین وب درامای من بود و باید بگم که تحربه ی جالب و همچنین استرس آوری برای من بود. خوشحالم که همچین تجربه ی خاصی رو بدست آوردم مخصوصا که کنار هاکیئونی هیونگ بازی می کردم.(😍)و بیشتر از همه برای این خوشحال بودم که تونستیم فیلم برداری رو همزمان با هم تموم کنیم و خوشحالم به خاطر جو خوبی که کارگردان و افراد پشت صحنه توی محل فیلمبرداری بوجود آورده بودن.من فقط میخوام قدردانی خودمو نسبت به کارگردان و همه افرادی که در طول فیلمبرداری با ما بودن رو ابراز کنم.»
موضوع وب درامای عاشقانه/نوجوانانه ی ۶ قسمتی «چه خبر با این بچه ها؟» راجع به دانش آموزانی هست که مشکلات مالی رو حل می کنند و همچنین راجع به مدرسه و روابط دوستانه ی آنها. چا هاکیئون در نقش چویی گئوم سان پسری هست که از نظر مالی وضعیت خوبی نداره ولی با این حال روحیه ی خوب و مشوقی داره ، در حالی که لی هونگبین در نقش جین شیهوان پسری هست سرکش با وضعیت مالی خوب و یک شخصیت باکلاس (میتونه اشاره به زیباییش هم داشته باشه😍).
به دلیل بازی قوی اونها طرفداران زیادی نسبت به دراما ، که نشون میده چطور جوانی میتونه بر مشکلات و سختی دوران رشد غلبه کنه ، همدردی نشون دادن. چا هاکیئون در نقش چویی گئوم سان نشون داده که میتونه در مواقعی که بی عدالتی میشه یک دوست قابل اعتماد باشه. از طرف دیگر لی هونگبین تونسته پیچیدگی های شخصیت دو گانه ی جین شیهوان رو که داره بر خلاف زخمی که پدرش به اون زده با اون ترس مقابله میکنه نشون بده که نشون دهنده ی مهارت خوب هونگبین در بازیگری هست.
اونها زمان زیادیه که به عنوان اعضای ویکس مشغول به کارن ایندفعه با وب درامای «چه خبر با این بچه ها؟» چا هاکیئون و لی هونگبین نشون دادن که میتونن همکاری فوق العاده ای در محل فیلم برداری داشته باشن. گفته شده که اونها اجرا ها و بازیگری همدیگرو به دقت بررسی می کردند و در زمان های استراحت همونطور که با هم بودن جو خوب و زنده ای رو برای همه به ارمغان میاوردن.
لازم به ذکر است که وب درامای «چه خبر با این بچه ها؟» با بازی چا هاکیئون و لی هونگبین در ناور تی وی کست و یوتیوب و فیس بوک قابل دسترسی هست.


161209 آپدیت Top Star News


” آیدولایی با اسمی از حروف الفبا…بی تی اس،اینفینیت،ویکس
اینا آیدولایی با اسمی منحصربه فرد از حروف الفبا هستن وی بی تی اس، ال اینفینیت، ان ویکس.
ان ویکس😍
کسی که یه اسم منحصر به فرد و جذاب داره ان ویکسه.اسم واقعیش چا هاکیوون هست.به تازگی اونا آلبوم ‘کراتوس’ رو منتشر و کارشونو شروع کردن.
‘جذابیت ان’ “


161202 آپدیت TopStarNews


“راوی ویکس قلب گرم خودشو به فنا نشون داده.در 2دسامبر امروز راوی توی اکانت اینستاگرامش با این کپشن” مراقب باشین سرما نخورین” عکسی رو که لباس گرمی پوشیده بود و از فنا خواسته بود که سرما نخورن و مراقبتشو بهشون نشون داده بود پست کرد.”


161202 مقاله ی top sta rnews در مورد پست اینیستای ان


ان از ویکس، مردی که سرگرمیش درست کردن شمع و کلیکسیونه…”تا در مکان های تاریک بدرخشه”

ان به تازگی عکسی رو در اینستاگرام و اس ان اس شخصی خودش پست کرده که شمع هایی با اندازه های متنوع رو نشون میده که سلیقه اش رو درساخت شمع نشون میده

در ۱ دسامبر، ان در اینیساگرامش عکسی از شمع های مختلف پست کرد و نوشت: ضبط امروز، 2016 /11/30 ، فقط یک ماه از امسال باقی مونده.
امسال واقعا به سرعت و پرمشغله سپری شد و من به خوبی،به افراد زیادی فکر کدم تا در جاهای تاریک، بدرخشن

نتیزن های زیادی که اینو دیده بودند، کامنت های مثبتی نوشتند مثل: “این واقعا زیباستㅠㅠㅠㅠㅠ
مخصوصا که خودت همشون رو درست کردیㅠㅠ”
“دوستت دارم اوپا هاکیئون ㅠㅠㅠㅠ من به خاطر تو احساس شادی میکنم” و “به خاطر اینکه تو قلب زیبایی داری، شمع هات هم زیبا شدن”

درهمین راستا، ان از ویکس در تلویزیون تی وی کست، توی فلاوربوی برومنس، به خوبیه وب درامای “پسر فردا” حضور داشه تا مهارت هاش به عنوان یه بازیگر رو گسترش بده


161201 آپدیت Top Star News


“بعضی از آیدول های مرد که با یک نوع قلب توجه مردم رو جلب میکنن وجود دارن.کدوم ستاره ای از یه سانتی متری زیر چشمش از طرف فنا خیلی عشق دریافت میکنه؟
کن ویکس در این امر غیر قابل مقاومته.ویکس خیلی از البوماشو منتشر کرده و به فعالیتای خودش ادامه میده”


161104 آپدیت سایت Top Star News


“آیدول هایی که ماه نوامبر به دنیا اومدن.
لئو ویکس، جین یانگ b1a4 و چانیول اکسو…
11 عضوی که خودشون گرمن ولی با آب و هوای سرد(متولد ماه سرد).لئو، جین یانگ و چانیول شخصیت های اصلی هستن.
تولد لئو در هفته ی اول نوامبر 1990 هست.
در 31 اکتبر ویکس سومین بخش از پروژه ی کانسپت 2016 خودشون رو منتشر کرد با آهنگ اصلی کلوزر”


161010آپدیت سایت Top Star News

“ویکس، روز 31ام با کامبکی برق آسا… و بازگشت با مفهومی از سنگ ها با آلبوم جدید

ویکس و سوپرایز کامبک
کمپانی سرگرمی جلیفیش اعلام کرد که ویکس روز 31اکتبر آلبوم جدید خودشون رو منتشر میکنن.
این آلبوم از مجموعه ی کامل برای پروژه ی یک ساله ای در مقیاس بزرگ با کانسپت 2016 ویکس هست و در سه قسمت که سری های اول در اوایل سال جاری منتشر شد می باشد.
ویکس با پرژه ی سه قسمتی خود از کانسپ 2016 تصمیم گرفت کراتوس را با کار بر روی دکور و نیرو و قدرت ما انجام بدهد.
این نشون دهنده ی یک مفهوم منحصر به فرد و حرکتی متفاوت در مرحله ای از حضور ویکس برای کانسپت بزرگ2016 است که به نوبه ی خود انتظار فن ها را افزایش داده است.
اوخر ماه مارس فیلم هنری منتشر شد که بنظر میرسد در وکسبرگ با بازگشت اسطوره های یکپارچه و جنسنگ یونان و روم است. کلمه ی کلیدی این پروژه ی سالانه (کر-Ker) میباشد.
در همین حال،ویکس 31اکتبر برای کامل کردن پروژه کانسپت 2016 با آلبوم سومین قسمت از کانسپت کر بازخواهد گشت.”


161008 مقاله ی سایت Top Star News درباره ی آیدول های جذاب با چهره ای سرد

“آیدول های خوشتیپ سرد،زیبا و سرد لئو،کریستال،وون وو
اونا همچنین با ماهیت نگاه تند و سرد همچون یک آیدول هستند.لئو،کریستال و وون وو در آن پیشقدم هستند.
متفاوت تر از هرکس دیگه ای و در برخورد اول بسیار سرد،بیشتر درباره ی سه آیدول با قلب گرم بدونید.

‘از لیدر خوشتیپ و سرد اونها لئو

لئو از اعضای گروه
انجام دادن آن سخت نیست وقتی کمترین احساسات لئو درباره ی بچه ها و حیوانات شناخته شده است.کسی که صاحب جذابیت و سخاوتمندی نوع معکوسیست.
این لقب در ساختن قیافه ی ناگویا و با دقت و استوارست ولی او همچنین تبلوری از اعضای تساندر چائنگ گیونگ می باشد.”


160928 مقاله ی سایت Top Star News درباره آیدول هایی با دستای بزرگ

” برای تک تیراندازها دستایی بزرگتر از صورت همچون Hyuk, Yoseob, Chanyeol, Yiseongjong
دستای بزرگ و قشنگ مردها بیشتر از کلمه ی ‘گی سون سئونگ’ باعث میشه قلب خیلی از خانوما بال بال بزنه.
اینجا آیدول هایی رو داریم با دستانی بزرگ و نگاهی متفاوت.
VIXX.Hyuk
BEAST.Yoseob
EXO.Chanyeol
INFINITE.Seongjong
پیش قدم هستند.مرد با دستانی بزرگ کمک میکنه که بیشتر درباره ی اخلاق آیدول خودتون بدونید.
تاریخ صورتی زیبا و دستانی بزرگ’
دستای بزرگ زیبا و کشیده رو ببینید.دستای هیوکی یکی از بسیار نقاط جذابی از اونه که از موهاش به سختی پایین میاد.اون الان با دستاش بین سئوم سئوم ها خیلی طرفدار داره”


160923 مقاله ی سایت Top Star News راجع به جلسه ی فیلم نامه خوانی ان و هونگبین


” عضوهای گروه مردمی ویکس ان و هونگبین و همچنین چانمی ای او ای و بازیگر جئونگ دا بین بازیگران وب درامای،چه خبر با این بچه ها یا چی با این پول، امروز برای اولین بار از فیلمنامه خوانی وب دراما پرده برداری کردنند.
فیلمنامه خوانی شروع شد،ان ویکس کسی که در سریال sassy go go کانال KBS بازی کرده همچنین در وب درامای Tomorrow boy به همراه جئونگ دابین کسی که رشد متفاوتی از خودش رو در سریال The flower is prison به نمایش گذاشت.
هونگبین ویکس کسی که سریال Glorius Day از شبکه SBS و Moorim school از KBSرو بازی کرده پیشرفتی شگرف، خوب و احساسی رو روی صحنه به نمایش میذاره و با مهارت به همراه چانمی ای او ای کسی که اولین چالش بازیگری خودشو در این وب دراما تجربه میکنه.
این بخش از فیلمنامه خوانی حدود سه ساعت طول کشید و همه منتظر قسمت اول درامای، چه خبر با این بچه ها یا چی این پول هستند.
مسیر داستان درباره مسائل مالی و رابطه بین دانش آموزان دبیرستانیه.ان ویکس کسی که نقش پسری با پس زمینه ی فقیری رو که با این همه با قدرت و مصمم تلاش میکنه که خودشو نجات بده رو بازی میکنه و هونگبین ویکس نقش پسر دردسرساز یک خانواده ی پولدار.
بازیگر جئونگ دابین نقش کسی که به خاطر ورشکستگی پدرش و ناپدید شدنش شرایط خیلی سختی رو میگذرونه و چانمی ای او ای هم نقش لیدر دانش اموزان کسی که ماهیت خشنی دارد ولی قلب اون روشنه رو به عهده داره.
این وب دراما 6قسمت میباشد و فیلمبرداری شروع شده و آخر سپتامبر به پایان میرسه،آخر اکتبر نمایش داده میشه.”


160923 مقاله ی سایت Top Star News راجع به کن


“گوش های الفی فریبنده که از جذابیت و زیبایی زیادی برخورداره.
در حال حاضر دیدن مردایی با گوش الفی مثل رفتن به بهشت می مونه، بیایین یه نگاهی به آیدلا بندازیم، کن ویکس، چانیول اکسو و دی ایت.
گوش های الفی جذاب

اینجا زیبایی زیاد و فریبنده ی گوش های کن واقعا قانع کنندست. کن با به رخ کشیدن گوش های کیوتش یادآور بال پری هست که این جذابیت مثل حرکت و بالا رفتن معکوس روی استیجه(مثل پری ها)”


160922 آپدیت سایت Top Star News


” آیدول های مردی که بدن جذابی دارن
Changmin.TVXQ
Leo.VIXX
Kai.EXO
بدن جذاب کلمه ای هست که بدن منتاسب یک مرد رو توصیف میکنه.
لئو با بدنی جذاب به نمایندگی از ویکس،کسی هست که با پوشیدن لباس روی استیج قادر به نشون دادن تصویر جذابی از خودشه
لئو با پوشیدن لباس کاملا مشکی میتونه جذابیت خودش رو نشون بده”


160830 آپدیت Top star news از هونگبین و نایونگ گوگودان برای تبلیغ برند JEANS

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.