NEWS

اخبار NEWS تا جای ممکن قرار میگیرن و آپدیت های پسرا در کانال تلگرام قرار داده میشه

پسرا قراره ششمین فن میتینگشون به اسم BallRoom رو برگزار کنن


240409 آپدیت Naver با حکم دادگاه راوی✨

“راوی و نافلا به حبس تعلیقی(آزادی مشروط) محکوم شدند.در روز نهم آوریل،  دادگاه ناحیه جنوبی سئول جلسه صدور حکم برای راوی و نافلا که به اتهام نقض قانون خدمت سربازی متهم شده بودند را برگزار کرد.

پیش از این، دادگاه بدوی در ابتدا راوی را به یک سال زندان، دو سال حبس تعلیقی و 120 ساعت خدمات اجتماعی محکوم کرده بود. راوی هم این حکم محاکمه را پذیرفت و اعلام کرد که قصد تجدید نظرخواهی ندارد، اما دادستان به دلایلی مانند صدور حکم غیرعادلانه درخواست تجدیدنظر داد. در آن زمان، دادستانی درخواست کرده بود که راوی به دو سال زندان محکوم شود!
راوی از مهرماه سال گذشته به عنوان مددکار اجتماعی مشغول به خدمت جایگزین بوده است. نافلا نیز در نهایت به یک سال و دو ماه حبس تعزیری و 120 ساعت خدمات اجتماعی محکوم شد”


240321 هیوک پس از گذراندن دوره آموزشی مقدماتی نظامی، به عنوان پرسنل خدمات اجتماعی خدمت خواهد کرد”( 🗓 تاریخ اعزام : 2024/04/18
تاریخ تخمینی بازگشت: 2026/01/17 )


240304 بیانیه ی کمپانی جلیفیش 📢

« سلام ،  Jellyfish Entertainment صحبت میکنه

در ابتدا، مایلیم از تمام طرفدارانی که به عشق و حمایتشان از VIXX ، هنرمندانِ Jellyfish Entertainment ( اینجا در “جلیفیش”) و اعضای آن LEO و KEN ، از صمیم قلبشان ادامه دادند تشکر کنیم.

مایلیم به اطلاع شما برسانیم که دوره‌ی قرارداد بین Jellyfish و هنرمندان LEO و KEN به پایان رسیده است. ما تک تک لحظاتی را که LEO و KEN در کنار ما گذرانده اند، گرامی خواهیم داشت.

ما قدردانی خود را از لئو و کِن به خاطر فعالیت‌هایشان به عنوان هنرمندان جلیفیش ابراز می‌کنیم و همچنان به تشویق آن‌ها ادامه می‌دهیم تا به سمت جلو حرکت کنند تا حتی درخشان‌تر از اکنون بدرخشند.

هر یک از اعضای VIXX عشق و علاقه ی خود را به گروه و تمایل شدید خود برای ادامه فعالیت های مشترک اعلام کرده اند و به همین دلیل قول داده اند که فعالیت های گروهی آینده را به عنوان VIXX با Jellyfish ادامه دهند.

مایلیم یک بار دیگر نهایت قدردانی خود را از همه اعضای ویکس به خاطر زمانی که در طول 11 سال طولانی با ما سپری کردند،  ابراز کنیم و از طرفداران خواستارِ عشق و حمایت بدون تغییرشان از لئو و کن در  قدم های بعدی آنها هستیم.متشکریم »


240105 هونگبین عزیزمون در پلتفرم Chzzk  حسابِ استریم باز کرده لینکش  رو فالو کنید


231229 سایت Genius  لیستی از ۲۵ موزیک ویدیوی برتر سال 2023 منتشر کرده که ویکس عزیزمون هم با Amnesia رتبه 25 رو گرفته و در لیسته❣️😎 


231129  روویکس ( اعلام کرده که کنسرت Continuum قراره در توکیو ، هنگ کنگ و تایوان هم برگزار بشه


ویکس با آلبوم CONTINUUM رتبه اول چارت جهانی آلبوم iTunes رو در چهار کشورِ فنلاند، عربستان سعودی ، تایوان و پِرو به خودش اختصاص داد
همچنین در چارت کشورهای مالزی و ویتنام رتبه دوم، رتبه سوم در روسیه، رتبه چهارم در فیلیپین،رتبه پنجم در تایلند و رتبه ششم رو در هنگ کنگ به خودش اختصاص داده🔥

آپدیت سایت جهانی Hanteo 🔥”آلبوم CONTINUUM از ویکس، پنجمین مینی آلبومی که در صدر جدول هفتگی آلبوم های فیزیکی قرار گرفت.
در روز بیست و هفتم، سایت Hanteo (اولین و تنها ریل موزیک چارتِ واقعی) جدول هفتگی آلبوم های فیزیکی هفته چهارم نوامبر را اعلام کرد که ویکس در رتبه پنجم آن قرار گرفت.براساس اطلاعات اعلام شده توسط چارتِ Hanteo  پنجمین مینی آلبوم مینی آلبویکس، فروش هفتگی ۴۶،۳۹۸ نسخه ای را در طول هفته گذشته ثبت کرد. شاخص ثبت شده هفتگی چارت هانتئو در هفته مورد بررسی ۶۱،۲۴۵.۳۵ واحد بود.

دوره جمع آوری فروش اولیه آلبوم ویکس از روز انتشار ۲۱ نوامبر ۲۰۲۳ تا نیمه شب ۲۷ نوامبر ۲۰۲۳ است. رکورد چودونگ( تعداد آلبوم های فروخته شده در هفته ابتدایی انتشار آلبوم) که VIXX در طی باقی دوره چودونگش ثبت خواهد کرد، شایسته توجه است.


231121 آپدیت  Korean sales با تعداد فروش روز اول تمام آلبوم های ویکس🔥 ویکس با این آلبوم، رکورد فروش روز اول خودشون رو شکستن 😎🔥


231105 ویکس برنامه ی کامبک آینده ی خودش با CONTINUUM رو منتشر کرده!

تقویم های خودتون رو برای کامبک مورد انتظار ویکس علامت بزنین!
نیمه شبِ 5 نوامبر ویکس به طور رسمی تاریخ و جزئیات کامبک آیندش رو در اواخر این ماه اعلام کرد. این گروه با پنجمین مینی آلبومشون Continuum در 21 نوامبر ساعت 18 برمیگردن
همچنین کمپانی جلیفیش اعلام کرد فقط سه عضو گروه لئو، کن و هیوک بدون حضور لیدر گروه اِن (چا هاکیئون) در کامبک شرکت میکنن
اگرچه لئو، کن و هیوک قبلاً یه تک آهنگ دیجیتالی به نام ‘Gonna Be Alright’ رو برای جشن دهمین سالگرد دبیوشون در اوایل امسال منتشر کردنCONTINUUM اولین کامبک رسمی ویکس در بیش از چهار سال گذشتست


231031 مقاله خبرگزاری Edaily  در مورد کامبک ویکس 😱

” [خبر اختصاصی] ویکس ، گروهی 11 ساله با عمرِ طولانی ، آهنگ جدیدی را در ماه نوامبر منتشر میکنند! در حال آماده سازیِ یک آهنگ رقص دار با رنگ تیمی!

[گزارش خبرنگار کیم‌هیون‌شیک از Edaily] گروه ویکس که یازدهمین سالگرد خود را جشن گرفته است، آهنگ جدیدی منتشر خواهد کرد و سفر خود را به عنوان آیدلهای طولانی-مدت ادامه خواهد داد. به گزارش 31 اکتبرِ E-Daily ، ویکس آهنگ جدیدی را در پایان نوامبر منتشر خواهد کرد. آنها یک آهنگ با ژانر رقص ارائه خواهند کرد که رنگ موسیقی منحصر به فرد تیم را به عنوان آهنگ کامبکشان در خود جای داده است. همچنین گفته می شود که آنها قصد دارند در موزیک شوها نیز شرکت کنند!

ویکس گروهی است که توسط ‌کمپانی جلیفیش  در سال 2012 تشکیل شد. تا کنون با آهنگ هایی چون
“Super Hero”، “On&On  , “Error” , “Chained up”, “Fantasy”, “ShangriLa” ,”Scentist” , “Voodoo doll” , “Hyde” ,”G.R.8.U”
کار کرده اند.
آنها با هضم مفاهیم مختلف مانند خون آشام ها، سایبورگ ها، عروسک های نفرین شده و گل پسران و …، جذابیت هشت رنگ خود را به رخ کشیدند.

ویکس سال گذشته به مناسبت دهمین سالگردِ دبیو ، وارد دنیای آیدل های طولانی-مدت شد. به این مناسبت ، آهنگ دهمین سالگرد “Gonna be alright” در ماه ژانویه منتشر شد. VIXX با ترانه ی دهمین سالگرد خود ، با قرار گرفتن در Top10 چارتِ iTunes در 13 کشور در سراسر جهان، از جمله ایالات متحده، اروپا و آسیا، پتانسیل خود را نشان داد. از آن زمان، آنها فن-کنسرت های خود را در کره، ژاپن و تایوان برگزار کردند تا خاطرات خود را با طرفداران به اشتراک بگذارند. “


قراره هاکیون جذابمون تو برنامه Amazing Saturday حضور داشته باشه  که چهارم نوامبر پخش میشه + اِن دومین عضو ویکسه که در این برنامه حاضر میشه


231013 بر اساس بیانیه‌ی جلی‌فیش، جه‌هوان، در تاریخ 11 اکتبر به بیمارستان رفت و بعد از انجام اسکن MRI، بیماری Herniated Thoracic Disc تشخیص داده شد.
دکترها، بهش گفتن باید استراحت کنه
پس جه‌هوان، توی چند اجراهای پیش روی
موزیکال 22years, 22 months، حضور پیدا نمیکنه.

👩‍⚕بیماری «فتق دیسک» به بیرون زدگی دیسکهای ستون فقرات گفته میشه که درمانی از طریق عمل نداره ولی با استراحت مطلق و مصرف داروهای ضدالتهاب، قابل درمان هست‌. مریض باید استراحت مطلق داشته باشه تا از پیشرفت و خطرناکتر شدن بیماریش، جلوگیری بشه


230922 کن و هیوک رفته بودن موزیکال لئو رو ببینن، (چند روز قبل هم لیدری رفته بود تماشا


23‌0917 “آخرین عکسِ rehearsal هیوک…
رفیق هیوکی، خداحافظ..نه، نرو….نه…خداحافظ…نه، نرووو!!!!
هیوک، هان سانگ هیوک، آخرین اجرای موزیکالِ Again Zoo””


230828 هیوک توی بابل این عکسها رو فرستاده و مثل اینکه از مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه دانکوک، دانشکده فرهنگ و هنرهای زیبا فارغ التحصیل شده


230806 هیوک تو بابل گفته: ” درست بعد از اجرای دیروزم ، کله ی سحر به دِجون رفتم و پدربزرگ مادریم رو به بهشت فرستادم🙂
اون تنها پدربزرگیه که به یاد دارم، بنابراین واقعاً دلم میخواست بدرقه اش کنم! “

• پدر بزرگ هیوکی فوت کرده و برای همین به زادگاهش رفته🥺


230720 مقاله Naver درمورد پرونده مجازات دلالان سربازی
که طبق اون راوی در حال حاضر منتظر دادگاه دهم آگوست هست و هنوز حکمش قطعی و اجرا نشده


230701 “هیوک اولین اجرای موزیکالِ Again Zoo رو به سلامتی به پایان رسوند🎉
از اینکه از همین ابتدای هیوک کوانگ سئوک بهمون پیوستید ازتون ممنونیم
بیاین همینجوری با هیوک کوانگ سئوک ادامه بدیم🤩🥰 ”


” حضورِ پارک اون‌بین، چه جونگ هیوپ و چا هاکیون در سریال جدید سال 2023 تایید شد

سریال جدیدِ tvN به نام “Diva of the Deserted Island” داره برای پخشِ اولین قسمتش آماده میشه.

سریالِ “‏Diva of the Deserted Island (دیوا در جزیره متروکه)” یک کمدی رمانتیک است که داستانِ سو موک ها (پارک اون بین) دختری رو دنبال می کنه که در راه رفتن به سئول برای شرکت در تست خوانندگی به جزیره ای متروکه می‌رود. او، 15 سال بعد نجات پیدا میکند و دوباره آرزو می کند که یک دیوا شود. کارگردان اوه چونگ هوان و نویسنده پارک هی ریون که قبلا در “While You Were Sleeping” و “Start-Up” با هم کار کرده بودند، یک بار دیگه در این سریال جدید باهم همکاری میکنند.

پارک اون‌بین نقشِ سو موک‌ها ، کیم هیوجین نقشِ یون ران‌جوو، چه جونگ هیوپ نقشِ کانگ بو جول را بازی خواهند کرد.
چا هاکیون نقش کانگ وو هاک، برادر بزرگ‌تر کانگ بو جول و خبرنگار بخش امور اجتماعی خبرگزاری YGN را بازی خواهد کرد. کانگ وو هاک مردی با روحیه بالاست که نمیتواند کنجکاوی خود را مهار کند و به خانواده اش علاقه خاصی دار‌د.

اکرانِ سریال” Diva of the Deserted Island” برای نیمه دوم سال 2023 از شبکه tvN برنامه ریزی شده است. گوش به ز‌نگ باشید!”

+ دیوا: سردسته ی خوانندگان زنِ اُپرا 🧚🏻‍♀️


230522 هیوک از ویکس با کمپانی جدید قرار داد بست!
در 22 می ، کمپانیِ تازه تأسیس،  Companion Company ، به اشتراک گذاشت که:
“ آیدل و بازیگر هیوک [هان سانگ هیوک] با Companion Company قرارداد انحصاری امضا کرده و جهشی جدید خواهد داشت”.
همچنین اضافه کرد: ”همونطور که در تمام این مدت ، او به طور مصمم به عنوانِ یک آل‌-راندر در حال فعالیت بوده، ما به طور کامل از همه ی وجوهِ فعالیت هاش ، حمایت خواهیم کرد تا هنرمندمون بتونه در آینده نیز تبلیغات متنوعِ گسترده ای رو انجام بده.
به اندازه ای که او از طرفداران در طی فعالیت های متنوع اش عشق دریافت کرده ، ما تمام تلاش خود را برای حمایت از [هیوک] انجام خواهیم داد تا او بتواند توانایی های خود را به عنوان یک هنرمند از طریق پروموت های متنوع در آینده به طور کامل توسعه دهد“

هیوک در سال 2012 به عنوان عضوی از ویکس دبیو کرد و از آن زمان به عنوان هنرمند سولو و همینطور بازیگری در سریال ، فیلم ، تئاتر و موزیکال فعالیت کرده است.

پارسال، در ماه جون ، کمپانیِ ویکس ، جلیفیش ، تایید کرد که هیوک قراردادش رو با این کمپانی تمدید نکرده ولی به فعالیت هاش با گروهِ ویکس ادامه خواهد داد.
اوایل امسال ، هیوک تورِ فن-کنسرت ING As Always رو در کره ، ژاپن و تایوان برگزار کرد و در تئاتر Hello The Hell Othello ظاهر شد.

کمپانی تازه کارِ Companion ، در حال حاضر  نماینده ی بازیگر کیم مین گیو است. »🔹️ هیوک و مین‌گیو به مدت ۷ ساله که دوستای صمیمی هستند و تا به حال در سه پروژه ی مشترک باهم همبازی بودن🥰
خودِ مین‌گیو هم چند ماه پیش با این کمپانی قرارداد بست.


230513 رنکینگ ارزش تجاری گروه های کیپاپ پسر برای ماه می 2023
که پسرامون در رتبه ی 12ام قرار دارن🎉

https://s8.uupload.ir/files/photo_2023-05-14_09-44-44_ymx7.jpg


230412 وکیلِ راوی گفته:
” راوی تصمیم اشتباهی گرفت که فکر میکرد باید
مسئولیت مدیران و کارکنان کمپانی رو به عهده بگیره.
او (راوی) داره بهش فکر میکنه و عمیقاً بابتش شرمنده‌اس. این باعث تأسفه که برای بعضی از افراد، دهه ۲۰ سالگی، اوج دورانِ جوانی اونهاست و زندگی کاری و حرفه ای اونها بعد از این دوره تموم میشه، لطفاً به این نکات توجه کنین. ”
و وکیلش با بیان این اظهارات، ناراحتی و گلایه‌مندی خودش رو بابتِ این موضوع ابراز کرده.


راوی با انتشار نامه‌‌ای در اینستاگرام خود، ضمن عذرخواهی از فن‌ها، مردم و هم‌گرو‌هی‌هاش بابت جریانات پیش اومده، اعلام کرد که گروه ویکس رو ترک میکنه!
جلیفیش هم جدایی راوی رو تایید کرده

امروز اولین جلسه محاکمه راوی، نافلا و مدیرعامل گروولین به نام شخص A به اتهام نقض قانون خدمات سربازی برگزار شده در این جلسه، دادستان برای راوی و شخص A، دو سال حبس و برای نافلا دو سال و شش ماه حبس درخواست کرده

تاریخ دومین جلسه دادگاه هنوز مشخص نیست!

230411 بیانیه کمپانی جلیفیش!: ” سلام، کمپانی جلیفیش هستیم
قلبا از فن ها بخاطر حمایت ویکس تشکر میکنیم و مایلیم اطلاع بدیم که راوی ویکس رو ترک میکنه. راوی تصمیم گرفت امروز گروه رو بعد از گفت و گو با کمپانیِ ما ترک کنه! میخوایم از نگرانی ای که فن ها بخاطر حمایت ویکس داشتند، عذرخواهی کنیم”

نامه راوی:: “سلام، راوی ام
اول از همه میخوام از تمام کسانی که به خاطر اشتباه من، مورد صدمه و آسیب قرار گرفتن، عذرخواهی کنم. در گذشته، من بخاطر بیماری ای که داشتم، به خدمات عمومی رفتم و به خاطر فعالیت هام خدمتم رو به تعویق می انداختم تا جایی که به نقطه ای رسیدم که دیگر به تعویق انداختن خدمت برام سخت بود. من تنها هنرمندی در این شرکت بودم که سود می آوردم و تاریخ اجرای قراردادهایی که قبل از کرونا امضا شده بودند بدون قطعیت به تعویق می افتاد، بنابراین با بار هزینه های لغو قرارداد، از به تاخیر انداختن خدمت سربازیم ناامید شدم. با ناامیدی تصمیم احمقانه ای گرفتم و وقتی نگرانی هام در مورد شرکت و مسائل قرارداد حل شد، داوطلبانه برای خدمت به مردم ثبت نام کردم و از اکتبر سال گذشته در حال انجام خدمت بودم.

می خوام صمیمانه از بیماران مبتلا به صرع و خانواده های آن ها که حتما از این تصمیم اشتباه خودسرانه ای که در این فرآیند گرفتم آسیب دیده اند، به همراه همه کسانی که باید خدمت کنند و حتی در این لحظه نیز با جدیت وظیفه خود را انجام می دهند، عذرخواهی کنم.

علاوه بر این، از تمام افرادی که از من و هوادارانی که با شور و شوق از زندگی من به عنوان یک هنرمند حمایت کردند، صمیمانه عذرخواهی می کنم تا باعث شد همه شما این احساس را تجربه کنید که زمانی که ما با هم سپری کردیم در حال انکار شدن و از هم پاشیدن است! من می خواستم کسی باشم که بتونید بهش افتخار کنید، اما هیچ عذری برای نشان دادن چنین جنبه شرم آوری از خودم ندارم. در مقایسه با احساسات ارزشمندی که صادقانه در طول یک دوره زمانی طولانی ایجاد شدند، فکر می کنم که خیلی نقصان داشتم.

در نهایت، تصمیم گرفتم ویکس رو ترک کنم تا آسیب بیشتری به اعضای تیم که از خطای من آسیب دیده اند، وارد نشود. من از تمام اعضایی که ۱۱ سال با من بوده اند صمیمانه تشکر می کنم و فراتر از کلمات، احساس عذرخواهی می کنم. از صمیم قلب امیدوارم که دیگر آسیبی به تلاش های ارزشمند اعضا به خاطر من وارد نشود.💔

فکر می کنم فردی ام که کمبودهای زیادی دارم و هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارم. فکر می کنم مسئولیتم این هست که تمام انتقادات را نسبت به این حادثه بپذیرم. هر چه بیشتر مرا سرزنش کنید، بیشتر پشیمان خواهم شد و از آن درس خواهم گرفت. من به خوبی می دانم که کلمات ساده عذرخواهی ام باعث نمی شود که خطاهایم از بین برود. به یادگیری و کار سخت ادامه خواهم داد تا بتوانم با تامل در این لحظه بدون فراموش کردن آن، به عنوان یک فرد بهتر زندگی کنم. از صمیم قلب عذرخواهی می کنم.”


230317 آپدیت سایت KpopMap  با لیستی از هشت آهنگ کیپاپ که نام و معنیِ منحصر به فردی دارند

“ویکس ، G.R.8.U

حدس زدن اینکه تایتل در این سبک، به چه معنی هست، آسونه اما رازِ کوچکش، در غلط املاییِ کره ایشه!
به کره ای، نام این آهنگ 대.다.나.다.너 (دِ دا نا دا نو) هست که تلفظش شبیه 대단하다 به معنی عالی بودن یا فوق العاده بودنه
دلیل اینکه اون ها این تایتل رو با عدد 8 انگلیسی نوشتن اینه که در کره ای، این کلمه هم به روش عجیب غریبی نوشته میشه، یعنی بطور متفاوتی نسبت به اصلِ کلمه نوشته شده اما تلفظش همونه، درست مثل وقتی G.R.8.U شبیه به Great You شنیده میشه.”


230310چه جونگ هیوپ، چا هاکیون از ویکس و کیم هیوجین به همراه پارک اون بین در یک سریالِ جدید نقش آفرینی خواهند کرد. 🎭” چه جونگ هیوپ، چا هاکیون از ویکس و کیم هیوجین به همراه پارک اون بین در یک سریال جدید نقش آفرینی خواهند کرد.

سریالِ “‏Diva of the Deserted Island (دیوا در جزیره غیر مسکونی)” یک کمدی رمانتیک است که داستانِ سو موک ها (پارک اون بین) دختری رو دنبال می کنه که در راه رفتن به سئول برای شرکت در تست خوانندگی به جزیره ای متروک می‌رود. او، 15 سال بعد نجات پیدا میکند و دوباره آرزو می کند که یک دیوا شود. کارگردان اوه چونگ هوان و نویسنده پارک هی ریون که قبلا در “While You Were Sleeping” و “Start-Up” با هم کار کرده بودند، یک بار دیگه در این سریال جدید باهم همکاری میکنند.

چا هاکیون، که در حال حاضر برای بازی در سریال “وکیل چوسان” شبکه MBC آماده می شود، به گروه بازیگران این سریال می پیوندد. گزارش شده که این بازیگر نقش وو هاک را بازی خواهد کرد و منبعی از کمپانی او؛ ​​51K تایید کرد: “بازیگر چا هاکیون در سریال جدید “‏Diva of the Deserted Island (دیوا در جزیره غیر مسکونی)” بازی خواهد کرد. وی دیروز در فیلمنامه خوانی حضور داشت.فیلمبرداری «‏Diva of the Deserted Island » قرار است در نیمه اول سال جاری آغاز شود.”


230223 چارت روابط سریال وکیل چوسان با بازی هاکیون قشنگمون 🔥 ◇ پخش از 31 مارچ (11 فروردین)


230213 طبق اطلاعاتی که منتشر شده، هیوکی قراره در فستیوالی در استرالیا نقش آفرینی کنه، این فستیوال 8 الی 18 مارس در آدلاید استرالیا برگزار میشه. عنوان: Hello, The Hell: Othello

هان سانگ هیوک از ویکس نقش lago رو بازی میکنه؛ بر اساس گفته های کارگردان: ‘ othello و lago بعد از مرگ در جهنم زندگی میکنن و از مجازات نخوابیدن رنج می‌برند.این نمایش می‌خواهد با نشان دادن روند پیدا کردن چگونگی خروج از این جهنم از طریق درام فیزیکی، دیدگاه تازه‌ای به مخاطب بدهد. ‘


230206 طبق اطلاعات منتشر شده، سریال وکیل چوسان، با بازی لیدری قشنگمون هاکیون، جایگزین سریال گوکدو فصل خدا خواهد بود و از 24 مارس، جمعه ها و شنبه ها ساعت 9:5‌0 از شبکه ی mbc پخش خواهد شد🔥


230117 ویکس ( لئو، کــن و هیوک) در تاریخ 5 مارس در تایوان کنسرت (ING : As Always) برگذار خواهد کرد❤️‍🔥”


230108 بعد از فن کنسرت ING: As Always هشتگ های ویکس و هونگبین ترند توییتر کره شد✨🥺✨


221227 آپدیت تویی*تر ریل‌ویکس ❤️‍🔥
“دیجیتال سینگل ویکس به نام Gonna Be Alright بزودی
سوم ژانویه 2023 ساعت 6″


221221 جدیدترین بروزرسانی لیست آیدول ها با بیشترین حق کپی رایت درKomca در دسامبر 2022 که راوی همچنان جایگاه اولو چسبیده 😎


221127 آپدیت توییترGenius_kor🤗❣️”لئوی ویکس با آهنگ I Still، در رتبه ی 5ام چارتِ Hot K-OST قرار داره


221111آپدیت Theseoulstory 😉 کمپانی سازنده سریال اعلام کرد که لئوی ویکس، Karam، ها جونگ وو، در وب درام BL به نام Happy Ending Romance بازی میکنن

“اثر اصلی عاشقانه ی Happy Ending Romance به کارگردانی سونگ جون سونگ، تهیه‌شده توسط شرکت مووینگ پیکچرز، فیلمنامه‌ایه که از طریق یه مسابقه عاشقانه آیدلا انتخاب شده و دومین درام BL به کارگردانی سونگ جون سونگِ. که کارگردانی رو هم بر عهده داره

این سریال داستان کیم جونگ هیون (لئو) که میخواد از چا جونگ وو (karam) که از این دنیای ادبی اخراج شده، به روش خودش در بین انتقادات جهانی محافظت کنه و هان ته یونگ (ها جونگ وو) که میخواد جونگ وو رو به دنیا برگردونه مثل یه مثلث عشقیِ

لئو که نقش اصلی و همچنین اولین چالش بازیگری درام خودشو به عهده گرفت، نقش کیم جونگ هیون، نویسنده ستاره پرفروش این اثر رو بر عهده داره. کیم جونگ هیون با اینکه کاملِ و شخصیتی حساس به عنوان نویسنده داره، ولی فقط به چا جونگ وو محبت میکنه و به روش خودش از چا جونگ وو در مقابل از دنیا محافظت میکنه

این یه وب درام BL هست که حتی قبل از پخشش به خاطر جذابیت‌های متفاوت و همچنین جلوه‌های بصری عالی بازیگرای اصلی مورد توجه و انتظارات زیادی قرار گرفته بازیگرای اصلی لئو و Karam نیز در خوندن OST سریال شرکت کردن

آهنگ “I Still” که توسط لئو خونده شده، یه آهنگ تصنیف پاپ با صدایی مبتنی بر آکوستیک و صدای آروم لئوئه که به آهنگ تمِ جونگ هیون در فیلمنامه اضافه شده با متن شعری که قول میده همیشه در کنارت باشم و ملودی آروم ولی جذاب، آهنگی که به خوبی احساسات جونگ هیون رو در سریال به تصویر میکشه

این OST که توسط لئو خونده شده به موقع برای اولین پخش سریال در 24 نوامبر در تمام سایت های موسیقی منتشر میشه و آلبوم OST همه آهنگ ها 8 دسامبر منتشر میشه


221106 روز چهارم نوامبر آل کیپاپ مقاله ای  با این مضمون منتشر کرد که طبق معمول موجب شایع پراکنی درباره ی هونگبین شد😒

“عضو سابقِ گروه آیدل ‘A’ به دلیل مصرف مواد مخدر دستگیر شده

به گفته ایستگاه پلیس نوون، 4 نوامبر ‘A’ در خانه خود در گوانگجین گو سئول به اتهام نقض قانون کنترل مواد مخدر دستگیر شد. گزارش ها حاکی از آنست که این عضو سابق آیدل به استفاده از متامفتامین غیرقانونی متهم شده

شخصِ ‘A’ یکی از اعضای یه گروه آیدلِ که در سال 2012 شروع به کار کرد، و اونا از زمان منحل شدن گروه به عنوان یه BJ اینترنتی یا استریمر کار میکنن”

• بعد از این مقاله همه شروع به تهمت زدن کردن و اسم هونگبین ترند شد🙂

⭕️خلاصه ای از صحبتای هونگبینی

“من از دوستم دربارش شنیدم دوستم مقاله رو واسم فرستاد

وقتی خوندم که یه آیدل که دیگه فعالیت نمیکنه، 29 ساله و در سال 2012 دبیو کرده
فکر کردم خیلی خنده‌دار و شگفت انگیزه، ولی همچنان فکر میکردم: «چطوری آخه،
یعنی این تصادفیه»

اول فکر کردم اونی که این کار رو کرده هیتره و خبرنگارا‌ همیشه همینجوری بودن، انتشار همچین مقاله هایی چیز جدیدی نیست😑

مردم باید بعد از مشخص شدن حقیقت، به خاطرِ تهمت‌های نادرستشون عذرخواهی کنن، گزارشگرا باید عذرخواهی کنن ولی هیچوقت این کار رو نمیکنن، همیشه همینطوری بوده و اونا هیچوقت نگفتن ببخشین. چون به عواقب بعدش اهمیتی نمیدن😕

هر وقت این اتفاق افتاده به طور کلی همیشه احساس وحشتناکی دارم، احساس میکنم باید آدم بدی باشم، باید آدم ضعیفی باشم تا بتونم با این موضوع روبرو بشم، بهم حسِ بدی میده حتی احساس وحشتناکیِ چون به چیزایی که مردم میگن و فکر میکنن اهمیت میدم. اینو دوست ندارم😞

‘چرا باید احساس بدی داشته باشم’
‘من کار اشتباهی نکردم’
‘چرا هنوز احساس بدی دارم’

وقتی هاکجون باهام تماس گرفت و گفت:
«میدونم که احتمالاً این تو نیستی، فقط میخواستم در مورد این مقاله بهت اطلاع بدم»
و من فکر کردم که این چه وضعیتیِ دیگه
وقتی حتی یکی از دوستای نزدیکم همچین چیزی رو حس کرده، دیگه وای به حالِ بقیه ی مردمی که حتی منو خوب نمیشناسن🤦🏻‍♂️

واقعاً صدمه دیدم، چون مدام فکر میکردم باید این موضوع رو روشن کنم، حتی اگه قبلاً همه چی مشخص شده بود، ولی بازم مهم بود
چون هیچکس مسئولیت دروغ گفتنشون رو بر عهده نمیگیره، فقط میگن و میرن😒

چرا فقط قربانیا دست به مبارزه میزنن، چرا از اون فردِ مسئول هیچ انتقادی نمیشه(اونی که شایع پراکنی میکنه)
حتی سال‌ها پیش وقتی همه چی خراب شد، هیچی نگفتم چون هر وقت میخواستم بگم، میفهمیدم حرف‌هام قدرتی نداره

حتی وقتی گروه و همه چیزو ترک کردم و سعی کردم مسئولیت خودم رو به عهده بگیرم، باز هم مجبور بودم همه چیز رو تحمل کنم، حتی اون چیزایی که مجبور نبودمم

میدونم که باید دیگه بهش اهمیت ندم، ولی همچنان بهش ادامه میدم. چرا ؟
چون افرادی که به من اهمیت میدن اونجا هستن و ممکنِ تحت تأثیر یه چیزی قرار بگیرن
این درست نیست واسه همین نگرانم، چون آدمایی که دوستشون دارم و اونایی که دوستشون دارم هنوز در معرضِ یه همچین روزنامه نگارایی هستن🥺

یعنی باید خبرنگار شم؟ باید بشم و بهشون نشون بدم‌‌ یه مقاله چجوری نوشته میشه؟

💬: در مورد تهمت زدن از طریق ویدیوی یوتیوب بگو…

هههه من باید این کارو بکنم، ولی نمیخوام چون این نوع آدما خیلی حقیرن

خبرنگارا ‌آشغالن 🗑 اونا مقاله های زباله مینویسن و میرن خونه‌ و فراموش میکنن، چون به نتایجی که ممکنه مقالاتِ اونا به بار‌ بیاره هیچ اهمیتی نمیدن، و حتی بیشتر، مردم فکر میکنن
مقالات اونا خودِ حقیقته و سریعتر از هر چیزی اونو باور میکنن

من بهش عادت کردم، ولی الان نمیخوام اینجوری تو خبرا باشم، حتی اگه بخوامم، چرا یهویی باید یه روز از خواب پاشم این مقاله های مزخرفو ببینم، توجه نمیخوام، دست از سرم بردارین😐”


دراما استیج Stain در 16 نوامبر چهارشنبه شب ساعت 9:50 از KBS قراره پخش بشه

داستان دراما در مورد دانش آموزان موزیکالیه که بطور مخفیانه در یک خانۀ جوانانه پیانو تمرین میکنن تا فرصت بورسیه بدست بگیرن اما با ورود یک روحِ غیرمنتظره غافلگیر میشن

چا هاکیون نقش گونگ جی هون رو بازی میکنه


221005سینگل جدید راوی  유행 지난 춤(Fashionable Dance) به زودی منتشر میشه. New Block Party✨ انتشار : 13 اکـتبر 2022 / ساعت 12:00

 


220910 رنکینگ ارزش تجاری گروه های کیپاپ پسر برای ماه سپتامبر 2022
که پسرامون در رتبه ی 27ام قرار دارن✨• از آخرین کامبک گروهی پسرا 4 سال گذشته👀


220830 آهنگ های’Blue Rain’ و’ So Easy’ لئو در چارت جنی رتبه ششم و هشتم رو بدست اوردند


220825 آپدیت توییتر Genius_kor

“لئوی ویکس با آهنگ Losing Game با رتبه ی 4 به چارت K-R&B برمیگرده! همچنین آهنگ های ‘Blue Rain’ و ‘So Easy’ نیز در چارت K-Ballad در رتبه های 6 و 7 قرار گرفتن”


220817 آپدیت xportnews “لئو از ویکس،در برنامه جدید 뭉찬2 (We Kick2) به تیم فوتبال پارک جیسونگ میپیوندد 

تیم، به مربی‌گری پارک جیسونگ، و از آیدولهایی از گروه‌های هایلایت، شاینی، بی‌تو‌بی، ویکس و غیره تشکیل شده 

قراره، دوباره فوتبالیست لئو رو ببینیم

این برنامه، از شبکه JTBC پخش میشه 

لیست اعضای تیم یون دوجون و لی گی‌کوانگ (هایلایت) مینهو (شاینی) نام ووهیون (اینفیتیت) لئو (ویکس) 

سئو ایوانکوانگ (بی‌تو‌بی) کیم جه‌هوان جئون سه‌وون و بیشتر”


220813 سریال Happy Ending Outside The Fence داره به پخش خودش نزدیک میشه

‌ خلاصه داستان داستان درباره‌ی پسر نویسنده‌ای به اسم چا جونگ‌وو ـه که بعد از رفتارهای ناعادلانه ای که صنعت انتشارات باهاش داشت، یهویی غیبش میزنه. هان ته‌یونگ، مدیر شرکت انتشاراتی‌ای هست که کارهای این نویسنده رو، به شدت تحسین میکنه و میخواد متقاعدش کنه که به صنعت نویسندگی برگرده. و کیم جونگ‌هیون که با قرض‌گرفتن(؟) نوشته‌های جونگ‌وو، به موفقیت و معروفیت زیادی میرسه. این سه کاراکتر، احساسات مختلفشون رو، به تصویر میکشن و داستان جوونهایی که به سمت رویاهاشون حرکت میکنن رو، به تصویر میکشه 

شخصیتها چا جونگ‌وو پارک هیون‌چول (Karam) هان ته‌یونگ ها جونگ‌وو کیم جونگ‌هیون ~~ جونگ تکوون ( لئو) 

اسم‌های دیگه‌ی سریال

펜스밖은해피엔딩

Happy Ending Outside The Fence

Beyond the fence happy ending 

تاریخ پخش (طبق شایعات) اولین قسمت این سریال در تاریخ 31 آگوست 2022 پخش میشه


220808 آپدیت روویکس با مینی آلبوم جدید لئو!!! 3rd MINI ALBUM ‘Piano man Op. 9’

 


   220715 فیلم هیوکی در Bifan award جایزه برده😍🎉🏆

فیلم Body Parts برنده جایزه Top Korean Fantastic در Bifan award شد


220616 آپدیت مقاله Seoul Culture Today

خلاصه مقاله

“موزیکال Bungee Jump قراره استریم زنده داشته باشه. 

از تاریخ 2 الی 22 آگوست، این موزیکال زنده در 154 کشور جهان قابل پخش هست. 

موزیکال، با زیرنویس انگلیسی و ژاپنی، در دسترس مخاطب، قرار میگیره “

Naver


220608 بیانیه‌ی جلی فیش درباره‌ی وضعیت هیوک

“سلام. کمپانی سرگرمی جلی فیش صحبت میکنه.

اول از همه، قدردانی خودمان نسبت به طرفدارانی که طی این سالها از گروه ویکس و هیوک حمایت کردند را ابراز میکنیم.
به اطلاع میرسانیم که قرارداد انحصاری بین جلی فیش و هیوک به پایان رسیده.
پس از یک بحث طولانی و عمیق، تصمیم بر این شد که قرارداد جدیدی بین هیوک و جلی فیش صورت نگیرد.
با این حال، بر پایه اعتماد عمیق بین طرفین، تصمیم گرفته شد که فعالیتهای هیوک تحت عنوان عضوی از ویکس ادامه داشته باشد.
ما میخواهیم قدردانی خودمان نسبت به هیوک که طی ده سال گذشته در کنار ما بوده است را ابراز نماییم. کمپانی جلی فیش، هیوک را در چالش های جدید پیش رویش، حمایت خواهد کرد. از تمامی طرفدارانی که از هیوک حمایت و او را تماشا کردند، سپاسگزاریم. از شما تقاضا داریم تا عشق و علاقه خودتان را به سانگ هیوک که در آغاز مسیری تازه است، ادامه دهید”


220517 آپدیت اینستای ویکس:جشـن دهمین سالگرد، به زودی…”

قسمت اول سه شنبه 05.24
قسمت دوم سه شنبه 05.30

Youtube
Naver TV


220413 حضور هاکیون، در سریال جدید MBC بر اساس اطلاعات منتشر شده، چا هاکیون قرارع در یکی ار قستمهای سریال جدید MBC به اسم TOMORROW حضور داشته باشه. چاهاکیون، قراره نقش اصلی یکی از قسمتها باشه.

از بازیگرهای دیگه سریال میشه به کیم هی‌سان، روون (SF9)، لی سوهیوک و یون جیون اشاره کرده. 

سریال Tomorrow یه دراما، با فاز فانتزی است که درباره ی یه تیم از فرشتگان مرگه .


220410 آپدیت تویی*تر Korean Sales با ده تا از پرفروش ترین گروه های دبیو کرده در 2012 رتبه دوم – ویکس


220228 آپدیت توییتر Genius Chart با تاپ تن آهنگ های کره ای راک که آهنگ Winner راوی جان در رتبه هشتم قرار داره


220219 آپدیت توی*یتر World Music Awards با تاپ تن آلبوم های کره ای که آلبوم Love & Fight راوی جان در رتبه هشتم قرار داره


220217خبر محرمانه

“دیروز، موقعی که بازی ها در حال پخش بودن، هیوک قول داد که اگر کره، مدال ببره، بهمون یه هینت میده?
و بعد از اینکه، کره، مدال برد، هیوکی به قولش عمل کرد و گفت «این اواخر، داشته یه چیزی ضبط میکرده»

به احتمال، خیلی خیلی زیاد، یه سریال/فیلم جدید از هیوکی در راهه ?

البتهههه، چون هنوز کمپانی، هیچ بیانیه ای در این‌مورد نداده، این موضوع، یه راز بین ما و هیوکی عه?


220126 اکانت جدید بینی، پیدا شد هونگبین، یه اکانت جدید اینستا، با آیدی زیر زده

 beencantstop

ولی، یه سری قوانین وجود دارند که باید رعایت بشن، پس لطفا، بهشون احترام بذارید ?? تحت هیچ شرایطی، روی عکسها و پستهای مربوط به ویکس، تگش نکنید

?اوپا صداش نکنید (احتمال بلاک شدن وجود داره?)

?کامنتهایی که مربوط به ویکس/اعضا یا اتفاقی که افتاده نذارید (مثل کی برمیگردی/کامبک کی‌عه/اعضا رو ملاقات کردی/غیره)

?درباره آیدولهای دیگه، یا چیزهای مربوط به موسیقی، کامنت نذارید

?با فن‌پیچ های کیپاپی فالوش نکنید

? ترجیحا، پروفایل و آیدی مربوط به هونگبین ویکس، نداشته باشید (پروفایلتون، عکس هونگبین یا کل اعضا نباشه)

? هونگبین، هنوز حرفی از تصمیمی که برای آینده‌اش داره، نزده، پس لطفا، پیش پیش حرکات و کامنتهای شتابزده، روونه اش نکنیم

? هونگبین، بعد از دو سال، بالاخره تونست به مرحله ای برسه که دوباره اکانت بزنه و خاطراتش رو، باهامون به اشتراک بذاره، لطفا با حرکات هیجانی و شتاب‌زدمون، این حسش رو، خراب نکنیم و بذاریم، خودش خاطرات سفرش رو، باهامون به اشتراک بذاره


220105 آپدیت سومپی، ال کیپاپ و سئول استوری

ڪــــنِ ویکس امـروز رسما از ارتش مرخص شد

“کن بعد از نوشتن نامه صمیمانه ای به طرفدارانش در ششم جولای 2020 به عنوان عضو گروه نظامی در ارتش ثبت نام کرد، اون سومین عوض ویکس بود که بعد از اِن و لئو در ارتش ثبت نام کرد
در پنجم ژانویه طبق پروتکل کوید 19 او در حالی که در آخرین مرخصی خود بود از ارتش مرخص شد.
کن بعد از اولین حضورش به عنوان یکی از اعضای ویکس در سال 2012، به طور فعال به عنوان یک خواننده و بازیگر موزیکال شناخته شده است. قبل از سربازی، کن اولین آلبوم سولو خود’Greeting’ رو منتشر کرد او همچنین اهنگ ‘Counting One by One’را درست قبل از سربازی منتشر کرد”


211205 آپدیت اینستای 51K_official

“ خبر حضورِ ویژه ی بازیگر چا هاکیئون رسیده
مهربونی? در نقش سونگیول، همونطوری که دل زنان 2021 رو میبره دزد قلب زنان چوسونم هست


211121 راوی و کلدبی قراره تو موزیک ویدئوی آهنگ ‘Family’ از دیوید گتا و جیمی حضور داشته باشن?
این آهنگ ۲۴ نوامبر ساعت ۲ منتشر میشه

211030 رنکینگ ارزش تجاری گروه های کیپاپ برای ماه اکتبر2021 که پسرامون در رتبه ی 41 قرار دارن

+ از آخرین کامبک گروهیشون بیشتر از سه سال گذشته


211029 آپدیت فن کافه ویکس
“کنسرت I’m still here لئو، کنسل شد”

+به تازگی، یک سری محدودیتهای جدید برای جلوگیری از انتشار بیشتر کووید اعمال شده و به همین دلیل، کنسرت حضوری لئو، لغو شده. هنوز اطلاعات دقیق تری از وضعیت کنسرت آنلاین منتشر نشده، در صورت انتشار خبرهای جدیدتر، اطلاع رسانی صورت میگیرد.


211027 بعد از انتشار آلبوم جدید ایلی، و اضافه شدن حق کپی رایت آهنگ Don’t touch me ، تعداد آهنگ های راوی، رسما به تعداد 200 عدد رسید  

راوی همچنان، در جایگاه نخست بیشترین حق کپی رایت بین تمامی آیدولها قرار داره


211025 آپدیت allKpop

“لئوی ویکس اعلام کرد که در ماه نوامبر یک سینگل دیجیتال منتشر میکنه
لئوی ویکس برای اولین بار، بعداز دوسال خدمتش، با یه آهنگ جدید به هوادارا خوشامد میگه
با برگشتن از دوسال خدمت سربازی در ماه سپتامبر، لئو در تاریخ 2 نوامبر ساعت 6 بعد از ظهر با یک سینگل جدید بر میگرده.
این ، اولین آهنگِ جدیدش بعد از انتشار آهنگ December night of Dream در سال 2019 خواهد بود.


210922 آپدیت مقاله knet.com

مقاله knet.com یه لیست از آیدولهای مردی منتشر کرده که به گفته نتیزنها، « موقع لایو خوندن بر اساس استانداردها، میشه بهشون اعتماد کرد»، توی این لیست، اسم کن هم به چشم میخوره


210921 آپدیت مقاله Koreon sales با صد آرتیست، با بیشترین فروش در تاریخ هانتئو
(از 2003 تا 2021)

رتبه 30 : ویکس با 1,061,115 نسخه فروش+ ویکس بیش از سه سال و پنج ماه از انتشار آخرین آلبومش گذشته


210719 راوی عزیزمون لیبل جدیدی برای کمپانی سرگرمی پاپ تاسیس کرده


210717 راوی و شیدو و کلدبی قراره 23ام جولای مهمون برنامه ی رادیویی Music High دین دین باشن


بنظر میرسه اِن سریال ‘Bad & Crazy’ رو تایید کرده? و به عنوان نقش پشتیبان تو این سریال حضور داره، این سومین سریالش در این سال میشه و دومین باریه که نقش یه پلیس رو ایفا میکنه?‍✈️
این سریال 19 نوامبر شروع و چند روز قبل از پایان سال یعنی 25ام دسامبر تموم میشه


210615 راوی، توی چارت فروش آهنگهای جهانی دیجیتال بیلبورد این هفته، با رتبه 22 دبیو کرد


210607 


“سریال “Mine” از شبکه TVN یک رکورد شخصی جدید ثبت کرده است!

در تاریخ 6 ژوئن ، “mine” بالاترین میزان تماشاگران خود را تا به امروز کسب کرده است: طبق گفته های نیلسن کره ، آخرین قسمت این درام میانگین امتیاز 9.4 درصدی در سراسر کشور را به خود اختصاص داده است و این یک رکورد جدید در این مجموعه برای آخرین بار است. “Mine” همچنین در جایگاه اول خود در تمام کانال های کابل در جایگاه اول قرار گرفت.?☺️


راوی قرار هست در برنامه idol dictation که اسپین‌آف Amazing Saturday حضور پیدا کنه


210405 برند The New Rexton Sports?
یرای طراحی جدید تر ماشین پیکاپ توسط Ssangyong Motors. یک موزیک ویدیو با بخشهای ورزشی و جدید “Joseon Pickup” وجود دارد که توسط خواننده رپ راوی و خواننده کره ای Bang Soo-mi نوشته و ساخته شده است.


210325 انتشار پوستر لیدر برای دراما استیج The Fair + تاریخ پخش 7 آپریل

Drama Stage: The Fair (tvN / 2021)


210222 رنکینگ ارزش تجاری گروه های کیپاپ برای ماه فوریه2021 که پسرامون در رتبه ی 57 قرار دارن?

(شامل گروه های پسر و دختر)

• از آخرین کامبک گروهی پسرامون نزدیک به سه سال گذشته?‍♀


210210 ده گروه پسر برتر با بیشترین میزان درآمد تخمین زده شده ، ویکس با 0.76 میلیارد دلار در جایگاه دهم قرار داره

Top 10 Boy groups with The Highest Estimated earnings


هاکیئون پروژه بازیگری دیگه ای رو تأیید کرده! این دومین پروژه ی اون بعد از سربازیشه?

پیش از این ، اون تأیید کرده بود که در سریال تلویزیونی ‘Mine’ با بازی لی بو یانگ و کیم سو هیونگ ظاهر خواهد شد☺️

5ام فوریه ، آژانس اون 51K ، اظهار داشت كه اِن برای ‘The Fair’ ، یكی از سریال های كوتاه كه به عنوان بخشی از tvN’s Drama Stage 2021 قراره پخش بشه انتخاب شده

پروژه یtvN Drama Stage 2021 شامل 10 درام کوتاه از فیلمنامه نویسای جدید مسابقات فیلمنامه نویسی CJ ENM و O’PEN که انتخاب شدن رو به نمایش میذاره، مضمون سال 2021 ‘داستان هایی که ممکنه به زودی برای ما هم اتفاق بیفته’ هست، به این معنی که هر درام مسائل کوچیک و بزرگ رو که هر لحظه ممکنه برای ما اتفاق بیفته رو حل میکنه?

در ‘The Fair’ به نویسندگی چو هیونگ یونگ اِن نقش گو دویونگ رو بازی میکنه?
داستان درباره ی مجرمیه که از سیستم مجازات جدیدی به نام ‘برنامه جرم مجازی’ برای کشتن هفت نفر از طریق پخش مستقیم اینترنتی استفاده میکنه? شخصیت اِن ، گو دویونگ ، بزهکاریه که قتل هفت قربانی خودشو به صورت آنلاین پخش میکنه اون وقتی صحبت از قربانیانش میشه، سرد و قادر به خشونتی بی رحمانست ، ولی در عین حال شخصیتی حیله گر داره جوری که در برابر قوی ضعیفه و در مقابل ضعیف قویه?

اِن گفته: خوشحالم که میتونم از طریق یه پروژه جدید یه بار دیگه با شما باشم، شخصیت دویانگ جنبه ی متفاوتی از من رو نشون میده که مردم قبلاً اون رو ندیده بودن، برای همین وقتی آماده میشدم اونو بازی کنم احساس هیجان کردم? من در مورد قبول کردن این نقش و مفهوم تاریکی از این قبیل، افکار زیادی داشتم و احساس فشار زیادی میکردم ، اما سخت تلاش میکنم تا با بازیگری باوری که بیننده ها بهم دارن رو جبران کنم❤️

پروژه یtvN Drama Stage 2021 قراره از 3 مارس، نیمه شب پخش بشه


210202 چا هاکیئون تاید کرده که قراره در دراما استیج “The Fair” حضور داشته باشه
اولین قسمت این دراما ۳ام مارچ پخش میشه

200112 راوی کنسرت آنلاین ‘RAVI’s ROOM’رو در تاریخ 30 ژانویه در ساعت 1 بعد از ظهر برگذار میکنه
اون علایق شخصی شو با فن ها به اشتراک میذاره و همچنین با فن ها گپ میزنه و به مشکلاتشون گوش میده و با هم اسنک درست میکنن??


201224 راوی امروز معرفی دسانگ بخش برنامه با موضوع داغ رو به عهده داشت?

+راوی گفت که آهنگ جدیدش ‘범’ رو قراره توی استیج ویژه ی KBS Entertainment Awards اجرا کنن


اول فوریه 2021 سایت فنکلاب ژاپنی لیدری بازگشایی میشه- توییترش رو فالو کنید- همچنین 30 دسامبر ساعت 6:30 به وقت کره، لیدری لایو داره و استارلایت ها میتونن تا 23 دسامبر به لیدر نامه بنویسن تا توی لایوش اون رو بخونه

آدرس ارسال ایمیل: onchahakyeon@naver.com | + در قسمت موضوع ایمیل، باید اسم داستانتون رو بنویسید
در قسمت محتوا، داستانتون رو بنویسید
حتما اسم خودتون رو بنویسید که لیدر در Vlive بتونه صداتون کنه

200628 آپدیت استوری اینستای لئو ??

+ کانال یوتیوب زده?


201205 آپدیت All Kpop

“راوی عضو ویکس با وزارت برابری جنسیتی و خانواده همکاری و پیام پرمعنایی رو از طریق آهنگ Pause رسوند.
راوی، انتشار این آهنگ جدید رو از طریق اینستاگرامش در تاریخ چهار دسامبر اعلام کرد و گفت:’ آهنگ Pause، آخرین پروژه من در سال 2020 با همکاری وزارت برابری جنسیتی و خانواده و tvN ، منتشر شد’?

اون ادامه داد: لحظه ای که جمله ی ‘هرکسی، همه چیزه یه نفره’ رو تو Temperature Of Language، از نویسنده لی کی جو شنیدم، فکر کردم باید تلاش کنم که شخص بهتری بشم. وقتی درخواست این پروژه رو دریافت کردم، فکر کردم که میخواستم به کمک عبارت نویسنده ی این اهنگ ، به مردم دسترسی پیدا کنم ‘
و دلیلش برای همکاری رو فاش کرد
او افزود: فکر نمیکنم بستن دهان کسی، کار عاقلانه ای باشه برای همین من درمورد این کلماتی که تو آهنگ منتشر میشه بسیار محتاطم’?

در معرفی این آلبوم آمده: ‘دنیا عوض شده. مردم دنیا چطور؟ اون ها هم باید بخوبی تغییر کنن اما هنوز هم کسایی هستن که نمیتونن! کسایی که پشت نام های ناشناس پنهان میشن و به دیگران آسیب می‌زنن! کسانی که خودشون رو با گفتن ‘قصد مغرضانه ای نداریم’ توجیه می‌کنن.
به هرحال چیزی به اسم ‘قربانی بدون مجرم’ وجود نداره. چنین دنیایی وجود نداره!?

لیریک این آهنگ که توسط راوی نوشته شده همچنین آگاهی ها رو نسبت به جرایم ارتکابی علیه زنان از طریق پیام های آنلاین افزایش میده.
پارت ‘هرکسی که دوستش داری، تو دنیایی که تو میسازی زندگی میکنه، حتی اگر بگی چنین قصدی نداشتی یا نمی‌دونستی. حالا وقتشه که بدونی! لازمه دنیایی که توش فقط قربانی هست و نه مجرم رو متوقف کنیم. زخم های دیگران رو قضاوت نکن، می‌دونی که هرکسی لیاقت دوست داشته شدن رو داره’?

طرفداران راوی، اون رو با گفتن جملاتی مثل ‘ من راوی رو بخاطر تاثیر خویش حمایت میکنم’ ‘ باورم نمیشه راوی با وزارت برابری جنسیتی و خانواده همکاری کرده’ ‘آره! امیدوارم دنیا جایی بشه که توش مردم به کسایی که برای کس دیگه ای ارزشمندن، آسیب نزنن’?

راوی در سال 2012 به عنوان عضوی از ویکس دبیو کرد و بخاطر مهارت های موسیقایی اش از طریق نوشتن و تهیه آهنگ برای گروه شناخته شد. اون همچنین عضو ثابت برنامه دوروز و یک شب فصل چهاره که بخاطر جذابیت هاش، مورد علاقه نتیزن های زیادی قرار گرفته”

201123 آپدیت توی*یتر Korean Sales با لیست ده گروه پر فروش که در سال ۲۰۱۵ دبیو کردن
که زیرگروه ویکس ال آر امون تو رتبه دهم این لیست قرار داره??


201114 آپدیت توییتر لیدرنیم??? “بعد از یه مدت طولانی، دورهمیِ نصفِ ویکس?”


201103 بیانیه جلیفیش در رابطه با لیدر?

“سلام، جلیفیش هستیم
اول میخواهیم صمیمانه از همه طرفدارانی که ویکس رو دوست داشته و حمایت میکنند تشکر کنیم
در 31 اکتبر قرارداد اِن با جلیفیش منقضی شد. بعد مدت ها گفتگو با اِن، هر دو طرف تصمیم گرفتند که قرارداد تمدید نشه با این حال اون به عنوان عضوی از ویکس قصد داره به کار با گروه ادامه بده
ما میخواهیم صمیمانه از اِن بخاطر اعتماد متقابل در طی این مدت طولانی که باهم کار کردیم، تشکر کنیم. جلیفیش در فعالیت های آینده ی اِن صمیمانه تشویقش خواهد کرد
ازتون میخواهیم که منتظر فعالیت های آینده اون باشید و با علاقه زیاد از اون که فصل جدیدی از حرفه خودشو شروع میکنه، حمایت کنید??”


201103 آپدیت اینستای هاکیــئون?


“ضبط امـــروز – 20201103

بعد از بحث و گفتگو با اعضای ویکس، من تصمیم گرفتم که با تمدید قرارداد با کمپانی فعلی پیش نرم و با یه کمپانی جدید قرار داد امضا کنم تا خودمو بیشتر به چالش بکشم.
بابت این خبر ناگهانی عذر خواهی میکنم?
من میخواستم اینو مستقیما به استارلایت ها بگم که از مقالات خبری متعجب شدن!

روزی که ویکس 2012 دبیوت کرد روزی بود که فن کلاب رسمی استارلایت تاسیس شد و اولین بار استارلایت هارو در KSPO DOME ملاقات کردم روزی که بعد از حضور در KBS MusicBank جایگاه اولو بدست آوردیم، اولین فن میتینگ انفرادیمو با عنوان “Achahakyeon” انجام دادم تا وقتی که از ارتش مرخص شدم مدت زیادی گذشته اما من تمام لحظه هایی که باهم گذروندیم رو به طور واضح یادم میاد انگار که دیروز بود?
حتی اگه هیچوقت کامل نبودم، اما میتونستم خلا رو پر کنم و احساس اطمینان کنم چون استارلایت همیشه برای حمایت کردن و خندیدن و گریه کردن با من بود.
من خوش شانس بودم که به عنوان اِن ویکس شمارو دیدم و طی 8 سال خیلی خوشحال بودم.
خیلی خیلی ممــنونم??
من کمپانی خودمو که 10 سال رو اونجا گذروندمو ترک میکنم. من از فعالیت های فردی اعضا که به تصمیم من احترام گذاشتن، حمایت میکنم
اگه روزی بشه که به عنوان ویکس روی صحنه بریم من تمام تلاشمو برای درخشش صحنه میکنم
من تمام تلاشمو خواهم کرد تا پیشرفت خودمو به استارلایت ها و اعضای ویکس که بهم قدرت دادن و در اوقات خوش و سختی ها بهم دلداریم دادن، نشون بدم تا از تصمیم فعلی من شرمنده یا متاسف نباشن
بیاین با کویید 19 بجنگیم و تا روزی که همو ببینیم، خوب و سلامت بمونیم
مهم نیست که چند بار اینو بگم اما برای استارلایت ها کافی نخواهد بود، ممنــونم و بازم ممنــونم

چـا هاکیئــون”


“آیدل های کی‌پاپ که صاحب بیشترین حقوق کپی رایت هستن (آپدیت اکتبر 2020)

هرجا که یه موزیسین در نوشتن آهنگ ، لیریک و تنظیم شرکت میکنه ؛ انجمن کپی‌رایت موسیقی کره (KOMCA) این ها رو ثبت میکنه.
اینجا لیست نام‌های 100 آیدل آهنگ‌ساز در KOMCA رو داریم که بیشترین حق کپی‌رایت رو در اکتبر 2020 دارن

راوی نفر اول1⃣
لئو نفر 98″


200927 راوی جایزۀ آیدل سرگرم کنندۀ هنرمندِ مردِ سالِ2020 رو از آن خودش کرد???

200911 آپدیت توییتر گائون با چارت پنجاه تا از پرفروش ترین دبیو های گروه پسر، که پسرای ویکسمون هم با سوپرهیروی قشنگشون رتبه 39 رو دارن❤️+ دبیوی ساب یونیت ها در این چارت محاسبه نشده

” عضو سابق ویکس هونگبین هجده اگوست برای خدمت سربازی میره. هوادارا با فهمیدن اینکه اون هفته دیگه برای دوره آموزشی مقدماتی میره ، قلباشون شکسته ، اون هم وقتی هونگبین چهار هفته طول میکشه تا به یک واحد اعزام بشه.


در سیزدهم اگوست در حین استریم آنلاین، هونگ بین شخصا این خبر رو به هوادارا گفت. اون بخاطر این تصمیم ناگهانی عذرخواهی کرد اما سرانجام به این انتخاب رسیده بود.

‘ همگی، میخوام خبری بهتون بگم. درموردش متاسفم. درموردش خیلی نگران بودم و میخواستم عمیقا درموردش فکر کنم اما یه تصمیم ناگهانی گرفتم. هفته آینده من به ارتش میرم. باید برم ‘ 

هونگبین همچنین تایید کرد که از وقتی به استریمش برگشته مدت زیادی نگذشته و اینکه درمورد سربازیش، فقط روز 12 آگوست دراصل شنیده.(مطلع شده)
در سیستم کره جنوبی، خیلی ها میتونن برای رفتن به سربازی تا سن28 سالگی نام نویسی کنن در غیر اینصورت نامه رو بطور منظم جهت آگاهی از ثبت نامشان دریافت خواهند کرد اما میتونن اون رو تا حداکثر 28 سالگی به تاخیر بندازن.

‘از مدت زمانی که به استریمم برگشتم، خیلی نمیگذره اما فقط دیروز درمورد ثبت نام شنیدم. من از شماها هم بیشتر غافلگیر شدم! البته این درسته که من به عنوان یه مرد کره ای باید به ارتش برم ، این وظیفه ی من در قبال کشوره، برای همین همیشه به این فکر میکردم که یه روزی بالاخره لازمه که برم ‘

هونگبین همچنین فاش کرد که در اصل برای به تاخیر انداختن اعزامش درخواست داده بوده اما در نهایت پذیرفته نشده. همچنین آشکار کرد که ارتش فشار روانی بهش داده و شاید زمانش رسیده تا اون به ارتش بره

‘ فکر میکنم الان دیگه وقت رفتنه! همون طور که هروقت خواستم کاری انجام بدم، همیشه به این فکر کردم که به هرحال باید به ارتش برم. این افکار همیشه تو پس زمینه ی ذهنم بود، بهم فشار می‌آورد و دراین زمان های پر استرس، فشار هم زیادتر شده ?
راستش، فکر نمیکردم الان زمان خوبی برای رفتم باشه برای همین برای به تاخیر انداختنش رفتم درخواست دادم و به نظر حل شده میومد اما بعدش، بهم گفتن دلیل به تاخیر انداختنم قانع کننده نیست، برای همین مجبورم که برم ‘

هونگبین حرف هاش رو با عذرخواهی از هوادارهاش بخاطر ثبت نام به پایان رساند چون نمیتونه دیگه درحین خدمت،آزادانه به استریم بپردازه
پیش از این، به علت این که هونگبین فن‌کافه رو ترک کرده بود، حدس‌هایی مبنی بر جدا شدنش از گروه شکل گرفته بود. کمی بعد، جدا شدن او از گروه تایید شد


200807 “هونگبین از ویکس خارج شده، و گروه با ۵ عضو به فعالیت‌ ادامه خواهد داد
در تاریخ ۷ اگوست، کمپانی جلی‌فیش این بیانیه ای صادر کرد و پس از تشکر و عذرخواهی از هوادارا، اعلام کرد که هونگبین گروه رو ترک میکنه و اون ها هم به تصممش احترام گذاشتندر ماه فوریه، هونگبین در طی استریم توییچ، درباره‌ی هنرمندان دیگه نظرهایی داد که بخاطر سوتفاهم پیش امده، باعث خشم عمومی شد. بعد از این استریم، کمپانی جلی‌فیش و هونگبین عذرخواهی کردند.
در ۶ اگوست، هونگبین پستی رو در توییچ منتشر کرد و اعلام کرد که قراره دوباره به این سایت برگرده.
او نوشت: ” فکر کنم میخوام دوباره‌ استریم‌های باحالی داشته باشم که توش بتونیم بخندیم و حرف بزنیم و بازی کنیم. در طول دوره‌ای که نبودم، تغییرات زیادی صورت گرفته و من هنوز دارم بهشون عادت میکنم. من هنوز هم نمیدونم استریم‌ها در آینده چطور خواهد بود. اما قصد دارم استریم‌های باحالی داشته باشم که شما بتونید توش احساس راحتی داشته باشید. ممکنه بی‌تجربگیِ من براتون آشکار باشه، اما میخوام سخت‌تر تلاش کنم تا استریم‌های بهتری در آینده داشته باشم. متاسفم که این‌همه منتظرتون گذاشتم. به زودی با شما ملاقات خواهم کرد.”


200706 ” کن ویکس امروز 6 جولای برای ارتش ثبت نام کرده?
و پس از گذروندن آموزش های اولیه ی ارتش، در گروه نظامی خدمت میکنه?‍♂”200706 آپدیت توییتر لیدریمون??”جهووانا آموزشاتو به خوبی دریافت کن و بیا بعد از چهار هفته همدیگرو ببینیم?‍♂?”متن چتشون:”?: کونگ و هیوکی شماها هم بیاین
?: اِن هیونگ و لئو هیونگ هم بیاننننن
?: بیاین
?: همگی بیایین
?: ㅜㅜ?: جهووانا
?: هیونگ میخواد اینجا منتظرت بمونه
?: میخوام یه جا واست آماده کنم و منتظرت بمونم?: کککککککککککک?: هه هه
?: پس زودی میام!
?: اختصاصی برای لی جهووان!”+ لیدری تاریخ تموم شدن سربازیشو پین کرده


200528 رپر شاخمون با مجموع 175 آهنگ در رتبه اول آیدل هایی با بیشترین حق کپی رایت در کشور کره قرار گرفته?+ بعد از راوی، جی دراگون از بیگ بنگ رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده ?


200520 هشتگ 켄_재환아_첫솔로_축하해
کن، جه هوانا اولین سولوت مبارک، ترند دوم توییتر شد?

200507 آپدیت روویکس ???”اولین مینی آلبوم کِن < 인사 (Greeting) >
به زودی20 مِی 2020 ساعت 6 عصر به وقت کره ?”

راوی ویکس و Ailee قراره یه سینگل باهمدیگه در 28 آپریل ساعت 6 منتشر کنن

200409 بیست آهنگ با بیشترین بازدید شامل سولو و همکاری ها در سال 2020 ?
که رپر خان ما توی این لیست در جایگاه هشتم قرار داره?

200307 لیدری دوست داشتنیمون حقوق یکسالش در طول خدمت سربازی به مبلغ 4.2 میلیون وون رو از طریق بنیاد ?Happy Bean? برای کنترل ویروس
‘ کووید 19’ اهدا کرده?❤️


سریال جذاب Moorim School با بازی هونگبینی ? روی شبکه Netflix امریکا قرار گرفت

♦️ اولین فول آلبوم راوی بنام ‘El Dorado’ در آخر فوریه، با حداقل 10 ترک منتشر خواهد شد. ?
بعد منتشر شدن آلبوم، در موزیک شو ها شرکت میکنه و فن ساین خواهد داشت.
و از اول مارس تور جهانی شو از سئول شروع میکنه. ?


200113 آپدیت اینستای makersproduction “موزیکال شرلوک هولمز، کودک گمشده انتشار پوستر کاراکتر ها، کن، Clive”?


پیام لئو در کارت پستال تقویم ۲۰۲۰?

“ممنونم که همیشه از همونجایی که هستین، بر من تابیدین. من همیشه از شما متشکر و سپاسگزار خواهم بود، و به دعا کردن برای شما و حمایت ازتون ادامه خواهم داد?
لطفا منتظرِ منی باشید که تغییر کرده، اما این تغییر در ظاهر نیست
دلم براتون تنگ میشه
سال نو مبارک?


191012 اطلاعات منتشر شده درباره‌ی خدمت سربازی لئو

“جونگ تک وون بعد از ورود به ارتش، به مدت 5 روز آموزش های پایه تئوری رو دریافت کرد. اون دوشنبه 12 دسامبر به عنوان کارمند خدمات اجتماعی شروع به کار خواهد کرد. بیشتر کارمندان خدمات اجتماعی در دفاتر کار میکنند. بنابراین ممکن هست که تک وون در دفتر کار کند.?
تک وون به مدت 647 روز ( 1سال و 10 ماه) از دوم دسامبر 2019 تا 9 سپتامبر 2021 به عنوان مددکار اجتماعی خدمت خواهد کرد.
اون در گروه چهارم مددکاران اجتماعی که در مراکز رفاهی یا دفاتر دولتی کار میکنند، خدمت خواهد کرد نه یک سرباز فعال.:guardsman:?♀
گروه چهارم مخصوص اشخاصی که دارای مشکلات جسمی یا سلامت روان هستند، است. هیچ کس نمیتونه گروهی که میخواد واردش بشه رو انتخاب کنه. همه چیز بعد آزمون مشخص میشه و تصمیم نهایی بعد از اتمام آزمایش پزشکی توسط ارتش گرفته میشود.?
با توجه به مقاله Biz Enter زمان رفتن تک وون به ارتش و مکان آموزشش به دلایل شخصی قابل فاش شدن نمیباشد


191206 آپدیت توییتر روویکس و VIXX_Stargram”اولین مینی آلبوم هیوک Winter Butterfly
آهنگتایتل – Winter Butterfly انتشار 19.12.18 ساعت 6 عصر”


191202 رنکینگ گروه های کیپاپ براساس مدت حضورشون در چارت سوشیال 50 بیلبورد??
ویکس با 28 هفته، 17امه?


191127 آپدیت توییتر روویکس و Vixx_Stargram? ” لئو، دسامبر، شب رویایی
2019.12.01 ساعت 12 اننتشار”


191010 راوی تو برنامه ی ‘TMI News’ شبکه ی Mnet توی لیست آیدل هایی که بیشترین آهنگ ها با حق کپی رایت رو دارن با 144 آهنگ ، در رتبه ی دوم قرار داره


191007 آخرین فنمیتینگ سولوی لئو توی سال 2019 برای Lotte Entas Duty Free در تاریخ 15 تا 17 نوامبر برگزار میشه


191006 هونگبین قرار هست در تورنومنتی به نام ‘ Apex The Kill’ که بین استریمر Lee Taejun و Afreeca TV BJ کیم سونگ ته برگزار میشه ، در تیم لی ته جون حضور داشته باشه??


“ویکس با یه سینگل دیجیتال برمیگرده! ‘Parallel’  این آهنگ قراره 19 سپتامبر ساعت 6 عصر به وقت کره منتشر بشه?


190524 پیام ویدیویی هونگبین به مناسبتِ بردن جایزه‌ی محبوبیت توسطِ ویکس توی جشن صدمین قسمت ویژه برنامه ‘I’m Celuv’:❣

+ ترجمه‌ی حرف‌های داخل کلیپ:

“از موقعی‌که همه‌مون باهم بودیم خیلی وقت می‌گذره?
همینطور از اونجائی که اول شدیم، من جایزه‌ی محبوبیت‌رو دریافت می‌کنم?

فکر می‌کنم که به خاطر داشتن طرفدارهایی که خیلی منتظرمون هستن و ویکس رو کلی تشویق می‌کنن و به خاطر داشتن کسایی که مستقیماً رای می‌دن، آدمای خوبی توی زندگیم هستن و از این بابت واقعاً متشکرم::

دفعه‌ی بعد هم اگر فرصتش پیش بیاد همه‌ی ویکس باهم حاضر می‌شیم، و از یه‌آلبوم خوب با شماها لذت می‌بریم

تا اون موقع، ‘I’m Celuv’ فایتینگ و همینطور ویکس فایتینگ:: *;کلیپ*


190730 هونگبین قراره در فصل دوم برنامه ‘Love Catcher’ که از شبکه Mnet پخش میشه حضور پیدا کنه:heart_eyes: که در آگوست روی آنتن میره

ترجمه عکس:
یه ویژوال تاپ که حتی سلولای یه مرده رو موقع قرار بیدار میکنه
لذت بخشیدن به چشم ها و گوش ها چیزهای مطمئنی است و از طریق مهارت های تحلیلی که منجر به مشاوره می شود ، تا جایی که وظیفه خشنود کردن مغز را بر عهده دارد ، تماشاچیان مکنه گلی!


190527 آپدیت توییتر Billboard Korea “راوی ، عضو گروه ویکس و رپر، بالاخره لیبل هیپ هاپ شخصی خودش به نام ‘Groovl1n’ رو تاسیس کرد
راوی در 27 ژوئن در شبکه اجتماعیش گفت: ‘ بالاخره، لیبل هیپ هاپ خودم گرولین رو تاسیس کردم”
گرولین ترکیب دو کلمه گرو و گابلین و به معنی گروه باحال شرقی هست” لوگو توسط راوی طراحی شده


190618 آپدیت کاکائوی استارشیپ با اطلاعات پروژه تابستانی پپسی به اسم Cool Love که احتمالاً در جولای یا آگوست منتشر می‌شه


190524 بیانیه کمپانی جلیفیش درمورد وضعیت قرارداد ها:
“سلام جلیفیش صحبت میکنه.
چهار عضو از ویکس یعنی لئو، کن، هونگبین و هیوک قراردادهاشون رو با توجه به اعتماد و وفاداری نسبت به کمپانی تمدید کردند. ما نهایت تلاشمون رو در حمایت از فعالیت های گروهی و فردی این هنرمندان انجام خواهیم داد و قصد داریم ستون محکمی برای حمایت از اون‌ها باشیم.
پس از گفت و گوهای بسیار با تمام اعضا، راوی تصمیم گرفت لیبل تک‌نفره‌ی ای که مخصوص سبک موسیقی خودش هست، تاسیس کنه. با این وجود، اون با همکاری خودش با جلیفیش در برنامه‌های گروهی ویکس ادامه خواهد داد.
ما پس از ترخیص اِن از سربازی، درباره‌ی امکان تمدید قرارداد با او مذاکره خواهیم کرد.
جلیفیش به مراقبت خودش نه تنها از لئو، کن، هونگبین، و هیوک، بلکه از راوی نیز ادامه خواهد داد. هم‌چنین، هویت ویکس به عنوان یک گروه در آینده محفوظ خواهد بود.
ما قصد داریم برای ویکس فرصتی ایجاد کنیم تا در این سال با طرفداران خود در کره و کشورهای دیگه دیدار داشته باشند.
همچنین، ما دامنه‌ی فعالیت‌های لئو، کن، هونگبین و هیوک رو افزایش میدیم و حمایت و سرمایه‌گذاری جدی‌تری رو نسبت به هنرمندانمون انجام خواهیم داد تا در آینده بتونن حتی بیشتر بدرخشن.”

190524 هشتگ “هفتمین سالگرد ویکس مبارک” هم تو Naver ترند ششم شد???


190524آپدیت توییتر Korean Sales با لیستی از 50 هنرمند پرفروش دوره ده ساله ی چارت گائون گه هنرمندای فوق العادمون رتبه 9⃣ رو دارن??


190514 آپدیت توییتر روویکس و Vixx_Stargram?

“روویکس هستم:raised_hands:?
اطلاعیه فروش بلیط دومین کنسرت مامور لئو اعلام شد
امیدواریم مامور استارلایتا علاقه زیادی نشون بدن?
از 12 ژوئن تا 16 (درمجموع 3 روز)
این کنسرت در تالار Square Blue Market برگذار میشه”

190101 برخی از کامنتای جالب درمورد اجرای ویکس

▪️اونا شبیه خون آشامای قرون وسطایی هستن توی شهر میچرخن?‍♂

▪️کازانواهای قرون وسطا (مردی که عشاق زیادی داره)??

▪️این استیج اگه برا ویکس نیست، پس مال کیه؟ اونا همیشه با کانسپت هاشون به خوبی ساز گار میشن?


181222 آپدیت روویکس? “روویکس هستم. مامور لئو رو بعد از تموم شدن ‘Share The Dream Football Match 2018’ برای موسسه ی خیریه نشون میدم!لئو سونبه تو خیلی باحال بودی امروز کارت رو عالی انجام دادی!
ویکس، لئو، جونگ تکوون”


181210 آپدیت توییتر Vlending Official ” اولین OST فیلم قهرمان غریبه ی من از کن ویکس به اسم ‘ میخوایی منو ببینی’?
من رو ساعت 6 بعداز ظهر ببینین. میخوام با یه عکس از استریم آهنگ ببینمتون
لطفا هشتگا رو تو پستا بذارین! دوتا عکس پلورایدی امضا شده از کن رو دو نفر میتونن جایزه بگیرن


181010 متأسفانه یک سری از فنای هونگبین که به خودشون استارلایت میگفتن دوباره باعث ایجاد دردسر بزرگی شدن?

“ماجرا از اونجا شروع شد که هونگبین چون توی بازی های رایانه ای و Overwatch حرفه ایه، یک سری از فنها خواستن تا روش بازی کردن و عادت هایی که توی بازی داره رو به صورت زنده نشون بده?

هونگبین هم تصمیم گرفت با یک BJ که از جوونی دنبالش میکرد اینکارو انجام بده..

همه چیز خوب پیش میرفت تا فنها فهمیدن این شخص مشکلات اخلاقی داره و نظر خوبی نسبت به زن ها نداره‼️

متأسفانه بعد از فهمیدن این موضوع، برخی فنها به شدت ناراحت شدن و پیش داوری کردن که ممکنه هونگبین هم نظرش نسبت به زن ها تغییر کرده و از القاب مخرب از جمله “ضد زن” و … براش استفاده کردن?

هونگبین در فن کافه پست عذر خواهی راجب این موضوع میذاره اما فنها با این عذرخواهیم راضی نمیشن و بازم به کاراشون ادامه میدن??

این کامنت های مخرب به قدری بود که باعث شد هونگبین برخی فنها رو در توییتر بلاک کنه و لایوی که قرار بود از بازی کردنش بذاره کنسل شد?

به نظر میاد به خاطر این کامنتها هونگبین به شدت ناراحت شده و تصمیم گرفته دیگه از زندگی خصوصیش با استارلایتا چیزی درمیون نگذاره، چون پست های اینستاش که راجب زندگی شخصی بودن و Bio ش که نوشته بود ‘قراره پستهایی از زندگی روزمره ام گذاشته بشه و همینطور تبریک روز استارلایتها و عذرخواهیش رو در فن کافه پاک کرده?

به دنبال این اتفاق استارلایتهای سراسر دنیا که از ناراحت کردن هونگبین بدون هیچ دلیلی نگران و عصبانی بودن از کمپانی جلیفیش خواستن تا سریعا به این موضوع رسیدگی کنه تا بیشتر از این هونگبینمون ناراحت نشه و قرار گذاشتن در توییتر و اینستا با گذاشتن پستهایی با هشتگ

❗️#WeLoveYouHongbin❗️

به هونگبین نشون بدن که هنوزم اون یکی از درخشانترین ستاره های کهکشان راه شیریه✨

+ای کاش یکم یاد بگیریم دوست بودن یا همکاری با یک شخص دلیل نمیشه که شخص دیگه هم صفات و ویژگی های مثله اونو داشته باشه

+از اونجا که هونگبین بدون هیچ دلیلی مورد سرزنش واقع شده استارلایتها تصمیم گرفتن تا پست عذرخواهی توی فن کافه رو ترجمه نکنن? اما به نظر میاد یه سری خبرگزاریا اینکارو کردن?


ترک لیست Reincarnation (آهنگ هشتم توسط هیوک نوشته شده)


“سومین فول آلبوم ژاپنی ویکس به اسم Reincarnation در 26 سپتامبر منتشر میشه. آهنگهای این آلبوم شامل آهنگسازان برتر ژاپنی و همینطور آهنگهای ساخته شده توسط اعضای ویکسه.
لطفا منتظرش باشین”


180828 کن قراره در موزیکال “ماسک آهنی” به ایفای نقش بپردازه?? اون نقش یک پرنس فرانسوی رو داره که خودمختار و تنهاست که درآخر مجبور به پوشیدن ماسک میشه


180723 لئو قراره برای دبیو سولوش شوکیسی رو در سالن Yes24 در روز 31 جولای ساعت 20 به وقت کره برگزار کنه


180709 وب درامای Tofu Personified با بازی کن قراره از هفدهم جولای پخش شه


180703 سریال جدید لیدری به اسم ‘The Wife I Know’ از اول آگوست شروع به پخش خواهد شد


180627 پسرا قراره برای Lotte Hotel فن میتینگی به اسم ~The Scent Of Fallدر تاریخ 8 سپتامبر در سئول برگزار کنند

هایلایتی از ایونتهایی که قراره در فن میتینگ برگزار شه

1_نمایش صحبتهای ویژه ویکس- بازی کردن با ویکس و بردن هدیه از طریق لاتاری?

2_های فایو با ویکس✋?

3_ویکس شخصا بهتون یک کاغذ امضا شده از طرف خودشون میدن

4_عکس گروهی با ویکس?

5_ایونت”ویکس آرزوهاتونو به حیقیت میرسونه”

6_هدیه از طرف ویکس?

7_زمان عکسبرداری ویکس

8_اجرای زنده ویژه(7تا آهنگ)?

9_تقدیر از موزیک ویدیوهای ویکس

10_نشون دادن ویدیوهای منتشر نشده از ویکس?

11_ویکس شخصا بهتون پوستر فن میتینگو میدن

12_ویکس شمارو تا لابی همراهی خواهند کرد

13_همه کسایی که به فن میتینگ میان هدیه های ویژه ای دریافت میکنن


180627 وب درامای Witch’s Love با بازی هونگبینی از 25 جولای پخش خواهد شد


180627 آپدیت روویکس

“روویکسم. ارسال وسایل رسمی برای استارلایتای نسل پنجمِ فن کافه از امروز شروع خواهد شد. علاوه بر وسایل هدیه هم ارسال خواهد شد، پس لطفا منتظرش باشین!


180615 پوستر فن میتینگ ویژه تولد هیوکی به اسم Summer Kids منتشر شد

این فن میتینگ با حضور تقریبا 700 نفر برگزار خواهد شد


اتاقای پسرا تو خوابگاه کجاست

بر اساس گفته ی خوده پسرا یه حدودی از جای اتاقاشون برای استارلایتا مشخص شده

 ان تو فن میت ژاپن گفته اتاق خودش ، هونگبین و لئو تو یه طرفه و اتاق های کن، راوی و هیوک طرف دیگه هست

⚜ تخت اِن کنار پنجرست

⚜ اتاق اِن سمت راست اتاق هونگبینه (دیوار اتاقشون مشترکه)

⚜ اتاق کن تو اتاق راوی و هیوکه

⚜ کن یه میز داره که همه ی مجسمه هاشو رو اون چیده

⚜ هیوک گفته کن دوست داره در اتاقشو باز بذاره و هیوک میتونه وقتی رو تختش لم داده باهاش حرف بزنه

⚜ هونگبین گفته پنجره ی اتاقش روبروی رختشورخونس

⭕ یه طرح حدودی از خوابگاه پسرا هم هست که یه استارلایت خوش ذوق با توجه به گفته های پسرا کشیده

⚜ اتاق لئو بر اساس طرحی که خودش تو فن ساین فنتسی کشیده هست

⚜ جای آشپزخونه هم با توجه به شام سال نو پسراست


180531 آپدیت اینستاگرام لئو”لئو – رؤیا “


180519 لئو ویکس و سجونگ گوگودان قراره در ایونت جام جهانی روسیه اجرا داشته باشن

180502 پوسترای پسرا برای فن میتینگ VIP FILM FESTIVAL ژاپنشون 


180502 بیانیه کمپانی جلیفیش در رابطه با آسیب دیدگی هیوکی”به استارلایتا
کمپانیِ سرگرمیِ جلیفیشِ ژاپن هستم.متأسفم که فنهای زیادی بخاطر حادثه ای که امروز در حین اجرا برای هیوک اتفاق افتاد نگران شدنوضعیت هیوکو که فنای زیادی راجبش نگران شدن گزارش میدم.هیوک در حین اجرای امروز (دوم می) متحمل جراحتی از طریق تجهیزات آماده شده برای ساخت استیج شد، اون فورا به بیمارستان منتقل شد و معاینات و درمانهایی دریافت کرد. در حال حاضر هیوک به هتل برگشته و در حال استراحتهچون زمان میبره تا جزییات بیشتری از نتایج آزمایشات گرفته شده بیاد ، به همگی که نگرانن، اون الان خوبه اما نتایجو در اسرع وقت بهتون اطلاع میدمبه همه فنایی که برای اجرا اومده بودن و همه ی فنایی که نگران هیوکن، خیلی متأسفیم که نگرانیهای بیشتری درست کردیم.وقتیکه نتایج معاینات هیوک مشخص بشه ، به همه اطلاع میدم. همینطور درباره اجراها و فعالیتهای هیوک هم از طریق فن کلاب رسمی ویکس در ژاپن اطلاع خواهم داد.ما منتظر ادامه ی حمایتهاتون از ویکس در آینده هستیم”+امروز هیوکی در حین انکور فن میتینگ ژاپنشون وقتی میخواد از پله ها بیاد پایین تا بره پیش فنا پاش به یه چیزی گیر میکنه و از پله ها میفته و سمت راست صورتش آسیب میبینه، لیدری همراه هیوک میره بیمارستان و بقیه پسرا زودتر از زمان کنسرت تمومش میکنن.
امیدواریم که هیوکیمون آسیب جدی ندیده باشه و بتونیم زودتر ببینیمش، اگر توییتر دارین حتما براش پیام حمایتی و تشویقی بفرستین


180502 آپدیت اینستای Jooyoung_88 با پسریامون : پسرای مهربونمون برای میکاپ آرتیستشون تولد گرفتن
 

180408 آپدیت اینستای راوی نابغمون سومین آلبوم ویکس
[EAU DE VIXX]
Silence / Circle / Escape / Navy & Shining Gold :sob::sparkles:
توی این ۴ آهنگ در بخشهای لیریک و آهنگسازی و تهیه شرکت کردم
تلاشِ تمام وقت
ویکس ، اِن ، لئو ، کن ، راوی ، هونگبین ، هیوک ، Groovl1n ، Puff ، Yuth
میخواستم آهنگی بنویسم که در مورد رنگ رسمیمون باشه

180401 آپدیت توییتر روویکس و اینستای Vixx_Stargram
عکسِ تیزرِ کانسپت


 180330 ویکس برنامه اش برای سومین فول آلبوم خود EaDe VIXX را آشکار کرد.


190324 آپدیت توییتر رپر با استعدادمون
اگر به افسانه ها و ادبیات گذشته رجوع کنین ، گفته شده که این بازسازی دو بعدی ای از چشم یک اژدهاست..
توی افسانه ها گفته شده میتونین سلامتی بیشتری بدست بیارین و مسائلی که مربوط به زندگیتونن بدون هیچ مشکلی راه خودشونو پیدا میکنن~ اما در واقع این فقط یه سینکه..

 180301 آپدیت روویکس ژاپن همزمان با شروع ماه مارس ، پروفایل اعضای ویکس در فن کلاب ژاپن تغییر کرد


180216 آپدیت اینستاگرام کن
سال نو لونار مبارک
لطفا برکت زیادی دریافت کنین
‘مامان آشپزی میکنه ، سه برادر قوی’

180206 آپدیت توییتر OlympicChannel با پسرای با استعدادمون
(عکس پسرامونو کنار عکسای دیگه گذاشتن اما منشنشون نکردن و اسمی ازشون نبردن)


180205 آپدیت روویکس با پسرای با استعدادمون“روویکس هستم ، عکسی از مأموران ویکس بعد از اتمام اجرای شانگری لاشون که برای جشن گرفتن مراسم افتتاحیه کمیته المپیک اجرا کردن منتشر میکنم
ممنونم از مأموران استارلایت که باعث شدن رویاها به حقیقت بپیوندن!?♂
زیبا ، گرم و شگفت آوره”
(قسمتی از لیریک شانگری لا)


180129 آپدیت استوری اینستای راوی:“نیروانا”


180120 آپدیت توییتر لیدری
“ما سعی کردیم در حالی که دراز کشیدیم برنامه رو اجرا کنیم:sleeping:
اجرا، تمرین، فردا شب 11″

180119 آپدیت Vixx_stagram:ترک لیست ‘Nirvana’ منتشر شد
+تایتل ترک با همکاری پارک جیمین خواهد بود

180112 آپدیت اینستاگرام هیوک
وقتی به بیرون از پنجره نگاه کردم ، فکر کردم فقط بخاطر سرما نمیشه توی خونه موند!
خطرناکه اگه بدون پوشش بیرون بمونید☹

180104 آیدلی که لقب ‘نابغه اجرا’ رو کسب کرد
برخی از منابع آشکار کردن که کل اجرارو اِن طراحی کرده و خودش گفته که طراحیِ رقص خیلی طول کشیده چون همش طراحی رو تغییر میداده تا اجرا عالی به نظر برسه
+داستان از اینجا شروع میشه که کارکنای MBC سولو استیج اِن توی کنسرت DayDream رو میبینن و از لیدری میخوان که توی همون تِم برای شانگری لا هم رقصی طراحی کنه ، لیدری هم درخواستشونو میپذیره و از اونجا که توی رقص مدرن مهارت زیادی داره یک شاهکارو خلق میکنه
+توییت Instz در این باره از مرز ١٢ هزارتا گذشته
و اما نتیزنها که این چند وقت از دست ویکس سر به بیابون گذاشته بودن با فهمیدن این موضوع دیگه نمیدونستن سرشونو باید کجا بذارن
+به هاکیونمون خیلی افتخار میکنم..ㅠㅠ
+هاکیون بهترینه..ㅠㅠ
+کارتو عالی انجام دادی!!ㅠㅠ
+هاکیون ارباب اجراست!!
+خیلی به ویکس و اِن افتخار میکنم..اونا بخاطر هیچی که ‘ارباب اجرا’ نامیده نمیشن..:heart_eyes:
+هاکیونا،به معنای واقعی کلمه بهترینه..ㅠㅠㅠㅠ ?
+دوست دارم،هاکیونا..ㅠㅠ
+به عشقم افتخار میکنم..ㅠㅠ چاهاکیون بهترینه
+بیشتر از این نمیتونم موافق باشم..بخاطرشون داد هم میزنم!?
+ارباب اجرا اِن ! اون توجهات زیادیو حتی با کوچکترین جزئیات بدست آورده..
+چایونی..فوق العاده هستی..
+یونی ما…کاری هست که تو انجام ندی؟؟فوق العاده ای!!?
+اون خیلی عالیه..ㅠㅠ من همیشه به اجراها و آهنگای ویکس علاقه داشتم…چیزی جز این انتظار نمیره،اونا هیچ وقت منو با استیجاشون ناامید نکردن ?
+لیدرمون بهترینهㅠㅠ خیلی ممنونم اِن
+میدونم..لطفا علاقه زیادی برای ویکس نشون بدین…اونا قطعا لیاقتشو دارن
+من فن ویکس نیستم اما باید اقرار کنم که حس کردم که مجذوب اجرا شدم وقتی که اجراشونو دیدم ?
+اون اجرا بی نظیر بود

171207 استارا داشتن پرونده ی سرقت ادبیای سال ۲۰۱۷ رو میبستن برن سر خونه زندگیشون ، که لطف کردن یازدهمیم برامون فرستادن که بی نصیب نمونیمقضيه از اين قراره كه گروه كاور امپاير به تازگى فتوكارتاييو براى فروش گذاشتن كه باعث شده استارلايتا حسابى عصبانى شنچون اونا حق ندارن از طريق ويكس پول در بيارن! و همینطور از کانسپت دی دریم در فتوکارتا استفاده شده(پول درآوردن از طريق مسابقه هاى كاور ، كاملا با فروش وسائل و سوء استفاده از شهرت ويكس فرق داره)?بعد از اعتراضايى كه استارلايتا كردن ، منيجر پسراى امپاير عذرخواهى رسمى اى رو به شرح زير منتشر كرد :«منیجر امپایر هستم، میخوام از طریق این متن در مورد فتوکارت های رسمی كه برای فروش قرار داده شدن توضیح بدم!
این ایده ى ما نبود.
اين ايده از سازمانی بود که میخواست ما کارتا رو به فروش بذاريم ، و ما در مورد این عذر میخوایم!
و همینطور راجع به کانسپ دی دریم که ما کپی کردیم…میخوایم بگیم که منبع الهام ما برای ساختن عکسا كانسپت دى دريم بود!
برای این اتفاقى كه افتاده ، ما هیچ بودجه ای رو به دست نیاوردیم، اونا فقط به ما بلیط رفت و برگشت دادن و هتلی برای اقامت!
و اعضای ما باید از کارشون دست ميكشيدن و پول زیادی رو از دست ميدادن!
ما میخوایم برنامه خوبی اجرا کنیم و طرفدارامون رو خوشحال کنیم.
همينطور میخوایم از طرفدارای ویکس عذرخواهی کنیم ، ما دوباره اینکارو نمیکنیم

169 comments

 • maryam

  مرسی که همینجا اخبارو میذارید :inlove:
  ایده ی خوبیه

 • Bunny MV

  ممنون :-* :inlove:

 • ×●SomeOne●×

  سپـــآس فــرآوان!
  =))

 • soori☆Starlight

  مرسیییی آجیی :inlove: خیلی باحال بود :inlove:

 • aida

  mrc :inlove: :inlove: :inlove:

 • nilo

  سلام :heart: ممنون بابت اخبار…. :heart: :inlove: :kissed: :kissed: ولی یه سوال..یعنی هرهفته عکس های اینستاگرام وتوییت ها پاک میشه کلا؟

  • ShinyMoon☆Admin

   سلام ، خواهش میکنم. بله عزیزم … اخبار فقط به روز بودنش مهم ــه !! :heart:

 • nilo

  همه چی پاک میشه؟

  • ShinyMoon☆Admin

   هرچی تو این پست باشه بله ، پاک میشه.

 • nilo

  😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 چه بد…ممکنه بعضیا تایه هفته یادوهفته هم نت نداشته باشن..یانتونن به سایت سربزنن 😥 😥

  • ShinyMoon☆Admin

   خب باید هر هفته سر بزنن 😀

   اگه هر جمعه سر بزنید چیزی رو از دست نمیدید :inlove:

 • nilo

  ویکس برنده شد؟ :-))

  • ShinyMoon☆Admin

   بله ولی نه ازون مدلایی که باید برن رو سن و جایزه بگیرن. این یه نظرسنجی برای بهترین آیدول تو SBS بود.

 • soori☆Starlight

  وایییییی جیغغغ پسراممم برنده شدن هوراااااا :inlove: :inlove: چه خوب بود خبرااا مرسی اجی :-* خسته نباشی :-*

  • ShinyMoon☆Admin

   سلامت باشی عزیز دلم :inlove: :kissed: :inlove: :kissed:

 • zahra

  تبريكككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككك..
  ويديويي ازش ندارين؟؟https://realvixx.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango/shock.png

  • ShinyMoon☆Admin

   نه این نظرسنجی بین بهترین گروه بوده ، نه مسابقه ای چیزی 😀

 • nilo

  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای کامبک 😀 😀 😀 😀 یه ماه دیگه 😥 اخ جوووون … چه ژاپنیه چه چینی چه کره ای مهم اینه که مال ویکسه حالا هرکدوم باشه فرقی داره مگه :dazed:

  • ShinyMoon☆Admin

   آره ولی اصلا خلاقیت ندارن تو کامبکای ژاپنی واز طرفی هم زبون ژاپنی مزخرفه :dazed: :dazed: :dazed:

 • فاطمه

  ووووووووواییییییی چقد منتظر بودم کن ام بیاد اینستا بالاخره اومد :inlove: :inlove: :inlove: واقعا خسته نباشید جانانه به همه نویسنده های فن کلاب 🙂

  • ShinyMoon☆Admin

   آره الانم با هشتگامون ترکوندیم اینستارو :inlove: :inlove: :inlove: میگم کِن اومده اینستا به ما خسته نباشید میگی ؟ 😀 سلامت باشی به هرحال عزیزم :kissed: :kissed: :kissed:

 • Bunny MV

  واسه من عکس های خبر جدید لود نمیشه. چرا؟

  • ShinyMoon☆Admin

   فکر کنم مشکل از سرعت نت خودت باشه. :idk:

 • nilo

  :dazed: ولییییی هرچی باشه مهم خودشون وخوندشونه ..همین

 • soori☆Starlight

  واییی خیلی خوب بود عکساشوننننن :inlove: عزیزایییی من :-* مریییییی :-*

 • nilo

  سلام آجی میشه شماره ام رو بدم تو گروهتون توتلگرام اضافه ام کنین؟

  • ShinyMoon☆Admin

   سلام عزیزم. لینک گروه و چنل تلگرام رو میذارم برات :kissed: :kissed:

 • nilo

  این چیه الان؟

 • nilo

  بلی

  • ShinyMoon☆Admin

   راوی قبلا تو اینستاش یه عکس گیف گذاشته بود که داره یه آهنگ میسازه. فرداشم یه عکس با میکرودات تو اینستاش گذاشت. الانم گفته که داره به همراه میکرودات میکس میسازه. اولین میکس راوی هم هست.

 • nilo

  باشه مرسی :kissed:

 • nilo

  اها پس قضیش اینه :-))

 • nilo

  اجی من اگه بلد بودم که نمیگفتم شماره ام روبدم یانه 😥 😥

  • Shiny Moon

   عزیزم با گوشی بیا و روی لینکا بزن. خودش میگه از چه برنامه ای باز کنه و شما تلگرام رو بزن. اگه سختته شمارتو به جیمیل من بفرست.

   Zahra.seyedali.zs@gmail.com

 • nilo

  اخه وای فای ندارم متاسفانه .. همین جوری سرعت نت گوشی پایینه نمیشه

  • Shiny Moon

   خب شمارتو باید برام بفرستی تا بهت پیام بدم.

 • nilo

  فرستادم ایمیل برات

 • nilo

  اجی هستی؟

 • Bunny MV

  میشه ساعت 4:30 نه 3:30

 • Bunny MV

  نیمه دوم سال 5:30 ساعت عقبیم نیمه اول سال 4:30
  به خاطر اون 1 ساعتی که ما تغییر میدیم

 • ×●SomeOne●×

  میشــه بــپرســم ایـن دو هفتــه کـی بـه پــآیــآن میــرســه؟؟

  مــوفــق بــآشیــد:)

  • ShinyMoon☆Admin

   ببخشی طولانی شد ولی امتحانات یونیه دیگه :inlove:

 • Bunny MV

  سلوووووم. welcome back :-)) . امتحاناتت رو خوب دادی؟
  میشه اون فایل های فشرده ای رو که میخوای واسه اخبارها بزاری رو بخش بخش بزاری که دانلودش راحت تر باشه؟
  vixx game دیگه نمیزاری؟ قبلی ها خیلی جالب بودن. خواهش میکنم بازم بزار.
  میشه یه نگاهی به beautiful killer بندازی؟ 2 بار خواستم دان کنم نشد.
  مرسی :-*

  • ShinyMoon☆Admin

   سلام مرسی عزیز … آره خداروشکر !
   صد در صد .. چون خیلی زیاده :-d منتها مهمتر از اون کلیپاست که زودتر میذارمشون …
   ویکس گیم رو من نمیذاشتم . زهرا فراز میذاشت. بهش اطلاع میدم.
   لینکشو میدی بی زحمت ؟

 • فاطمه

  لینک خبرا این چند وقت که نیستش؟؟ 😥

 • Bunny MV

  واقعا لئو بوسه داشته؟

 • mohaddeseh

  من نمیتونم لئوروتواینجور صحنه ای تصور کنم چ بر3 به اینکه بخام ببینمش!!!!من ازالان تا10 فروردین ک اجراهای موزیکال شرومیشه روعزای عمومی اعلام میدارم!! 😥

 • ottokaji

  Mrc k video hayi k munde bud ro tu zip mizarid mamnoon.
  Mishe ejra SBS GAYO DAEJUN ro ham tu zip hay baadi bzarid plz plz plz

  • ShinyMoon☆Admin

   سلام .. تا الانشم ساری بابت تاخیر ! صدبار خواستم بذارم یادم رفته :-d

 • Bunny MV

  بابت اطلاع رسانی به خانم فراز ممنون . :-*
  http://s4.picofile.com/file/8185997150/New_VIXX_Beautiful_Killer.avi.html
  beautiful killer

  • ShinyMoon☆Admin

   خواهش میشه … هنوز زهرا جواب نداده.
   این لینک سالمه برای دانلود عزیزم ، مشکلی نداره. برای دانلود نمیاد ؟

 • soori☆Starlight

  مرسیییییی آجی که خبرا رو گذاشتیننننن :inlove: :inlove:

 • mohaddeseh

  پس کی خبرارومیزارین؟

 • ottokaji

  Akhjooooon!!! Akhbar bargasht!!! Hehe

 • mohaddeseh

  شایداینجا جاش نباشه ک بگم ولی اگ یادتون باشه اولای سال2015 توی مسابقه بهترین خاننده مرد فینال بین لئوو daehyun از bapبود.میخاستم ببینم این اجراو اجراهای قبل این جایی هس ک بتونم دانلود کنم؟میخام باچشای خودم ببینم لئو چی از دهیون کم داش ک باخت؟!

 • فاطمه

  خبرا رو نمیذارین دیگه!!!!!!!

 • Bunny MV

  خبرااااااااا چییییییییی شددددددد؟؟؟؟؟؟
  میشه ترجمه آلبوم depend on me رو بزارین؟
  آهنگ shadow لئو رو هم میشه ترجمه کنین؟

  • SAHAR MTB☆Writter

   سلام عزیزم، ازاونجایی گه هرروز و ساعات های مختلف خبرا (اپدیت های اینستا توی*تر و وایبو) ریلیز میشن و دسترسی 24 ساعتع به سایت برای خبرگذاشتن خیلی دشواره، ازاین به بعد این اپدیت ها توی کانال تلگراممون گذاشته میشه ولی حتما اگه خبرمهمی باشه، تو سایت میزاریم پس نگران نباشید. آلبوم دپندان می هم هنوز متن انگلیسی رسمی ای از طرف جلی فیش تایید شده باشه، بیرون نیومده و اکثرا ترجمه ی فن هاست که ممکنه اشکالات و تفاوت هایی با متن اصلی آهنگ داشته باشه. ولی خیالتون راحت، من خودم هرروز چک میکنم ببینم ترجمه ی رسمیش اومده یانه. به محض اومدنش تو سایت تو قسمت lyric میزاریم.

 • maryam

  سلام عزیزم..
  اجی من تازه اشنا شدم با این گروه ..سایتتم امروز صبح پیدا کردم..خیلی خوش حالم تونستم اینجارو پیدا کنم..
  راست میخوام ارشیومو کامل کنم ازشون..لطفا””” فول کاته تمام فستیوال های”” ک شرکت کردن.رو با کیفیت 720 بزارین..مخصوصا فستیوال مامارو زودتر بزارین..ممنونم عزیزمممم

  • SAHAR MTB☆Writter

   تمام برنامه هایی که ویکس توشون هست رو ماتو سایت میزاریم، از اول باید بری آرشیوهارو ببینی

 • maryam

  راستی عزیزم بیوگرافیو پیدا نمیکنم میشه لینک بدید؟؟ یا بگید تو کدوم بخشه؟؟منونم

 • maryam

  اجی گشتم خیلی ولی ماما های ک شرکت کردنو پیدا نکردم…
  میشه لینک تمام ماما هاشونو بدید؟؟ شرمده زحمت میدم انقدر .ممنون

  • SAHAR MTB☆Writter

   من سعی میکنم به ادمین بگم تا حداقل لینک پیجا رو برات پیدا کنم ولی بعد از سیزده چک کن.

 • Eriana.Smith

  سلام
  جریان این کلیپی که ویکس توی اپلیکیشن وی اپدیت کرده چیه؟
  Vixx conception
  چرا انقدر دیر اپدیت میکنی سایتو؟
  اخبارت خیلی قدیمیه
  هونگبین هم توی توییترش عکس گذاشته که خودشو دختر کرده. نفهمیدم جریانش چیه

  راستی میشه بگی چه طوری از وی دانلود میکنی؟

  • SAHAR MTB☆Writter

   سلام عزیزم. این تیزر کامبک جدیدشونه که تو سایت هم گذاشتیم. کلیپ هونگبین هم گذاشتیم که به همراه هیوک آهنگ کندی کندی رو میخوننن برا همین دختر شده بودن. اخبارها به موقع گذاشته میشه میشه همین خبر کامبک ولی همونطور که نوشتیم، چیزایی مثل اپدیت های اینستا و توییتر که هرلحظه منتشر میشه گذاشتنش تو سایت سخته چون باید دائم آن باشیم تو سایت که این واقعا غیرممکنه.
   وی اپ هم بالای برنامه هاش که داری پلی میکنی، روی اون سه نقطه ی پایین که بزنی، قسمت شیر باز میشه که باید فقط کپی یو آر ال رو بزنی و بعدش لینک کپی شده رو تو مرورگر بزاری و دانلود کنی

   • Eriana.Smith

    ممنون عزیزم

   • Eriana.Smith

    میشه دانلود کردن از وی رو به صورت تصویری بگی؟ارور میده. لطفا

 • Eriana.Smith

  توی فهرست موزیک ویدئو ها رو هم بذارید. این جوری پیدا کردن ام وی ها خیلی طول میکشه
  من کل صفحه هارو زیرورو کردم تا پیدا کردم
  مخصوصا برای کسی که تازه وارد سایت شده و اول فهرستو نگا میکنه سخته

  • SAHAR MTB☆Writter

   عزیزم، همون بالای سایت روی اون نوار آبیه، اولین تَب آلبومه و دومی موزیک ویدئو هست. با دقت ببین

 • mohaddeseh

  خبرای مربوط بتولد راویو گذاشتین.مال تولد کنم بزارید لطفا!

 • ottokaji

  Akhjooooooon akhbar bargashttttttttttaa! Merc k dobare mizarid

 • negar

  سلام من تازه با این گروه اشنا شدم و گروه خیلی جذابی هست ولی با دیدن این عکس شما به شک افتادم نکنه شیطان پرستن اخه یکی از اعضای گروه حالت دستشو ی جوری گرفته مثل شیطان پرستا :wilt: راستی موزیک ویدیویی که در سریال مدرسه ی موریم خوندن با زیر نویسشو داری ممنون میشم برام بفرستی

  • Yaseman☆Admin

   عزیزم هر چیزی شیطان پرستی نیست.بچه های ما دوتا حرکت یاد گرفتن چپ و راست میرن میگن فلان شیطان پرستیه.مطمئن باش اگه همچین چیزی بود من خودم به شخصه هم سایت رو میبستم و هم دورشون رو خط میکشیدم.پس نگران نباش.حداقل تا الان چیزی مبنی بر شیطان پرستی دیده نشده!

   • Eriana.Smith

    قبول دارم. ویکس واقعا از همه ی گروه هایی که دیدم و میشناسم پاک تره

    • SAHAR MTB☆Writter

     ایشالا ما استارلایتا هم همیشه پاک و سالم بمونیم و مثله فندومای دیگه، به خاطر ارضای نیازهای خودمون، الکی ویکس رو به حاشیه نکشونیم

   • negar

    اهنگ مدرسه ی موریمو اسمشو میدونی :kissed:

 • Bunny MV

  ترجمه آلبوم depend on me رو فراموش کردی؟ دق دارم میکنم. 🙁
  گفتی میزاری……. 😥

 • Eriana.Smith

  Special video منظور همون دنس پرکتیسه؟

 • betty

  من تا حالا برنامه after school club رو ندیدم. چطوریه؟ سوالات رو چطوری باید بپرسیم؟
  دیگه به برنامه global request نمیرن؟

  • SAHAR MTB☆Writter

   یه برنامه ی معمولیه، ازشون راجب اهنگ جدیدشون میپرسن و سوالات طرفدارا رو هم نشون میدن

 • Shokofeh☆Starlight

  دوستم جیمیل افتراسکول چیه؟؟؟؟

 • ×●SomeOne●×

  مـن آدرس جیـ میـل افتـر اسکـول کلـآبـو میخـوآم

  میشـه بـدیـد بهـم؟؟

  فقـط اگـر میشـه زودتـر چـون میخـوآم پـروژه بـذآرم

 • betty

  یه سوال دیگه هم دارم… چرا v app ویکس انقدر تعداد فالووراش کمه؟ ؟؟؟!!!! آدم بهش برمیخوره ?

 • betty

  برنامه افتر اسکول کلاب رو هم توی سایت قرار میدید؟؟؟!!! با زیر نویس البته، ممنونم :inlove: :kissed:

 • Eriana.Smith

  وااااااایییی ما فیلم فرستادیمممم
  اومای گادددد????

  • betty

   پس باید حتما نگاه کنم :)))) … اگر پخش کنن البته !!! همینطور سوالا و پیامی که من فرستادم رو البته 😎

 • ×●SomeOne●×

  مـن فـرستـآدم یـه سـری

  امیـدی هسـت وآقعــاً؟؟

  :inlove: ?:-)

 • betty

  افتر اسکول کلاب پخش شد؟؟؟!!! کی قرارش میدید اینجا؟

 • betty

  :weep: :-(( 🙁 اصلا توی asc حرفی از استارلایتای ایران و پیامای ایمیل نشد!!!! :weep: :-(( 🙁 :weep: :-(( 🙁

 • redglambert

  برد پنجم رو هم تبریییییییییییییییییییییییککککککککککک می گم….:)))))))))))))9
  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

 • ×●SomeOne●×

  ایـن بیـوگـرآفـی هـآیـی کـه از زبـونِ خـودِ اعضـآس و تـآزه منتشـر شـده رو مـن تـرجمـه کـردم

  بـدم بـذآریـن تـو سـایــت؟؟:)

 • Bunny MV

  اگه یه وقت برای سایت مشکلی پیش اومد با ایمیل بهمون میگی؟
  امروز یه سایت رو بستن. دیدمش شاخ درآوردم.
  جان من بهمون اطلاع بده 😥

  • SAHAR MTB☆Writter

   واقعا؟ چرا بستن؟ حتما خبر میدم.البته ما فعالیت بدی نداریم که بخوان ببندنمونا

 • Bunny MV

  خیلی دوست دارم ویکس کول رو ببینم. با این چیزای که تو تعریف کردی آدم غش میکنه.
  در نمیاد؟ چه طوری ببینیمش؟

  • SAHAR MTB☆Writter

   والا باید دست به دعا برداریم بلکه منتشرش کنن! آخه فن میتینگارو منتشر نمیکنن

 • Mohaddeseh

  میشه پروژه مربوط ب تولد هیوکو زودتراعلام کنید؟

 • Mohaddeseh

  میشه هرچه زودتر برنامه heroes of remixکامل برادانلود بزارید؟خاهشاطریقه رأی دادن بپسرارم بگید.من اجرای معرکه پسراوواکنشای عالی مجری بعداجراشونودیدم ولی آیکون تورأی گیریا داره میره بالا!میشه بگیدچجوری میشه بشون رأی داد؟

  • SAHAR MTB☆Writter

   قسمت قسمت دارن منتشرش میکنن، تازه دیروز قسمت اولش منتشر شده. نمیدونیم کامل میزارنش یانه. برای رای هم اپلیکیشن وایبو رو نصب میکنی. بعد برای عضو شدنش ازت شماره تماس میخاد تا کد رو بهت بفرسته. بعد از ارسال کد میتونید رای بدید
   http://activity.mobile.kugou.com/remix/zone/static/rank.html?from=groupmessage&isappinstalled=0

   یه نکته ای عم بگم: این رای گیری جنبه ی بردوباخت نداره، برای اینه که وقتی از اهنگایی که توش خوندن یه البوم منتشر کردن،کدوم اهنگا بیاد رو البوم ویبو

 • ×●SomeOne●×

  مـن دقیقـاً تـولـدم عـآشـورآس بـس کـه شـآنسـم عـآلیـه:|

 • shaghayegh

  سلام ببخشید میشه highlight medleyو تیزر ام وی رو هم بزارین؟ممنون میشم!

 • shaghayegh

  سلام ببخشید میشه highlight medleyو تیزر ام وی رو هم بزارین؟ واقعا میخوام ببینمش؛ممنون میشم!

 • ahoo

  سلام دوستان خسته نباشین…امروز تولد لئوئه چیزی تو سایت در این باره ندیدم گفتم شاید یادتون رفته یادآوری کنم…تولدش مبارک و امیدورم همیشه همینطور عالی بمونه البته کنار ویکس?

 • Mehrta

  بردددددییییییممممممم???????????

 • Bunny MV

  سلام.
  تغییر سایت خیلی خوبه. خوشگلتر شده. فقط میشه وقتی پایین میای این قسمت بالاش باهات نیاد؟ خیلی از فضای صفحه رو میگیره…..
  دیگه اینکه چرا وقتی پایین پایین میای صفحه های قبل یا مطالب قدیمی تر وجود نداره؟ من خیلی وقته که سرنزدم…
  نمیشه این دسته بندی موضوعات رو سمت چپ بزارین؟ عادت نداریم :-/
  پررو ام نه؟ :-* :-*

  • SAHAR MTB☆Admin

   یه کم باهاش ور میرم ببینم میشه یا نه
   اون قسمتم درست باید شه! نمیدونم چرا اینجوری شده

 • آهو

  سلام دوستان ببخشید نمیدونستم کجا این بگم اینجا گفتم…مطالب قبلیو سایتو از کجا ببینم؟قبلا صفحه داشت الان نداره!

  • SAHAR MTB☆Admin

   هانی این قالب جدیدمون یه کم ایراد داره، یه چندروز دیگه درست میشه. ببخشید

   • آهو

    نه عزیزم این چحرفیه همینطوریشم ازتون خیلی ممنونم آخه تنها دسترسیم به ویکس همین سایته و تل ندارم واقعا ازتون ممنونم به خاطر سایت عالیتون و زحمتی که میکشین…ایشالا زودترم سایت درست میشه

 • آهو

  سلام خسته نباشین…اینجا زدین دومین تیزر آلبوم ریلایز پس اولیش کدومه؟! اولیشم تو سایت منتشر کردین آیا؟! تو اینستای راوی بود ولی متاسفانه من با لبتاب نمیتونم دانش کنم!میشه بذاریدش یا اگه گذاشتین بگین کجاست؟!ممنون

 • لیلی

  سلام
  جایزه (بهترینهای دیجیتال ) دقیقا یعنی چی؟؟

  • SAHAR MTB☆Admin

   جایزه ای که با محاسبه ی آلبوم و فروش دیجیتالی(آنلاین) با رای آنلاین و نظر داور ها داده میشه

 • لیلا

  سلام
  یه سوال؟؟تو fuse رای دادن چجوریه؟
  Vote again و بزنیم کافیه یا باید ویدیو رو ببینیم؟؟

 • Bunny MV

  کجا بووووددددیییییننننننن؟؟؟؟
  من سکته کردم 😯 😯
  خوشحالم که سایت درست شد :inlove: :inlove:

 • Starlight

  سلام خسته نباشید جوابای استارلایت پیگیرتر رو پاک کردید؟نمیشه تو تلگرام بزاریدش؟

 • Starlight

  خیلیییییی منوووووون??

 • Starlight

  سلام ترجمه اهنگ bomb راوی رو ندارید؟هرچی تو سایت گشتم نبود

 • Layla☆kpoper

  ببخشید یه سوال داشتم . لئو مشعل دار المپیکه ؟؟ اگه اره چه سالی؟؟ آیا کن هم هست؟؟؟ ممنون میشم به این سه تا جواب بدید

  • SAHAR MTB☆Admin

   هم لئو و هم اِن. عکس هاشون رو بزودی میزاریم

  • Layla☆kpoper

   میشه بگین برای چه سالی و المپیکش کجاست؟؟ آیا کن هم هسته؟؟؟

   • ×●SomeOne●×

    لئـو و اِن مشعـل دآرِ المپیـکِ زمستـونـیِ 2018 پیـونگــ چـآنگــ کـه تـوی کـره جنـوبـی بـرگـزآر میشـه هستـن

    کـه لئـو سیـزدهـم و اِن پـونـزدهـم ژانـویـه همیـن امسـآل مشعـل بـردن

    • Layla☆kpoper

     ینی برای ژاپن لئو نیسته دیگه نه؟؟؟

     • ×●SomeOne●×

      المپیـکِ 2020 رو میگــی؟؟

      نـه هنـوز اونقـدآم شـآخ نشـدیـم XD

      اینـآ همـه بـرآی المپیکــ زمستـانـی بـود

      حـآلـآ 2020 اصـن هنـوز هیچیـش مشخـص نیـس خیلـی زوده مشخـص شـه

      یهـو دیـدی اصـن گفتـن ویکـس بـیآد تـو افتتـآحیـه اجـرآ کنـه وآسـه 2020 XD

 • LHB

  واااااای هورا.بهترین عیدی واسه یک استارلایت کامبک گروه عشقشههههههه

 • LiLi_im

  میشه اسم اون برنامه ای ک توش پهنای دماغ اعضا رو میگیرن،بگین؟؟؟؟

  • SAHAR MTB☆Admin

   یادم نیست، اگه اشکالی نداره صبرکن برم پیداش کنم بهت بگم سه شنبه چهارشنبه بیا چک کن

  • SAHAR MTB☆Admin

   sukira Eternity

 • ایدا

  سلام درصورت فیلترشدن تلگرام میشه تو.ی” گپ “چنل بزنید خیلی ها اونجا رونصب کردند فضاش خیلی خوبه یه بات هم داره که همزمان فایلها تلگرام به گپ منتقل میکنه. اینجوری ما که تلگرام نیستیم میتونیم اونجا هم استفاده کنیم

  • SAHAR MTB☆Admin

   سلام عزیزم، منظورت نرم افزار آی گپ هست؟
   چشم. احتمال قوی همونجا باشه.
   هرچی شد، تو سایت اطلاع رسانی میکنیم

 • LHB

  واااای خدایا.من خیلی نگرانم
  چرا هیچ خبری از هیوک نیست.
  اگه خبر تازه ای شده به جز موندن هیوک و لئو توی ژاپن لطفا اطلاع بدین.من خیلی نگرانم.طفلی هیوکیمووووون

  • LHB

   نکنه اتفاق جدی واسه هیوک افتاده که نتونسته برگرده کره؟شایدم منتظر جواب آزمایشان.ها؟اههههههه

  • SAHAR MTB☆Admin

   ایشالاا که مکنمون خوبه. اون خیلی قویه. نگران نباش

   • LHB

    چندروز پیش از توی یه کانال خوندم چشم و فکش آسیب دیده و فعلا توی گروه فعالیت نمیکنه.امیدوارم زود خوب شه و آسیبش جدی نباشه.

    • SAHAR MTB☆Admin

     نه، آزمایش داده. چشماش که کاملا سالمه. احتمالا چون ورم و کبودی داره، ازش چیزی فعلا پخش نمیشه